Přebalovací pult s kolečkama?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 23.01.11 18:53
přebalovací pult s kolečkama ?

ahoj, právě se mě táta chystá vyrobit přebalovací pult na mimčo, bude to komoda s policema a chce vědět jestli k tomu chci i kolečka, jenže já nevím :nevim: říkal, že by se s tím potom dalo přejet na noc třeba do ložnice a nemusela by jsem v noci chodit přebalovat do obýváku.kolečka by šli samozdřejmě zabrzdit aby to neujíždělo když se o to opřu.Máte někdo s kolečkama a jste s tím spokojený, nebo by jste je tam nechtěli a radši by jste si mimčo v noci přenesli na přebalovák do jiný místnosti?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.11 18:59

Ahoj, přebalovák jsem měla s kolečkama, ale v životě jsem ho nikam nepřevážela. Měla jsem ho fixně na místě a v noci dítě přebalila na posteli nebo přeneslo. Když hí vynmdáš z postýlky, tak už je to fuk. Za mě kolečka dobrý, ale ne nezbytný. Mimochodem přebalovák už je prodaný a pokud budeme mít třetí dítě, tak už ho pořizovat nebudeme, zas tak nápomocnej mi nepřišel. Komoda a na ní podložka by bohatě stačila. :-D

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 23.01.11 19:02

ten můj bude mít normálně dvoje dvířka, potom otevřený police, bude v barvě obývací stěny a až nebude potřeba jen se oddělá horní deska na který se to mimčo přebaluje a zůstane právě ta komoda, která bude stejná jako ty ostatní co tady máme, takže u mě bude jednoznačně využitý i potom a navíc mě vyjde tak na 1500 za materiál, kdyby jsem si ho měla koupit v obchodě za 5000, přebalovala by jsem asi normál na stole

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.11 19:09

No tak to pak jo, to je jasný. Přesně takhle si to představuju do budoucna. A pokud teda bude pak jako komoda, tak bych ho dala bez koleček. Leda by se pak ten spodek dal schovat za nějaký sokl, ale to záleží, jaký máte ten ostatní nábytek :-D

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.01.11 19:10

Ahoj. Mám přebalovaci pult s kolečkama a využila jsem nejen pult, ale i kolečka. My ho máme mobilní, přes den přistavěný u skříňky, a když do skříňky potřebuju pro něco jít (ne moc často, ale občas jo), tak přebalovací pult poodvezu a pak ho zas vrátím na místo. Totéž při luxování a vytírání. Radím kolečka chtít, bývají tam jen našroubovaná, takže kdyby ti kolečka vadila, jednoduše je odšroubuješ..

V ložnici nepřebaluju, máme v ní dost chladno..

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 23.01.11 19:14

kolečka se dají vždycky zase sundat,já bych byla taky pro. :palec:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 23.01.11 19:17

jeleno kolečka půjdou potom normálně odšroubovat a komoda bude stát na zemi stejně jako ty ostatní :wink: tak fajn dáme kolečka, přece jenom se může stát, že mě za ten pult něco spadne, třeba bepanthen za 200 a budu ráda, že se pro něj dostanu :mrgreen:

Lenka512
Echt Kelišová 7557 příspěvků 23.01.11 20:47

…já to řeknu jinak…
kolečka nemám a ani mi nechybí :mrgreen:

synyminis
Kecalka 436 příspěvků 23.01.11 20:49

jj to určitě :-).. My máme s kolečkama a jezdili jsme ze začátku do koupelny, ale jinak je napevno v ložnici.. Když půjdou odšroubovat tak neváhej, třeba je využiješ :-)

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 07.05.15 12:54

Ahoj holky, odkud máte prosím přebalováky, ideálně s kolečkama?
Ty kolečka jsou pro mě důležitý, přebalovák bude zaparkovaný v pokojíčku, na koupajdu v koupelně a na noc v ložnici, takže ho potřebuju přemísťovat..
Představovala bych si nějaký jednoduchý ála Ikea, ale ta tuším zrovna nemá ty kola:( Děkuji :)

Krrysa
Extra třída :D 13920 příspěvků 07.05.15 12:57

@Lejaa já mám scarlett..

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 07.05.15 12:59

@Krrysa
tohle? http://www.slune-cz.cz/…as-prirodni/

Krrysa
Extra třída :D 13920 příspěvků 07.05.15 13:02

@Lejaa jo, t o je ono…mám dva, jeden jsem kupovala jetej na bazoši a byl jak novej… :mrgreen:

Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 07.05.15 13:02

@Lejaa ala Ikea by šlo tam koupit k tomu kolečka a namontovat je tam i když tam původně nepatřejí si myslím… ;)

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 07.05.15 13:10

@Douby
právě, tam nejsou.. No mi se zas nechce nic montovat, raději to koupit hotové:)))

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >