Přechod z HA na tělísko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanca256
Nováček 1 příspěvek 10.01.19 12:00
Přechod z HA na tělísko

Holky, několik let beru HA a teď bych chtěla tělísko. Musím vysadit HA a pak teprv tělísko nebo jde přejít z jednoho rovnou na druhé? Samozřejmě to budu konzultovat s gynekoložkou, ale chtěla bych vědět zkušenosti i od vás. Děkuju

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 10.01.19 12:19

@Hanca256
Tak dober co máš a pak se objednej na zavedení tělíska ne? ;) Mám to v plánu taky tak, tento měsíc doberu poslední plato a na konci měsíce jdu na pokus o zavedení tělíska. Říkala jsem doktorovi, že mám tento měsíc poslední plato a nechci kupovat další a tělísko funguje hned po zavedení

Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 12:22

Taky jsem to tak mela, ze jsem sla z HA rovnou na telisko, nejak pri zacatku posledniho platicka jsem sla na cytologii (jestli ji mas delanou nedavno, tak je pravdepodobne, ze na ni nebudes muset jit),ktera byla v poradku a pak jsem se mela ozvat druhy nebo treti den MS, kdy mi sestricka rekla, v kolik muzu prijit na zavedeni ;)

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21338 příspěvků 9 inzerátů 10.01.19 12:25

Klidně bych to třeba jeden měsíc překryla. Máš za sebou aspoň první konzultaci? Ono to není tak, že zajdeš k Dr. řekneš „chci tělísko“ a druhej den ho tam máš ;)
Mě moje doktorka dělala prvně cytologii, pak mě objednala na termín (k šestinedělí, ale prý se to běžně dělá dle cyklu - aby byl čípek pootevřený a lépe se tělísko zavádělo).
Takže bych všechno oběhala, zajistila a pak v tom měsíci, kdy ti tělísko zavedou bych dojela platíčko a další už nepořizovala.

Ennny
Závislačka 3905 příspěvků 10.01.19 12:53

A nevíte někdo jak je to z přechodem z depo provera (injekce) na tělísko ?

Váš příspěvek
Reklama