Přechod z kyblíku do vany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ppawlusha
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 23.12.16 13:13
Přechod z kybliku do vany

Milé maminky, prosím Vás o radu, zkušenosti. Máme skoro roční dítko, které jsme až doteď koupali v kybliku, ale už je velký, tak jsme si řekli, že je čas jít do vany, kor když už sedí. Ale tam spustí hned hysterak, sednout si nechce, ani hračky ho nezajímají. Ani když jsme ve vaně s nim. Koupali jsme předtím v pokojíčku, protože máme malinkou koupelnu. Zkoušeli jsme i vaničku v pokojíčku, v té řve taky a nakonec už i v tom kýblu :-( Měly jste to tak? Co vám pomohlo? Máme to zkoušet? Bojím se aby pak neměl panickou hrůzu z koupání, to bych nerada…v létě byl v nafukovací vanicce i bazénu úplně v pohodě :nevim:

Reakce:
chaarleene
Echt Kelišová 7932 příspěvků 23.12.16 13:24

My jsme dali kyblík do vany, chvíli jsme ještě koupali v kyblíku ve vaně a pak jsem jí koupila sedátko do vany a v tom byla spokojená. Svou roli určitě hrál i fakt, že tam měla starší sestru, koupaly se spolu.

BaMaK
Závislačka 2919 příspěvků 35 inzerátů 23.12.16 13:37

@Ppawlusha Dej kyblík do vany, a až si zvykne na nevý prostor, tak ho z něj „vyliješ“ :-D

Lonette
Závislačka 2698 příspěvků 23.12.16 13:47

@Ppawlusha měla jsem to takhle u dcery. Do roka jsme koupali v kyblíku, pak už se tam nevešla, ale ve vaně být nechtěla, řvala. Pomohlo, že jsme se koupali vždycky někdo s ní, pak bylo léto, tak se naučila koupat v nafukovacím bazénku a pak postupně přijala i tu vanu, ale byl to boj na dlouho.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22310 příspěvků 23.12.16 13:58

Ahoj, taky jsem do cca roka koupali v kyblíku a malá si to moc užívala, ve vaničce být nechtěla, příšernej řev, tak ta šla brzy teda z domu.
Když jsme jí chtěli,,přestě­hovat,,z kyblí­ku do vany, tak tím způsobem, že jsme jí dávali do vany i s tim kyblíkem a když už byla v pohodě, tak jsme jí vyndali z kyblíku uplně a položily na sedátko do vany a byla v pohodě. Takto jsme to opakovali asi pětkrát a když už byla uplně v klidu, tak jsme s kyblíčkem přestali.

sakota
Kelišová 5598 příspěvků 23.12.16 14:12

Pardon za OT, ale kdyz jsem to otvirala, cekala jsem dotaz ohledne kapra. :D Jinak drzim palce, at maly brzo objevi kouzlo koupani. Co ji tu vanu nejak superzprijemnit k tomu? Pena, spousta hracek, cakat, delat bordel spolecne? :)

edit: malej, ne mala, uz koukam. ;)

Lama Lama
Hvězda diskuse 49822 příspěvků 4 inzeráty 23.12.16 17:44

Ni, byl v kýbli do dvou let. Pak se narodila mladší, chtěl tam zas. :nevim: ještě zkus strčit kýbl do vany. Ale nehrotila bych to. Nebo se koupat ve vaně s nim.

Dojcanis
Závislačka 3669 příspěvků 23.12.16 20:05

Sem jedina, kdo slyší poprve, zee se deti koupou v kybliku? :lol: :mrgreen:

Ppawlusha
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 23.12.16 21:44

Holky všem moc děkuju za vaše zkušenosti…kyblik do vany mě nenapadl, vyzkouším. Dneska v kybliku v pokojíčku zade v pohodě, takže to prostě budeme pozvolna zkoušet ;) @Dojcanis koupání v kybliku je super, mimco si jako prcek připadá jako v bříšku, nám pomáhalo na prdiky a taky se ušetřilo na vodě. Teď se teda kybliku nemůžeme zbavit, ale určitě to tak někdo může mít i s vaničkou. Náš prcek prostě má rád to svý :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >