Přechod z kyblíku do vany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ppawlusha
Kecalka 150 příspěvků 23.12.16 13:13
Přechod z kybliku do vany

Milé maminky, prosím Vás o radu, zkušenosti. Máme skoro roční dítko, které jsme až doteď koupali v kybliku, ale už je velký, tak jsme si řekli, že je čas jít do vany, kor když už sedí. Ale tam spustí hned hysterak, sednout si nechce, ani hračky ho nezajímají. Ani když jsme ve vaně s nim. Koupali jsme předtím v pokojíčku, protože máme malinkou koupelnu. Zkoušeli jsme i vaničku v pokojíčku, v té řve taky a nakonec už i v tom kýblu :-( Měly jste to tak? Co vám pomohlo? Máme to zkoušet? Bojím se aby pak neměl panickou hrůzu z koupání, to bych nerada…v létě byl v nafukovací vanicce i bazénu úplně v pohodě :nevim:

Reakce:

chaarleene
Echt Kelišová 7932 příspěvků 23.12.16 13:24

My jsme dali kyblík do vany, chvíli jsme ještě koupali v kyblíku ve vaně a pak jsem jí koupila sedátko do vany a v tom byla spokojená. Svou roli určitě hrál i fakt, že tam měla starší sestru, koupaly se spolu.

BaMaK
Závislačka 2815 příspěvků 40 inzerátů 23.12.16 13:37

@Ppawlusha Dej kyblík do vany, a až si zvykne na nevý prostor, tak ho z něj „vyliješ“ :-D

Lonette
Závislačka 2698 příspěvků 23.12.16 13:47

@Ppawlusha měla jsem to takhle u dcery. Do roka jsme koupali v kyblíku, pak už se tam nevešla, ale ve vaně být nechtěla, řvala. Pomohlo, že jsme se koupali vždycky někdo s ní, pak bylo léto, tak se naučila koupat v nafukovacím bazénku a pak postupně přijala i tu vanu, ale byl to boj na dlouho.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 23.12.16 13:58

Ahoj, taky jsem do cca roka koupali v kyblíku a malá si to moc užívala, ve vaničce být nechtěla, příšernej řev, tak ta šla brzy teda z domu.
Když jsme jí chtěli,,přestě­hovat,,z kyblí­ku do vany, tak tím způsobem, že jsme jí dávali do vany i s tim kyblíkem a když už byla v pohodě, tak jsme jí vyndali z kyblíku uplně a položily na sedátko do vany a byla v pohodě. Takto jsme to opakovali asi pětkrát a když už byla uplně v klidu, tak jsme s kyblíčkem přestali.

sakota
Kelišová 5502 příspěvků 23.12.16 14:12

Pardon za OT, ale kdyz jsem to otvirala, cekala jsem dotaz ohledne kapra. :D Jinak drzim palce, at maly brzo objevi kouzlo koupani. Co ji tu vanu nejak superzprijemnit k tomu? Pena, spousta hracek, cakat, delat bordel spolecne? :)

edit: malej, ne mala, uz koukam. ;)

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49058 příspěvků 23.12.16 17:44

Ni, byl v kýbli do dvou let. Pak se narodila mladší, chtěl tam zas. :nevim: ještě zkus strčit kýbl do vany. Ale nehrotila bych to. Nebo se koupat ve vaně s nim.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 23.12.16 20:05

Sem jedina, kdo slyší poprve, zee se deti koupou v kybliku? :lol: :mrgreen:

Ppawlusha
Kecalka 150 příspěvků 23.12.16 21:44

Holky všem moc děkuju za vaše zkušenosti…kyblik do vany mě nenapadl, vyzkouším. Dneska v kybliku v pokojíčku zade v pohodě, takže to prostě budeme pozvolna zkoušet ;) @Dojcanis koupání v kybliku je super, mimco si jako prcek připadá jako v bříšku, nám pomáhalo na prdiky a taky se ušetřilo na vodě. Teď se teda kybliku nemůžeme zbavit, ale určitě to tak někdo může mít i s vaničkou. Náš prcek prostě má rád to svý :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >