Dítě spolklo kamínek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajinac
Stálice 86 příspěvků 21.12.16 14:04
Dítě spolklo kamínek

Ahoj maminky,

Dnes se mi stalo, že v nestřeženém okamžiku se mi dcera vloudila do místnosti, kde normálně nemá přístup a skončila u kvitka s keramzitem (hnědé ozdobné kamínky). Než jsem si toho stihla všimnout, měla 4 v puse. Vše jsem vytáhla, ald nevím, zda náhodou nějaký nespolkla. Poraďte co dělat? Na betu píšou, že to vyjde samo a nemusím k lékaři. Jak bych popř. poznala, že to spolkla a něco špatně? Volala jsem dr. ale už není v ordinaci.

Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 21.12.16 14:08

Ja bych to vubec neresila. Za prve nevis jestli to spolkla, za druhe to vyjde normalne ven a za treti by s tim doktor stejne nic neudelal. Takze pokud to nevdechla a nedusi se tak to neres. Maximalne ji dej najist chleba nebo lepe kysane zeli, obali se to a vyjde ven. Problem je u ostrejch spicatejch veci co se v travicim traktu zapichnou, kaminky vyjdou ven:)

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 21.12.16 14:10

Myslím, že by to vyšlo ven se tolicí, tu určitě kontroluj. A nevím jak je stará, tak jestli si nestěžuje na bolení bříška

Ajinac
Stálice 86 příspěvků 21.12.16 14:14

Má rok, takže bohužel ještě neřekne. A nevíte, zda ten keramzit není nějak škodlivý?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22856 příspěvků 21.12.16 14:15

@Ajinac @Ajinac Já myslím, že ten ceramzit je tak velký, že by ho spolknout nezvládla.

Ajinac
Stálice 86 příspěvků 21.12.16 14:19
@lleennttiillkkaa píše:
@Ajinac @Ajinac Já myslím, že ten ceramzit je tak velký, že by ho spolknout nezvládla.

Ja se koukala, ze tam jsou i male kulicky :-(

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22856 příspěvků 21.12.16 14:24

@Ajinac aha, tak to mě nenapadlo, já vždycky viděla jen ty velké. Ale hele v nejhorším zavolej na toxikologickou linku, ale myslím, že to bude v pohodě. Jako malá jsem spolkla magnetku, ani nevím, kdy vyšla. Kamarádka se zase krmila slévárenským štěrkem a pískem

Ajinac
Stálice 86 příspěvků 21.12.16 14:27
@lleennttiillkkaa píše:
@Ajinac aha, tak to mě nenapadlo, já vždycky viděla jen ty velké. Ale hele v nejhorším zavolej na toxikologickou linku, ale myslím, že to bude v pohodě. Jako malá jsem spolkla magnetku, ani nevím, kdy vyšla. Kamarádka se zase krmila slévárenským štěrkem a pískem

Tak to nebude tak hrozné :-D magnety naštěstí nevedeme.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 21.12.16 14:36

Zavolej na toxikologii, budes klidnejsi. Jestli ho spolkla a nic ji neni, cekala bych az vyjde. Spis by me trapilo to slozeni.

AnastazieB
Echt Kelišová 8367 příspěvků 21.12.16 14:38

Taky si myslím, že ho nesnědla, je hrubý. Ale i kdyby, tak se nic neděje a vyjde ven. Špatné by bylo, kdyby snědla kulatou malou baterku anebo dva magnety (jeden nevadí, ale dva se mohou spojit).

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.12.16 14:39

Pamatuju jak jsem šla pověsit prádlo a syn snědl písek, byl mu rok. Do té doby ho nikdy do pusy nedal. Ač jsem hned zakročila, snědl ho tolik že to týden drhlo při utírání zadku :zed: Nebojte, kamínek vyjde ven. Navíc, člověk ví prd po čem se dítě spraví :lol:

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 21.12.16 14:45

Leda snad, že by se čerstvě zálevalo/ hnojilo něčím nedobrým.

Hoa Mai
Kelišová 5717 příspěvků 19 inzerátů 21.12.16 14:51
@holkaZ píše:
Pamatuju jak jsem šla pověsit prádlo a syn snědl písek, byl mu rok. Do té doby ho nikdy do pusy nedal. Ač jsem hned zakročila, snědl ho tolik že to týden drhlo při utírání zadku :zed: Nebojte, kamínek vyjde ven. Navíc, člověk ví prd po čem se dítě spraví :lol:

To je zajímavé, škoda, že to tak nebylo i u nás. :mrgreen: Druhý syn jedl přes léto písek a štěrk po hrstech a neškrábalo ho vůbec nic, odradit se nenechal a byl spokojený, jak nikdy.
P. S.: stále ve zdraví žije :lol:

Ajinac
Stálice 86 příspěvků 21.12.16 14:56

Moc dekuju za uklidneni. Nase prvni spolknuti neceho nejedleho, tak vysiluju :lol:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.12.16 15:02
@Hoa Mai píše:
To je zajímavé, škoda, že to tak nebylo i u nás. :mrgreen: Druhý syn jedl přes léto písek a štěrk po hrstech a neškrábalo ho vůbec nic, odradit se nenechal a byl spokojený, jak nikdy.
P. S.: stále ve zdraví žije :lol:

Asi tu máme hrubý písek, ale štěrk už je vyšší level :mrgreen: Po něm už by přišel na řadu leda šutr, ze kterého by vyhlodal sochu :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Bill Nighy: Stydím se, že jsem ještě nebyl v Praze, na Lásku nebeskou nekoukám

Ve svém prvním filmu se Bill Nighy (68) objevil již v roce 1981, celosvětově... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >