Přecitlivělost v těhotenství

38
10.6.21 20:27

Přecitlivělost v těhotenství

Ahoj holky, mám takový dotaz, jsem ve 32tt a vím že hormony pracují, ale to co zažívám já je extrém :D Čtu si různé články o porodu, těhotenství, koukám na videa, rady, typy k porodu.. ale.. mě všechno rozbrečí.. já nechápu proč.. čtu o masáži hráze a už brečim, čtu o bondingu a brečim.. čtu o výbavě do porodnice a brečim.. nedokážu říct co cítím jestli smutek nebo strach z porodu nebo co.. ale furt brečim 😅 je to normální?? Chápu že na začátku když se mění hormony tak ano, ale teď už mi to přijde přehnaný a nemůžu to ovlivnit :roll: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64236
10.6.21 20:28

@Karol1994 je to normální, mě rozervala i reklama na mléko.. Klid, se spraví po porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26334
10.6.21 20:29

Já brečela i u reklam :mrgreen: když tam bylo něco roztomilýho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
10.6.21 20:37

Úplně normální :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
10.6.21 20:43

Jako nedivila bych se kdybych brečela třeba u toho když koukám na porod, nebo miminka.. ale mě rozbrečí i video o masáži hráze.. to je hrozný, na třetím trimestriálním ultrazvuku jsem se málem rozbrečela když mi říkala že plodový vody mám normálně, ale když mi pustila tlukot srdíčka tak nic.. už se cítim fakt hrozně 😃 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 20:44

Já jsem teď taky 32tt a docela závidím brečení při čtení o hrázi nebo videa z porodů, já o tom nemůžu ani slyšet, aby se mi nechtělo zvracet :lol: koupila jsem si knihu o těhotenství a tam fotky zakrváceného miminka vylejzajícího z maminky, už jen z toho se mi dělaly kruhy před očima. :lol: No jsem na sebe zvědavá, až to přijde :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
10.6.21 20:47

@Klárinka.B já to mám jak kdy, někdy o tom nemůžu ani slyšet a někdy to vyhledávám jak divá 😃 chci vědět do čeho jdu, ale na druhou stranu mě to dost děsí 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16872
10.6.21 20:59

No brala bych to jako naprosto jasný signál, že máš věnovat pozrnost čemukoliv jinému, že propadání se do podbných emocí.

Jasně že je těžké to neřešit, ale porod nejde ovládat vůlí a čím víc budeš přemýšlet, čím víc budeš panikařit, tím méně to půjde.

držím palce, ať se ti podaří vypnout a dělat něco, co tě bude těšit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
10.6.21 21:03

Ježiš, to je úplně normální! Já když jsem se připravovala na porod, taky jsem u všeho bulela. Nejvíc mě dostávala videa s novorozenci, to jsem štkala a do toho mi teklo mlíko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
10.6.21 21:21

Je to normální. Já teda toto měla, když jsem brala antikoncepci. Teď v těhotenství jsem oproti tomu úplně vyrovnaná a nerozbreci mě ani Titanic :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
10.6.21 22:12

Přesně jsem si taky někdy po 30tt vyhledávala různé články, videa, rady atd…a taky jsem buďto u toho brečela, nebo se mi chtělo zvracet, když jsem viděla nějaký porod nebo něco takového fakt na střídačku…a je to úplně normální. Mě rozbrečela reklama ještě půl roku po porodu. Hormony dělají své :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat