Před rozvodem si dát trojku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.05.18 23:10
před rozvodem si dát trojku?

Od ledna řešíme téma rozvod od manžela, nevěra v tom není. ještě občas máme sex, když přijdu já. naposled mi manžel řekl, že by se mu líbil sex ve všech. do té doby byl konzervativní. pořád o něj stojím a nevím, jak na něj. kdysi jsem trojku absolvovala, bylo to fajn, ale nikoho z nich jsem nemilovala. nevím, jestli do toho jít?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  07.05.18 23:16

Já bych do toho šla :) :palec: Hezké zpestření

nedline
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 07.05.18 23:21

Sex ve všech může být zajímavý. :lol: :lol:

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 3852 příspěvků 6 inzerátů 07.05.18 23:23

Že by ti chtěl originálním způsobem představit tvoji nástupkyni :mrgreen:?

salamio
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 07.05.18 23:29

Trojka s rozvodovou soudkyní může být fajn.

Hofida
Kecalka 182 příspěvků 07.05.18 23:52

V této situaci bych ho s tím poslala do někam, přestože jinak v posteli souhlasím téměř se vším. To taky příště může přijít s tím, že by dal vztahu asi šanci, kdyby tě viděl s fotbalovým týmem nebo třeba s koněm.
Sexuální přání se plní z ruznych důvodů (a vážně to není jen nehynouci láska), ale ze strachu, že mě chlap opustí, je to ponižující.

Hanka1
Extra třída :D 12993 příspěvků 08.05.18 00:49
@Anonymní píše:
Od ledna řešíme téma rozvod od manžela, nevěra v tom není. ještě občas máme sex, když přijdu já. naposled mi manžel řekl, že by se mu líbil sex ve všech. do té doby byl konzervativní. pořád o něj stojím a nevím, jak na něj. kdysi jsem trojku absolvovala, bylo to fajn, ale nikoho z nich jsem nemilovala. nevím, jestli do toho jít?

Pane jo ty musis bejt teda hodne zoufala :mrgreen: :mrgreen: nebo je brzo exmanzel koumak - chce te originalne seznamit s jeho nynejsi milenkou a budouci pritelkyni. 8o

Petistaaa
Kecalka 143 příspěvků 08.05.18 05:47

No já bych do toho nešla

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33266 příspěvků 08.05.18 06:48

Tohle není o trojce, ale o tom kam člověk dokáže ze zoufalství až dojít. Neponižujte se…

Havran007
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 08.05.18 07:12

Před rozvodem bych si to raději nijak nekomplikoval..

boball
Echt Kelišová 9313 příspěvků 08.05.18 07:17

No, bude mít k soudu materiál, co jsi zač. S takovou je nutno se rozvést. Máš rozum, jestli do toho chceš jít, tak jdi, ale bez něj.

boball
Echt Kelišová 9313 příspěvků 08.05.18 07:19
@nedline píše:
Sex ve všech může být zajímavý. :lol: :lol:

Kolik je to všichni? To by mohlo být opravdu zajímavé :mrgreen:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 08.05.18 07:24
@boball píše:
Kolik je to všichni? To by mohlo být opravdu zajímavé :mrgreen:

Ve všech by to bylo super. Jen vyjít na ulici a moct nadzvednout první sukni.. :dance:

boball
Echt Kelišová 9313 příspěvků 08.05.18 07:25

@Havran007 Něco jako v knížce Parfém? Byl to tedy i film.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 08.05.18 07:36
@boball píše:
@Havran007 Něco jako v knížce Parfém? Byl to tedy i film.

Tu bohužel neznám :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama