Váhám, zda se mám vdát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.05.18 22:31
Váhám zda se vdát

Ahoj všem,
Třeba tady na tom bude někdo podobně. S partnerem jsme spolu letos 7 let.. máme syna 1 rok a já mam dceru 9 let. V srpnu ma byt svatba a po hádce zase mam chuť se na to vykašlal.
Proč svatbu chci?
Vždy jsem se chtěla vdávat, je mi 30 a je mi jasný, ze když se nevdam teď a s nim, tak pak už budu na pěknou nevěstu “stará” a mrzelo by mě to.Mame spolu dite, tak koho jiného si vzít? Dále stejne příjmení a finanční jistota. Jestli ho miluji odpovědět nedokážu, ale vím jistě ze momentálně bez něho byt nechci a jsem rada za život jaký mam.
Proč svatba ne?
Protože když se pohádáme dokáže byt fakt dost hnusnej( jsi neschopna, synku je mi lito ze mas takovou mámu-Hádka kvůli tomu, ze jsem neměla pro syna venku u sebe spejli do uší abych mu mohla vyčistit nos )je vybusmej. S mou dcerou mají spis chladný vztah, nemyslím si ze chce abych si ho vzala i když tvrdí opak.Jeho příjmení nechce.
Jednoduše když se pohádáme, mam chut se rozejít a mrzi mě, že se svatby nedočkám a když je dobře, tak svatbu chci a cítím se šťastnà, že ho naj.
Ach… jsem rada, ze jsem si to v hlavě porovnala a teď mam nad čím přemýšlet.
Budu ráda za váš názor a zkušenosti.. třeba je to normální

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 06.05.18 22:38

Jestli to mas opravdu takhle, neber si ho. Precti si to po sobe. Ty nechces jeho, ty se chces hlavne konecne vdat, odfajfknout si to.

Jestli si ho vezmes, tak budes vdana, ale je pravdepodobny, ze casem i rozvedena. :nevim:

jankajj
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 06.05.18 22:42

Neber si ho. Zbytečně trápení, a zbytečný rozvod.

Karleon
Kelišová 5012 příspěvků 06.05.18 22:48

Já bych mu řekla, že si ho nikdy nevezmu a myslela bych to vážně. A pak se uvidí.

janickaIII
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 06.05.18 22:49

Ty jo, tak toho pana bych si nevzala ani kdyz bych mela zustat starou pannou. Podle popisu je to hulvat! Ne milujici a podporujici otec a manzel. Co se stane, kdyz se nevdas? Budes sama pred sebou mit mensi hodnotu? Nebo proc Ti tak moc zalezi na svatbe? Proc s nim chces byt?

kve-tinka
Závislačka 4255 příspěvků 15 inzerátů 06.05.18 22:51

Jestli se pohadate a ty hned myslis na zruseni svatby, tak dej na instink. Nemusite od sebe, ale svatbu odlozte. ;) vlastni zkusenost :andel:

Russet
Kelišová 6774 příspěvků 06.05.18 22:54
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
Třeba tady na tom bude někdo podobně. S partnerem jsme spolu letos 7 let.. máme syna 1 rok a já mam dceru 9 let. V srpnu ma byt svatba a po hádce zase mam chuť se na to vykašlal.
Proč svatbu chci?
Vždy jsem se chtěla vdávat, je mi 30 a je mi jasný, ze když se nevdam teď a s nim, tak pak už budu na pěknou nevěstu “stará” a mrzelo by mě to.Mame spolu dite, tak koho jiného si vzít? Dále stejne příjmení a finanční jistota. Jestli ho miluji odpovědět nedokážu, ale vím jistě ze momentálně bez něho byt nechci a jsem rada za život jaký mam.
Proč svatba ne?
Protože když se pohádáme dokáže byt fakt dost hnusnej( jsi neschopna, synku je mi lito ze mas takovou mámu-Hádka kvůli tomu, ze jsem neměla pro syna venku u sebe spejli do uší abych mu mohla vyčistit nos )je vybusmej. S mou dcerou mají spis chladný vztah, nemyslím si ze chce abych si ho vzala i když tvrdí opak.Jeho příjmení nechce.
Jednoduše když se pohádáme, mam chut se rozejít a mrzi mě, že se svatby nedočkám a když je dobře, tak svatbu chci a cítím se šťastnà, že ho naj.

Tak to bych si ho teda nebrala. Jsem ráda, že moje dítě vyrůstá se svým otcem a není nucen žít s jiným strejdou a ještě se po něm jmenovat. Svatba by mě nemrzela (sama jsem svobodná), ale mizerný vztah určitě. Má i nějaké kladné vlastnosti?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17349 příspěvků 06.05.18 22:56

Ty máš obrovské očekávání, že ve svatební den uslyšíš zvony a bude to jak v těch amerických filmech. Ve skutečnosti budeš pravděpodobně hrozně zklamaná, protože to bude drahé, zcela jistě se něco pokazí, někdo se pohádá, pozvrací a celkově to nebude ten americký film připomínat ani náhodou. Abys kvůli tomu lezla do manželství, do kterého se ti ve finále nechce, tak to za to fakt nestojí.

Hanka1
Extra třída :D 12989 příspěvků 06.05.18 22:56

V tomhle pripade se fakt nevdavat a to jsem stara skola ve stylu nejdriv svatba, pak dite… :think:

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 06.05.18 23:02

Já nějak moc nechápu, jak v takovém případě vůbec došlo k tomu dítěti, natož uvažovat o svatbě…

růžový achát
Závislačka 2855 příspěvků 06.05.18 23:06

Za mne ani nahodou ani za zlate prase :cert: takovejch Kodetů otravnejch je plný epipi, hlavu vzhuru, svatba neni zaruka šťastneho vztahu, a ten den D zase tak boží taky neni ;) :hug:

Russet
Kelišová 6774 příspěvků 06.05.18 23:08
@růžový achát píše:
Za mne ani nahodou ani za zlate prase :cert: takovejch Kodetů otravnejch je plný epipi, hlavu vzhuru, svatba neni zaruka šťastneho vztahu, a ten den D zase tak boží taky neni ;) :hug:

Ale Kodet nakonec zkrotnul. „Jindřiško, nevíš, kam jsem ši dal žuby?“ :mrgreen:

růžový achát
Závislačka 2855 příspěvků 06.05.18 23:10
@Russet píše:
Ale Kodet nakonec zkrotnul. „Jindřiško, nevíš, kam jsem ši dal žuby?“ :mrgreen:

Jo to zkrotne každej, to znam, vyndaš jim zuby a jsou z nich miminka, je to jak kdyby si sundali trenky :P

jankajj
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 06.05.18 23:12
@Russet píše:
Ale Kodet nakonec zkrotnul. „Jindřiško, nevíš, kam jsem ši dal žuby?“ :mrgreen:

Akorát že až po smrti manželky.. :(

lilith1
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 06.05.18 23:14
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
Proč svatbu chci?
Proč svatba ne?

Urcite ne, kdyz uz pred svatbou mas takove pochybnosti, byla jsem na tom. stejne, vdala se s pochybnostmi a byla to nejvetsi chyba meho zivota, ktera me malem znicila..cholerik, nasilnik..nik­dy vice.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama