Které svatební šaty se vám líbí nejvíce?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina B1
Kecalka 357 příspěvků 06.05.18 19:37
Které se vám líbí nejvíce?

Ahoj holky,
Vybírám šaty na svatbu. :-) Já osobně se přikláním k těm s vlečkou, ale znáte to… víc hlav, víc ví :kytka:
Děkuji!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane
Kelišová 5474 příspěvků 06.05.18 19:39

Nejvíc se mi líbí ty první ale tvé postavě, respektive máš silnější ruky, tak spíše ty se závojem, který je trochu přikryje.. ale vyber podle sebe, ať se cítíš dobře

Celeste97
Kecalka 281 příspěvků 06.05.18 19:40

První ;)

Janina B1
Kecalka 357 příspěvků 06.05.18 19:41
@Doe_Jane píše:
Nejvíc se mi líbí ty první ale tvé postavě, respektive máš silnější ruky, tak spíše ty se závojem, který je trochu přikryje.. ale vyber podle sebe, ať se cítíš dobře

Fotky jsou měsíc a půl zpět, když jsem se viděla, začala jsem něco dělat, takže mám již 5 kg dole a ještě 5 plánuji… :palec: (snad), ruce mám již ale teď hubenější :dance:

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 06.05.18 19:42

První, měla jsem téměr stejné :-D

Janina B1
Kecalka 357 příspěvků 06.05.18 19:42

Jinak mám holky problém, závodně jsem plavala, mám hodně široká záda a trapézové svaly a právě ty korzetové první mi vzadu dělají takovou větší mít přijde…

Doe_Jane
Kelišová 5474 příspěvků 06.05.18 19:43
@Janina B1 píše:
Fotky jsou měsíc a půl zpět, když jsem se viděla, začala jsem něco dělat, takže mám již 5 kg dole a ještě 5 plánuji… :palec: (snad), ruce mám již ale teď hubenější :dance:
:kytka: šikula, jako doufám, že ses nějak neurazila… v tom případě to je jedno všechny jsou krásné

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 06.05.18 19:43

Na této postavě se mi líbí nejvice třetí šaty z důvodu že překrývají ramena..ty ostatní korzetove zvýrazňují velká ramena a silné ruce.

Janina B1
Kecalka 357 příspěvků 06.05.18 19:43
@Doe_Jane píše: :kytka: šikula, jako doufám, že ses nějak neurazila… v tom případě to je jedno všechny jsou krásné

Jasné, že ne :kytka: moc dobře to o sobě vím :cert: :D

terulína
Neúnavná pisatelka 16353 příspěvků 06.05.18 19:44

Ty předposlední se závojem (ne průhledný top) nebo ty první. Tlustá nejsi, holt svaly ;)

Uživatel je onlineČerná vdova
Kelišová 5327 příspěvků 06.05.18 19:46

Mně se líbí jen ty první.

Janina B1
Kecalka 357 příspěvků 06.05.18 19:46

Díky moc holky :-) Tlustá se tedy cítím již dlouho :-D od té doby, co závodně nesportuji a hodně pracuji :-( ale nejpohodlnější jsou právě ty co překrývají ramena, neb to není korzet :-D

Ketris
Echt Kelišová 8527 příspěvků 06.05.18 19:47

Prvni :kytka:

vonajebohyne
Echt Kelišová 8433 příspěvků 06.05.18 19:48

Ja se priznam, ze s tvym typem postavy bych asi sla do nejakeho splyvaveho empiru. Je v tom i vymakana (nebo silnejsi postava) takova eterictejsi.

Doe_Jane
Kelišová 5474 příspěvků 06.05.18 19:48

Tlustá určitě nejsi ani na těch fotkách!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama