Které svatební šaty se vám líbí nejvíce?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina B1
Kecalka 402 příspěvků 06.05.18 19:37
Které se vám líbí nejvíce?

Ahoj holky,
Vybírám šaty na svatbu. :-) Já osobně se přikláním k těm s vlečkou, ale znáte to… víc hlav, víc ví :kytka:
Děkuji!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 19:39

Nejvíc se mi líbí ty první ale tvé postavě, respektive máš silnější ruky, tak spíše ty se závojem, který je trochu přikryje.. ale vyber podle sebe, ať se cítíš dobře

Celeste97
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 06.05.18 19:40

První ;)

Janina B1
Kecalka 402 příspěvků 06.05.18 19:41
@Doe_Jane píše:
Nejvíc se mi líbí ty první ale tvé postavě, respektive máš silnější ruky, tak spíše ty se závojem, který je trochu přikryje.. ale vyber podle sebe, ať se cítíš dobře

Fotky jsou měsíc a půl zpět, když jsem se viděla, začala jsem něco dělat, takže mám již 5 kg dole a ještě 5 plánuji… :palec: (snad), ruce mám již ale teď hubenější :dance:

debra.morgan
Závislačka 3739 příspěvků 06.05.18 19:42

První, měla jsem téměr stejné :-D

Janina B1
Kecalka 402 příspěvků 06.05.18 19:42

Jinak mám holky problém, závodně jsem plavala, mám hodně široká záda a trapézové svaly a právě ty korzetové první mi vzadu dělají takovou větší mít přijde…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 19:43
@Janina B1 píše:
Fotky jsou měsíc a půl zpět, když jsem se viděla, začala jsem něco dělat, takže mám již 5 kg dole a ještě 5 plánuji… :palec: (snad), ruce mám již ale teď hubenější :dance:
:kytka: šikula, jako doufám, že ses nějak neurazila… v tom případě to je jedno všechny jsou krásné

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 06.05.18 19:43

Na této postavě se mi líbí nejvice třetí šaty z důvodu že překrývají ramena..ty ostatní korzetove zvýrazňují velká ramena a silné ruce.

Janina B1
Kecalka 402 příspěvků 06.05.18 19:43
@Doe_Jane píše: :kytka: šikula, jako doufám, že ses nějak neurazila… v tom případě to je jedno všechny jsou krásné

Jasné, že ne :kytka: moc dobře to o sobě vím :cert: :D

terulína
Neúnavná pisatelka 16630 příspěvků 06.05.18 19:44

Ty předposlední se závojem (ne průhledný top) nebo ty první. Tlustá nejsi, holt svaly ;)

Uživatel je onlineČerná vdova
Echt Kelišová 9475 příspěvků 06.05.18 19:46

Mně se líbí jen ty první.

Janina B1
Kecalka 402 příspěvků 06.05.18 19:46

Díky moc holky :-) Tlustá se tedy cítím již dlouho :-D od té doby, co závodně nesportuji a hodně pracuji :-( ale nejpohodlnější jsou právě ty co překrývají ramena, neb to není korzet :-D

Ketris
Echt Kelišová 9468 příspěvků 06.05.18 19:47

Prvni :kytka:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 06.05.18 19:48

Ja se priznam, ze s tvym typem postavy bych asi sla do nejakeho splyvaveho empiru. Je v tom i vymakana (nebo silnejsi postava) takova eterictejsi.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 19:48

Tlustá určitě nejsi ani na těch fotkách!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >