Manžel pořád spí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 23:22
Manžel pořád spí

Holky poradte, jestli máte někdo zkušenost. Manžel byl vždycky takovej spáč. Rád si šel lehnout po o, když byl víkend, nebo volno. Každé volno se mu už 6 let o víkendu nechce vstávat dřív než ve 12.00 :cert: Ale poslední dva měsíce naprostá katastrofa. Je schopný prochrápat doslova celý den. V pátek jsem měla volno, manžel taky. Žijeme v RD, kde je dost práce. Domluvili jsme se, že vezmu dítě na celý den na výlet a on mezitím dodělá střechu na garáži. Přijedu, on si spal do 12, pak mu přijel kamarád a v 19.00 jsem ho zase budila. Dneska jsem byla v práci, hlídal dítě. Do práce jsem šla až ve dvě. Do 12 spal, pak stále polehával, dítě po obědě neusnulo a přijela jsem v 20.00 a on si šel zas lehnout v 17.00, nejhorší je, že vzal i dítě a ted mi tu lítá. A takhle je to snad pořád. Když chci jít na procházku, tak není čas, jelikož je tu dost práce, kterou rozdělal, pak zas chytne sílu a maká do noci. je to pořád na střídačku. Jednou pořád spí, pak zase furt pracuje. Už jsem ho posílala k doktorovi na krev, jelikož tohle mi přijde nenormální. Nejde, že se bojí, že omdlí :roll: Poradte mi prosím, jestli máte zkušenost

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Laddmie
Závislačka 3377 příspěvků 05.05.18 23:25

A opravdu spí nebo jen polehává u TV či mobilu? Znám jednoho takového muže, z krve mu zjistili vysoké hodnoty bilirubinu (mají to dědičné). Léky na to nejsou, tak bere ostropestrec z lékárny a změna je znát. Zkus ho dokopat na tu krev.

mrav
Neúnavná pisatelka 19584 příspěvků 05.05.18 23:27

Musíš ho políbit a on se probudí a s ním i celé království. :lol: :pankac: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 23:29
@Laddmie píše:
A opravdu spí nebo jen polehává u TV či mobilu? Znám jednoho takového muže, z krve mu zjistili vysoké hodnoty bilirubinu (mají to dědičné). Léky na to nejsou, tak bere ostropestrec z lékárny a změna je znát. Zkus ho dokopat na tu krev.

Normálně usne. Je takový od doby, co ho znám. Ale poslední dobou je už to přehnané, pak se vzbudí, je nepříjemnej, jelikož je přechrápanej a zas si jde za pár hodin lehnout. Mě to vadí, k dr jít nechce a nevím jak ho dokopat. Nepřijde mi to normální. Pak se akorát hádáme, jelikož když pak něco naplánuji, tak jsou kecy, že nestíhá, musí makat kolem domu… Má to na střídačku

PeknyVlasy
Kecalka 222 příspěvků 05.05.18 23:32

Podle mě to s doktorem nemá co dělat, prostě si dělá co chce :nevim: Moje babi je taky taková a táta se dost pomamil. Dokud to nebude chtít změnit, nic s tím neuděláš.

rébi
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 05.05.18 23:33
@Laddmie píše:
A opravdu spí nebo jen polehává u TV či mobilu? Znám jednoho takového muže, z krve mu zjistili vysoké hodnoty bilirubinu (mají to dědičné). Léky na to nejsou, tak bere ostropestrec z lékárny a změna je znát. Zkus ho dokopat na tu krev.

Můj taťka má taky myslím něco s bilirubinem (špatná funkce jater mám dojem) a taky vždycky přes den pospávat a po obědě si chodí lehnout. Když k nám přijede na návštěvu, tak si lehne na gauč a usne.

Nebo lidi, kteří prodělali mononukleózu, tak to tak mají. To by ale mělo za nějaký čas odeznít… :think: Každopádně by se měl nechat vyšetřit.

Mart81
Závislačka 3445 příspěvků 05.05.18 23:34

Kromě té krve možná ještě neodhalená alergie třeba na lepek (to by měl problémy se zažíváním) nebo maniodepresivní stavy (střídající se únava a nechuť cokoli dělat a naopak síla, činorodost…).

Ještě zda nemáte doma lva. Ten prý prospí 20 hodin denně. ;)

Příspěvek upraven 05.05.18 v 23:36

PupuP
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 05.05.18 23:34

Asi bych nejprve vyloucila nejakou nemoc
ale, my jsme s pritelem take hodne spavi - vstavame kolem 10.30 a po snidani si jdeme jeste cca na hodku lehnout a nekdy i po obede. ja spim v prumeru 10 hodin v noci. ale pak jsou zase dny kdy nestiham a spat nemuzu. ale kdyz muzu tak spim taky porad, je to muj nejvetsi konicek :?

Laddmie
Závislačka 3377 příspěvků 05.05.18 23:37
@PupuP píše:
ale, my jsme s pritelem take hodne spavi - vstavame kolem 10.30 a po snidani si jdeme jeste cca na hodku lehnout a nekdy i po obede. ja spim v prumeru 10 hodin v noci. ale pak jsou zase dny kdy nestiham a spat nemuzu. ale kdyz muzu tak spim taky porad, je to muj nejvetsi konicek :?

Asi nemáte malé děti, že :mrgreen:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 05.05.18 23:40

Vy tady lovíte nemoce, alergie na lepek proboha, napadlo vás, že prostě spát chce? Kdyby s tím chtěl něco dělat, tak to udělá. Prostě je takovej a nezmění se to. Máme to taky v rodině u několika případů a nic se s tim dělat nedá. Takhle má pohodu, práce neuteče, manželka si zaremcá, ještě vyklidí pole… tak co by si neschrup, že. Byl takový, když sis ho našla. Teď s tím opravdu nic neuděláš.

PupuP
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 05.05.18 23:43

@Laddmie : ne :mrgreen:

rébi
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 05.05.18 23:43
@PupuP píše:
ale, my jsme s pritelem take hodne spavi - vstavame kolem 10.30 a po snidani si jdeme jeste cca na hodku lehnout a nekdy i po obede. ja spim v prumeru 10 hodin v noci. ale pak jsou zase dny kdy nestiham a spat nemuzu. ale kdyz muzu tak spim taky porad, je to muj nejvetsi konicek :?

Taky to býval můj oblíbený koníček a sním o tom, že se k němu zase jednou vrátím. :andel: Bohužel mám na potvoru takové docela nespavé děti, takže se těším, až povyrostou a už po mně nebude nikdo skákat. až usnu, nikdo mi nebude dávat morče na hlavu…

PupuP
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 05.05.18 23:48

@rébi : :mrgreen: ja se uz psychicky pripravuju na to, ze az ty deti prijdou, dlouho se takhle nevyspim :,(
ale treba budou po nas, ja pry takhle spala od malicka vzdycky do obeda,
:mrgreen:

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 05.05.18 23:50

Bipolarni porucha?

Mart81
Závislačka 3445 příspěvků 05.05.18 23:54
@tyniste píše:
Vy tady lovíte nemoce, alergie na lepek proboha, napadlo vás, že prostě spát chce? Kdyby s tím chtěl něco dělat, tak to udělá. Prostě je takovej a nezmění se to. Máme to taky v rodině u několika případů a nic se s tim dělat nedá. Takhle má pohodu, práce neuteče, manželka si zaremcá, ještě vyklidí pole… tak co by si neschrup, že. Byl takový, když sis ho našla. Teď s tím opravdu nic neuděláš.

Jasně, že napadlo. Ale to neznamená, že v tom nemůže být i něco jiného. Znám případ, kdy jeden člověk většinu dospívání spal a říkal, že je unavený a okolí si z toho dělalo legraci. Dotyčný byl ve znamení lva a „vysvětlení“ se našlo. Až v dospělosti se u něj přišlo na alergii na lepek, takže se konečně začaly řešit i jeho vleklé potíže se zažíváním. Po nasazení diety se to se spaním zlepšilo, ale bohužel se to začalo řešit až v době, kdy už měl trvalé zažívací potíže. Jen možnost, jedna z mnoha.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >