Předčasné vytažení tělíska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacckaJ
Kecalka 148 příspěvků 24.02.18 11:33
Předčasné vytažení tělíska

Ahoj holky, nechávala jste si některá předčasně vytáhnout tělísko? Jaký přístup k tomu mají doktoři, vytáhnou, nebo nebudou chtít. Není to ze zdravotních důvodů, ale chtěli bychom ještě jedno miminko. Díky za názor

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAdelka951
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 11:36

Nechala jsem si ji vyjmout po roce a půl, nebyl to problém.

tezi
Hvězda diskuse 48687 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 11:43

@kacckaJ nechávala jsem předčasně vytáhnout tělísko 3× a nikdy mi doktoři vůbec nic neřekli. To jestli chceš vytáhnout tělísko je pouze na tobě a doktor do toho nemá co mluvit ať je důvod vytažení jakýkoliv. Může se případně zeptat na důvod, ale to je tak všechno.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.02.18 12:01

Co to znamená předčasně vytahnout? Je to antikoncepce a je to tvá věc jestli už se nechceš chránit, je tam jen určená doba po jak dlouho může tělísko být uvnitř, není to doba určená jak dlouho tam musí být..já měla telisko dva roky, když chci druhé dítě nemusím snad cekat 7 let než mu skončí použitelnost :D

The_Assassin
Kecalka 442 příspěvků 24.02.18 13:20

Dokorovi je to fuk :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama