Předčasné vytažení tělíska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacckaJ
Kecalka 148 příspěvků 24.02.18 11:33
Předčasné vytažení tělíska

Ahoj holky, nechávala jste si některá předčasně vytáhnout tělísko? Jaký přístup k tomu mají doktoři, vytáhnou, nebo nebudou chtít. Není to ze zdravotních důvodů, ale chtěli bychom ještě jedno miminko. Díky za názor

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 15 inzerátů 24.02.18 11:36

Nechala jsem si ji vyjmout po roce a půl, nebyl to problém.

tezi
Hvězda diskuse 48235 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 11:43

@kacckaJ nechávala jsem předčasně vytáhnout tělísko 3× a nikdy mi doktoři vůbec nic neřekli. To jestli chceš vytáhnout tělísko je pouze na tobě a doktor do toho nemá co mluvit ať je důvod vytažení jakýkoliv. Může se případně zeptat na důvod, ale to je tak všechno.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 24.02.18 12:01

Co to znamená předčasně vytahnout? Je to antikoncepce a je to tvá věc jestli už se nechceš chránit, je tam jen určená doba po jak dlouho může tělísko být uvnitř, není to doba určená jak dlouho tam musí být..já měla telisko dva roky, když chci druhé dítě nemusím snad cekat 7 let než mu skončí použitelnost :D

The_Assassin
Kecalka 431 příspěvků 24.02.18 13:20

Dokorovi je to fuk :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Reklama