Reklama

Jak snášíte zimu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malá_holka
Kelišová 5092 příspěvků 23.02.18 09:35
Jak snášíte zimu?

Jak snášíte zimu? Já jsem letos hrozně celá vysušená. Nechápu, pleť mám začervenalou a suchou, musela i koupit jinej make up a vlasy taky hrozný. Přitom mimo zimu se mi rychle mastí a pleť mívám normální až smíšenou. Jsem z toho celkem špatná. Cítím se jak seschlá fosilie :mrgreen: Je na tom někdo stejně?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Emka135
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 09:42

Miluju zimu. Pár sezón jsem dělala otužilecký plavání (ve vodě o teplotě blížící se nule-klidně i 20 minut), poté běhání jen v plavkách zpět do klubovny. :lol: Teď mám odstávku, mám malé mimi, takže jen studené sprchy. I to je super. Někdy mi jakoby popraskají ruce na mrazu, když nemám rukavice, ale po vylezení z vody se mi to nikdy nestávalo :P Makeup nepoužívám.

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 23.02.18 09:45

@Emka135 jak jsi začínala nebo jak jsi trénovala na těch 20 minut. Chtěla bych to umět

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15988 příspěvků 23.02.18 09:49

Make - u nepoužívám, mažu se sádlem :lol: Vlasy taky dobrý, nosím čelenku, takže se mi nemastí po čepicí.
Ale obecně zimu snáším špatně, užívám si ji zhruba tak do Vánoc. Pak už se cítím furt promrzlá a strádám nedostatkem denního světla a slunce. Ted je mé utrpení násobeno dalším kolečkem chřipek a nachlazení u dětí. Takže jaro a teplo vyhlížím s velkou láskou.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 23.02.18 09:51

Letos v zime jsem jeste nebyla poradne venku :mrgreen:. Takze ji snasim dost blbe!!!

lachtanice86
Kelišová 5999 příspěvků 23.02.18 09:52

Nesnáším zimu celý život.

malá_holka
Kelišová 5092 příspěvků 23.02.18 09:53

@pe-terka Takže jaro a teplo vyhlížím s velkou láskou.
taky, s největší láskou :roll: :srdce:

Nell2
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 23.02.18 09:58

Nesnáším zimu. Ještě do toho ledna to ujde, pak už je to pro mě utrpení. Nebaví mě oblékat si zimní věci, vlasy mám ukrutně suché, celkově mám pocit, že mám o číslo menší kůži a ruce mám jak struhadlo :roll: už chci aspoň duben!

Emka135
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 09:59

@Pipilota Citrónie vyhledala jsem otužilecký klub, registrovala jsem se a začla s nimi trénovat-ideálně v září, když voda začne chládnout. Furt jsem chodila do vody (do řeky) a byl říjen, listopad, prosinec… :P od října do dubna o sobotách je spousta soutěží na různých místech na tratě obvykle 100-750 (někde i 1000m), Ve vodě do 4 stupňů se dají vyplavat vyšší a vyšší výkonnostní třídy, ale pro pobyt ve vodě do 4 stupňů je zdravotní limit 22 minut, takže kdo je pomalejší, dá na závodech třeba jen kratší tratě, protože delší nestihne. Dělám to hlavně pro zdraví (leta předtím jsem začla se saunami a každodenními ledovými sprchami-bývala jsem dost nemocná) a právě jsem hledala nějaký klub. Semtam jsem i na závody vyjela. Kdyžtak napíšu víc do sz. V létě se dá jezdit na závody v dálkovém plavání (kdo se registruje u plaveckýho svazu, je v sekci dálkového a zimního plavání). Plavání v bazénech v ledu hmmmmmm paráda :potlesk: a velmi pozitivní vliv na zdraví. :srdce:

malá_holka
Kelišová 5092 příspěvků 23.02.18 10:01

@Emka135 ty jo to seš borka 8o :palec: :palec: fakt.

Emka135
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 10:01

@Pipilota Citrónie a chodit pořád ven- s manželem jsme dělali dlouhé túry i v zimě a i teď s mimi chodíme hodně ven, když není extrahnusně, velká zima, smog.

Adinka_2012
Závislačka 2602 příspěvků 9 inzerátů 23.02.18 10:03

Už to snáším hrozně. Vysušená jak treska, na ruce už nevím, co bych namatlala, aby nepraskaly a nebyly jak struhadlo, celý tělo svědí. Vlasy děs. A vyhlídka šílená, ty mrazy příští týden mě děsí. Zimu nemám ráda, stačilo by do ledna a konec. Děti by rády byly venku, ale v takové kose nevydržím ani hodinu, sníh na bobování u nás není, tak jen stát a hlídat. Procházky děti neberou. Ať už je jaro, prosím :).

Emka135
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 10:03

@malá_holka http://www.zimni-plavani.info/

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 23.02.18 10:04

@Emka135 budu moc ráda za info. Já jsem vlezla do našeho rybníka jednou v říjnu a jednou v listopadu. Vždy na pár minut. Pak domů pod horkou sprchu. Letos bych chtěla začít víc promyšleně, už mě nebaví být furt nemocná. Jen jsem hrozně zmrzlá tak snad se to zlepší.

Emka135
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 10:06

@Pipilota Citrónie ty horké sprchy potom prej nejsou dobré. Může to s tebou fláknout :cert: My se rozehříváme jen pohybem a čajem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >