Reklama

Předvádění 3 léťaka před navštěvou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 09:35
Předvádění 3 léťaka před navštěvou

Ahoj holky, už si nevím rady s naším 3léťakem. Je v celku hodný, jasně sem tam má chvilku, kdy zlobí, ale ktěré dítě nezlobí. Spíše mě trápí jeho chování, když přijde navštěva,…je jak z divokých vajec, pořád jen pobíhá po bytě, huláká…no prostě se předvádí…když třeba přijde kamarádka s mladším chlapečkem, tak ten náš kolem něj poskakuje, líta, chce aby se s ním honil, ale ten malý to ještě moc nechápe. Vždycky si syna vezmu stranou, kleknu si k němu a vysvětlím že musí pomalu atd…poslechne tak na minutku a pak je to zae to samé…Poradíte, co ještě vyzkoušet? Nebo počkat a období předvádění přejde?

Reklama

Reakce:

Novaska
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 04.04.18 09:41

Tohle děti dělají, a jen tak to neodezní, děti se prostě rádi předvádějí, jsou to takoví herci, kteří zejména dokud mají diváky, tak prostě hrají :mrgreen: nic bych s tím nedělala, předvádět se dokážou i mnohem starší děti, jen by neměli překračovat nějaké hranice slušnosti atd ale to že je divočejší, bych neřešila :palec:

ElisC
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 09:41

Stejně starý syn dělá to samé. Přijde mi to normální. Prostě z toho musí vyrůst.

elen-ka
Extra třída :D 11982 příspěvků 8 inzerátů 04.04.18 09:57

Zakladatelko, neporadím. Synovi je 5 let a když se ve školce obléká v šatně sám, je v pohodě, sice mu to jde pomalu, ale obléká se. Ale jakmile do šatny přijde další dítko ze třídy, je to pohroma. Začnou se předvádět obě dítka. Ukočírovat je občas náročné. Takže i starší děti se předvádějí. Vím, že jsem nepomohla, ale u dětí to je normální. Časem to (snad) pochopí.

Elen8
Extra třída :D 12984 příspěvků 04.04.18 09:58

V klidu. Nase 4leta se předvedla v nedeli. Myslela jsem, ze se propadnu! Zvatlala, neposlouchala a chovala se jak…
Jinak je hodna, krásně mluví atd. Nenadelala jsem nic, domluva byla marna!

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 3 inzeráty 04.04.18 11:49

Mě tohle dělají 2 najednou, 3 letý a 2 letý :lol: Vždycky jsem na ně naštvaná, že se chovají jak utržený ze řetězu, že si ta návštěva musí myslet, že jsou nevychovaní, ale zatím jsem taky nepřišla na to, co s nimi. Ale k nám jezdí většinou jen rodina nebo přátelé, takže ti to chápou a ještě se k nim v dělání těch kravin přidávají :lol:

Ornwen
Závislačka 4352 příspěvků 04.04.18 12:27

Mám pro tebe smutnou zprávu. Manžel to dělá do teď :lol:
Jak jsme někde s partou, je to dost jinej člověk. Akorát nelítá, jen chce být středem pozornosti

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh auta Tomáše Řepky: Byl to dar pro Vlaďku, který ho asi dostane do kriminálu!

Ve čtvrtek v devět ráno začal u obvodního soudu pro Prahu 6 soud s Tomášem... číst dále >

Chtěla vyšší alimenty výměnou za podporu ve volbách, píše Parobek. Co na to Petra?

Měl to být velkolepý návrat do vrcholné politiky, místo toho ale bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >