Reklama

Nechal samotné tříleté dítě na hřišti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 21:58
Nechal samotné tříleté dítě na hřišti

Chlap byl dnes s dcerou (čerstvě 3 roky) celý den sám doma. Odpoledne šli na hřiště, byli tam asi dvě hodiny. Potřeboval kvůli něčemu narychlo odběhnout domů, ona s ním nechtěla jít, tak jí tam nechal asi čtvrt hodiny samotnou. Když mi to říkal, tak jsem se zhrozila. Snažila jsem se mu vysvětlit, že takhle malé dítě samotné nechávat nemůže, ale on to vůbec nechápe a prý by to udělal znovu. Ještě mi vynadal, že se mi pořád něco nelíbí. Budu se teď bát ji s ním nechávat.
Jak byste na toto reagovaly? Bylo to uzavřené hřiště, ze kterého by nemohla odejít.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 03.04.18 22:01
@Anonymní píše:
Chlap byl dnes s dcerou (čerstvě 3 roky) celý den sám doma. Odpoledne šli na hřiště, byli tam asi dvě hodiny. Potřeboval kvůli něčemu narychlo odběhnout domů, ona s ním nechtěla jít, tak jí tam nechal asi čtvrt hodiny samotnou. Když mi to říkal, tak jsem se zhrozila. Snažila jsem se mu vysvětlit, že takhle malé dítě samotné nechávat nemůže, ale on to vůbec nechápe a prý by to udělal znovu. Ještě mi vynadal, že se mi pořád něco nelíbí. Budu se teď bát ji s ním nechávat.
Jak byste na toto reagovaly? Bylo to uzavřené hřiště, ze kterého by nemohla odejít.

Pokud by to bylo uzavrene hriste, ze ktereho dite neodejde, a pokud treba pozadal maminku sedici na pisku s jinym ditkem, aby obcas omrkla situaci, tak bych nevysilovala. Zalezi taky kvuli cemu si odskocil - pokud by to bylo fakt akutni, nebo nejaka blbost. Je dobry, ze hriste bylo uzavreny. Jako nadsena bych nebyla, ale aspon ze dite nemohlo utyct nikam do silnice :nevim:

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 03.04.18 22:02

Pokud ji tam nechal jeste s jinym dospelym, ktereho poprosil o docasny dohled, tak ok. Pokud ji tam nechal opravdu jen tak samotnou, tak je to s prominutim magor 8o

Conulka
Závislačka 3754 příspěvků 03.04.18 22:03

Svýho chlapa bych asi vykostila, doufám jen, že by ho taková věc ani nenapadla :nevim: :nevim: drž se :hug:

já tyhle chlapský úlety taky nesnáším

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 03.04.18 22:04

Já bych nenechala. Ale jsem posera. Já je nenechám bez dozoru čtvrt hodiny ani u baráku na zahradě, mrknu vždy aspoň jedním okem, co dělají. Na hřišti bych nechala jedině kdybych tam třeba aspoň od vidění znala jinou maminku a poprosila ji, aby mi na děti koukla.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 03.04.18 22:04

Já bych ho přetrhla :nevim: a to jsem celkem odolná matka :think:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6385 příspěvků 03.04.18 22:05

Naprosto určitě bych nenechala

Conulka
Závislačka 3754 příspěvků 03.04.18 22:05

@Kočičí duše naše 3letá si teda na uzavřeným hřišti určitě umí otevřít vrátka…

jinak pokud někoho poprosil, aby na ní dohlídl, tak dejme tomu…

anupati
Kelišová 5725 příspěvků 5 inzerátů 03.04.18 22:05

Ja nejsem uplne uzkostliva a deti pod nonstop dozorem nemam…na vlastni zahrade bych nechala.Na verejnem prostranstvi ne. Nevim, jak hriste vypadalo, pises, ze by se sama ven nedostala…jake je okoli atd…Ale tohle bych fakt neriskla. Staci, aby sel nekdo kolem, kdo ji uvidi samotnou a zavola policii…nebo probehnou nejaky samotny vetsi deti a nechaji otevrene… Proste na venku ne. Jestli to tvuj muz nechape, tak tezko vysvetlovat :think: Asi bych pockala, az oboustranne opadnou emoce a pak to v klidu, vecne probrala.

Šarlota4
Echt Kelišová 9710 příspěvků 03.04.18 22:06

Taky by se mi to nelibilo. Byl tam jeste nekdo jiny? By se asi panacek divil, kdyby dosel a dite nikde :zed:.

Uživatel je onlinerůžový achát
Závislačka 4214 příspěvků 03.04.18 22:06

Tvl,, tak tomu roztříhej občanku! 8o Tohle by schytal i fyzicky ode mne. :cert:

Janli
Kelišová 5621 příspěvků 9 inzerátů 03.04.18 22:06

Po tom, co jsem zachraňovala na dětském hřišti holčičku, která se zaklínila hlavou na prolézačce a bez pomoci by se oběsila, bych tam nenechala samotné ani starší dítě. Chlapa bych nakopala do koulí. A nesvěřila bych ho ani cizímu člověku.

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 03.04.18 22:06

…beru odskočit si na wc, pro zapomenutý telefon, respektive pro pití…být do 3 minut zpátky.. 15 min a 3letá sama mi přijde dost velký ulet. Samozřejmě pokud na hristi je jina mamka nebo starsi dite ktere by mohlo dohlídnout…pak je to neco jineho..ale pokud tam fakt byla sama… to si netroufnu ani ted když je klukovi 5 let..nechat ho samotnýho na hristi a zmizet na 15min

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 03.04.18 22:08

Ne nenechala bych ani skoro 5ti letou. Mají telecí napady a co kdyby spadla z klouzacky nebo ji nedejbože někdo unesl. Pochopila bych kdyby tam byly další rodiče ale sama rozhodne ne. :zed:

rena621
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 03.04.18 22:09
@Anonymní píše:

8o je normalny!… Muj to udelat ma big problem :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

Komentář: Muž by měl být gentleman za každé situace, Rytmus ať už raději nechá Daru

Když Dara Rolins (45) koncem března tohoto roku oznámila po vzájemné dohodě s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >