Preeklamsie-strach z opakování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 19:50
Preeklamsie-strach z opakování

Ahoj, potřebovala bych radu jak se s tím vypořádat. Mám hrozný strach, že se bude opakovat preeklamsie u mého druhého těhotentví. Jsem zatím ve 14.týdnu, ale už teď jsem z toho na dně. Moje první se narodilo v 31.týdnu. Když jsem otěhotněla podruhé, tak mě to ani nějak neštvalo a neřešila jsem to, ale čím víc se to blíží, tím horší to je. Chtěla bych vědět jaké to bylo u druhého těhotenství s touto nemocí u vás. Děkuji všem za odpovědi

Reakce:

Nina Filipi
Kelišová 7327 příspěvků 29.12.16 20:06

První jsem měla preeklampsii a druhé těhotenství OK :mavam: :mavam:

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 29.12.16 20:20

Také se bojím. Kvůli preeklampsii jsem teď rodila ve 30.týdnu a další těhotenství si silně rozmýšlím.
A je Tvé první děťátko v pořádku?

viky23
Neúnavná pisatelka 16343 příspěvků 29.12.16 20:20

U prvni dcery preeklamsie a u syna v poradku. ted jsem tehotna potreti a taky ve 14.tydnu a doufam, ze to i tentokrat bude ok.

brisco
Závislačka 2910 příspěvků 29.12.16 21:27

U prvního jsem měla preeklampsii v 29.týdnu. U druhého až v 37.týdnu, zřejmě díky anopyrinu. Jsem ráda, ze to mám za sebou, třetí nebude v žádném případě. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >