pregnyl a ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 03.04.10 21:19
pregnyl a ovulace

ahoj, před 2 dny jsem dostala od gynekologa injekci pregnylu aby proběhla ovulace, mám totiž anovulační cykly, brala jsem clostil 1 denně a měla jsem jden folikul asi tak 20mm.velký, myslíte, že s tím pregynlem ovulka určitě proběhla nebo proběhne? nemůže se stát, že by stejně nebyla ani po injekci?

Reakce:
elllla
Echt Kelišová 9205 příspěvků 03.04.10 21:46

ahoj goldenka,
vies, aku davku pregnylu si dostala? 5 tis. alebo 10 tisic jednotiek HCG?
nikto ti 100% nezaruci, ze ovulacia prebehla… jedine, ze by si isla na USG a dr., by tam videl zltee teliesko a tekutinu z prasknuteho folikulu. preco si myslis, ze by ovulacia neprebehla? merias si BT?
inak, aj ked sa hovori, ze po pregnyle by mala ovulacia nastat cca o 36 hodin, tak ja som mala pocit, ze u mna je to minimlane tych 48… kazdopadne sa neprestavajte snazit, pekne istite este aspon 2 dni… drzim palce.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 03.04.10 22:10

jistit to budeme až do konce měsíce, radši :lol: dostala jsem 5000j. teplotu měřím, ale každý den v jinou hodinu, s mojí pracovní dobou je to všelijaký a nemůžu měřit každý den ve stejnou hodinu, takže to lítá sem tam a ještě jsem výraznější vzestup nezaznamenala, takže podle toho usuzivat nemůžu :nevim: leda ovulační testy, ale ty nemám koupený, takže budu doufat, že proběhne, dneska odpoledne mě bolel podbřišek a ráno při sexu taky dost bolel :oops: teď mám pocit, že je bolet fuč :think: takže možná proběhla :?:

elllla
Echt Kelišová 9205 příspěvků 04.04.10 07:29

ovulacne testy nekupuj, lebo pregnyl je ciste hcg a ovu testy to dokazu zachytit a tym padom budu pozitivne stale, kym mas v sebe pregnyl…
ta boles v podbrusku je dobre znamenie, niektore zeny ju citia pred ovu, niektored pocas ovu a niektore hned po ovu (z tekutiny uvolnenej z foliku).. dufam, ze uvidis aj narast teplotky… drzim palce.

Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 10.04.10 17:58

Holky a myslíte si, že je možné aby ovu proběhla i bez Pregnylu? Brala jsem Clostilbegyt, ale folikuli byly malé, 13DC jsem byla na utz a Pregnyl nedostala s tím, že to nemá cenu. Ale já jsem včera mela pocit jako by mi dorostl, bolelo me tak divne bricho. Jen me zajíma, zda je mozne aby folikul dorostl pozdeji a pak sám praskl? Díky za odpovedi a omlouvám se ze lezu do cizí diskuze. Z.

bambi9
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 12.04.10 17:12

suzan vsetko je mozne :palec: ja som tiez bola pred tromi mesiacmi u dr. a foliky boli podla neho male… ale bazalna teplota mi ovulaciu vyznacila asi styri dni po navsteve dr… takze si ho asi nevsimol :roll:
vajicka rastu cca 2mm denne, kolko uplynulo od navstevy lekara??

Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 12.04.10 21:15

No nevím, ale myslím si, že ovulace probehla o víkendu. Mela jsem trochu bolesti a musela jsme zmenit polohu při milování:). Díky moc za odpoved. :mavam:

Ifinity
Stálice 95 příspěvků 16.04.10 07:36

Ahoj holky, ve středu jsem poprvé začala brát Clostilbegyt (1-0-1, 3-8DC) - je možné, že mě podbříšek bolí už teď(pátek)? Je to spíš tlak než bolest. Bude to ještě horší?

veronika 1951
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.12 09:36

Ahoj holky,může mi někdo poradit.Po braní clostilbegytu jsem v úterý večer dostala pregnyl.Ovu měla proběhnout ve čtvrtek ráno.Bazální teplota je ale stejná kolem 36,6. Může proběhnout ovu,i když se nezvýší teplota? Prosím o každou zkušenost.

Dančula
Stálice 68 příspěvků 04.02.13 19:27

Ahoj všem snažilkám a úspěšným těhulkám :D Potřebuji se poradit..v sobotu 2.2. jsem si aplikovala dopoledne v 11 h PREGNYL 5000j a chtěli jsme se tulit v neděli večer, my jsme se tulili, ale bohužel jsem při milování začala krvácet, takže bylo po všem, jestli mi rozumíte…mohlo to krvácení být po tom pregnylu? a myslíte, když bychom se tulili ještě dnes večer-když nám to včera nevyšlo :roll:,že by se mohlo i tak zadařit, když by to bylo už 56 h po aplikaci pregnylu? moc děkujuuuuu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >