Reklama

pregnyl a ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 03.04.10 21:19
pregnyl a ovulace

ahoj, před 2 dny jsem dostala od gynekologa injekci pregnylu aby proběhla ovulace, mám totiž anovulační cykly, brala jsem clostil 1 denně a měla jsem jden folikul asi tak 20mm.velký, myslíte, že s tím pregynlem ovulka určitě proběhla nebo proběhne? nemůže se stát, že by stejně nebyla ani po injekci?

Reklama

Reakce:

elllla
Echt Kelišová 9205 příspěvků 03.04.10 21:46

ahoj goldenka,
vies, aku davku pregnylu si dostala? 5 tis. alebo 10 tisic jednotiek HCG?
nikto ti 100% nezaruci, ze ovulacia prebehla… jedine, ze by si isla na USG a dr., by tam videl zltee teliesko a tekutinu z prasknuteho folikulu. preco si myslis, ze by ovulacia neprebehla? merias si BT?
inak, aj ked sa hovori, ze po pregnyle by mala ovulacia nastat cca o 36 hodin, tak ja som mala pocit, ze u mna je to minimlane tych 48… kazdopadne sa neprestavajte snazit, pekne istite este aspon 2 dni… drzim palce.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 03.04.10 22:10

jistit to budeme až do konce měsíce, radši :lol: dostala jsem 5000j. teplotu měřím, ale každý den v jinou hodinu, s mojí pracovní dobou je to všelijaký a nemůžu měřit každý den ve stejnou hodinu, takže to lítá sem tam a ještě jsem výraznější vzestup nezaznamenala, takže podle toho usuzivat nemůžu :nevim: leda ovulační testy, ale ty nemám koupený, takže budu doufat, že proběhne, dneska odpoledne mě bolel podbřišek a ráno při sexu taky dost bolel :oops: teď mám pocit, že je bolet fuč :think: takže možná proběhla :?:

elllla
Echt Kelišová 9205 příspěvků 04.04.10 07:29

ovulacne testy nekupuj, lebo pregnyl je ciste hcg a ovu testy to dokazu zachytit a tym padom budu pozitivne stale, kym mas v sebe pregnyl…
ta boles v podbrusku je dobre znamenie, niektore zeny ju citia pred ovu, niektored pocas ovu a niektore hned po ovu (z tekutiny uvolnenej z foliku).. dufam, ze uvidis aj narast teplotky… drzim palce.

Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 10.04.10 17:58

Holky a myslíte si, že je možné aby ovu proběhla i bez Pregnylu? Brala jsem Clostilbegyt, ale folikuli byly malé, 13DC jsem byla na utz a Pregnyl nedostala s tím, že to nemá cenu. Ale já jsem včera mela pocit jako by mi dorostl, bolelo me tak divne bricho. Jen me zajíma, zda je mozne aby folikul dorostl pozdeji a pak sám praskl? Díky za odpovedi a omlouvám se ze lezu do cizí diskuze. Z.

bambi9
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 12.04.10 17:12

suzan vsetko je mozne :palec: ja som tiez bola pred tromi mesiacmi u dr. a foliky boli podla neho male… ale bazalna teplota mi ovulaciu vyznacila asi styri dni po navsteve dr… takze si ho asi nevsimol :roll:
vajicka rastu cca 2mm denne, kolko uplynulo od navstevy lekara??

Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 12.04.10 21:15

No nevím, ale myslím si, že ovulace probehla o víkendu. Mela jsem trochu bolesti a musela jsme zmenit polohu při milování:). Díky moc za odpoved. :mavam:

Ifinity
Stálice 95 příspěvků 16.04.10 07:36

Ahoj holky, ve středu jsem poprvé začala brát Clostilbegyt (1-0-1, 3-8DC) - je možné, že mě podbříšek bolí už teď(pátek)? Je to spíš tlak než bolest. Bude to ještě horší?

veronika 1951 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.12 09:36

Ahoj holky,může mi někdo poradit.Po braní clostilbegytu jsem v úterý večer dostala pregnyl.Ovu měla proběhnout ve čtvrtek ráno.Bazální teplota je ale stejná kolem 36,6. Může proběhnout ovu,i když se nezvýší teplota? Prosím o každou zkušenost.

Dančula
Stálice 68 příspěvků 04.02.13 19:27

Ahoj všem snažilkám a úspěšným těhulkám :D Potřebuji se poradit..v sobotu 2.2. jsem si aplikovala dopoledne v 11 h PREGNYL 5000j a chtěli jsme se tulit v neděli večer, my jsme se tulili, ale bohužel jsem při milování začala krvácet, takže bylo po všem, jestli mi rozumíte…mohlo to krvácení být po tom pregnylu? a myslíte, když bychom se tulili ještě dnes večer-když nám to včera nevyšlo :roll:,že by se mohlo i tak zadařit, když by to bylo už 56 h po aplikaci pregnylu? moc děkujuuuuu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >