Řekla jsem mu, že ho má malýho - teď se mnou nechce spát

Anonymní
18.6.20 16:14

Přejde ho chuť?

Ženy, udělala jsem něco za co se stydím když jsem se hadala s mužem tak jsem mu řekla že stojí za nic že ho má malého.
A teď semnou nechce spát myslíte že na to má vliv? Říká že má chuť ale vzpomene si na ty moje řeči tak ho to přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14325
18.6.20 16:18
@Anonymní píše: Ženy, udělala jsem něco za co se stydím když jsem se hadala s mužem tak jsem mu řekla že stojí za nic že ho má malého.
A teď semnou nechce spát myslíte že na to má vliv? Říká že má chuť ale vzpomene si na ty moje řeči tak ho to přejde.

že ho má malého, to je jedna věc, ale jestli má ještě aspoň koule, tak na tebe už nesáhne, a jestli sáhne… znamená to, že není chlap

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
18.6.20 16:18
@Anonymní píše: Ženy, udělala jsem něco za co se stydím když jsem se hadala s mužem tak jsem mu řekla že stojí za nic že ho má malého.

Nějaký ubohý pokus o trolling? A fakt teda nestojí za nic, když jsi to řekla? Jestli ne, tak buď ráda, že trucuje, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5009
18.6.20 16:29

Ano má to vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25817
18.6.20 16:29

Tak stejně to nestálo za nic, žádná škoda :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
18.6.20 16:35

To je teda síla, jasně že ho to muselo pokořit, je to chlap a žádný chlap(je - li chlap) nechce slyšet, že stojí za ho*no. Nicméně, buď to nějak vyzehlíš a pokusíš se mu to vysvětlit a nebo máš nadosmrti útrum :cert:
Ps:ono ho to snad přejde ;) ale mužské ego je nedostižné :lol: AMEN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
18.6.20 16:39

Myslím, že neexistuje větší urážka pro chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4853
18.6.20 16:43

Máš ho sice malého, ale zato příjemně měkkého. :think: To by to mohlo spravit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5008
18.6.20 16:49

Jestli nejsi troll, tak ted musis byt uplne spokojena. Ve vztahu maji byt lidi uprimni, takze on se dovedel konecne pravdu a ty uz nebudes trpet s malym pindourem. Vsichni jsou vitezove. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33134
18.6.20 16:51

Toto se neříká i kdyby to byla pravda. To už zpátky nevezmeš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5008
18.6.20 16:53
@Gymshark píše:
Myslím, že neexistuje větší urážka pro chlapa.

Tohle je cajicek.
Skutecna urazka by byla: „To dite neni tvoje, ale tveho bratra.“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14325
18.6.20 16:54
@Chytrak píše:
Tohle je cajicek.
Skutecna urazka by byla: „To dite neni tvoje, ale tveho bratra.“ :D

protože ho má většího…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
18.6.20 16:55
@Chytrak píše:
Tohle je cajicek.
Skutecna urazka by byla: „To dite neni tvoje, ale tveho bratra.“ :D

No to je taky na prd, ale pro mě by asi bylo horší to malé pero :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5009
18.6.20 17:06

A má ho malýho? Nebo je průměr a v hádce jsi to vypustila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5008
18.6.20 17:28
@Náměsíčná píše:
A má ho malýho? Nebo je průměr a v hádce jsi to vypustila.

A hraje to roli?

Jakoze kdyby ho mel normalniho a ona to rekla, jen aby ho nasrala, tak mu ted rekne, ze to bylo jen ve srande a on, tak to je cajk, jdem na to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama