Nemocný přítel

Anonymní
18.6.20 10:20

Nemocný přítel

Ahoj, od včerejška je přítel nemocný (teplota, bolest hlavy, očí, nevolnost atd). Když něco potřebuje, tak mu samozřejmě vše přinesu a obstarám. Přijde mi ale, že to trochu víc přehání. Když by byl nemocný, jak říká, tak člověk jen leží a nemá sílu se ani pořádně pohnout. Za to on vše komentuje a pomalu řve, jak ho bolí to a to a to. Já potřebuji dělat něco do školy a mám na to poslední den. Je samozřejmost, že v takovém stavu se o něj postarám, ale nevím, jestli to chlapi tak moc prožívají? Dělají z nemoci něco horšího než je? Tím, že je nemocný jsem si řekla, že budu mít alespoň víc klidu na práci a on bude odpočívat. Místo toho, je to peklo i pro mě… Jak se chovají při nemoci ti vaši?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4159
18.6.20 10:21

Si ho srovnejte blbečka. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3708
18.6.20 10:23

No jo, chlapy a rýmička. Smrtelná nemoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
18.6.20 10:28

Zvykej si, lepší už to nebude, všichni jsou stejní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24378
18.6.20 10:33

Ano, většina chlapů to prožívá jako by teplota byla jejích poslední den kdy v krutých křečích umírají. Druhá sorta je co to přechodí a dělají hrdiny. https://youtu.be/TPuiOjxt3K4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2574
18.6.20 10:35

Klasika :lol: ten můj taky řve že chce podat ibalgin, že umírá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15468
18.6.20 10:36

Pokud máš poslední den k odevzdání práce, tak mu uvař do termosky čaj, připrav k posteli krabičku s Paralenem, do lednice nějaké jednoduché, lehké jídlo na případné ohřátí a jdi si to dodělat někam do klidu - k rodičům, ke kamarádce nebo do knihovny :nevim:

Dospělý chlap s virózou se pět šest hodin bez Tvé pomoci rozhodně obejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
18.6.20 10:37

A co jako? Ne každej snáší nemoc stejně, dobře. Když horečkuje můj manžel nebo dcera, tak jsou v podstatě jako rybičky. Mně stačí mít 37,1 a umírám u toho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16885
18.6.20 10:41

Chlapi to obecne vsechno vic prozivaj. Muj se spis zavre do ložnice a nechce nikoho videt, max mu obcas donesu čerstvý čaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4638
18.6.20 10:42
@BohunkaP píše:
Pokud máš poslední den k odevzdání práce, tak mu uvař do termosky čaj, připrav k posteli krabičku s Paralenem, do lednice nějaké jednoduché, lehké jídlo na případné ohřátí a jdi si to dodělat někam do klidu - k rodičům, ke kamarádce nebo do knihovny :nevim:Dospělý chlap s virózou se pět šest hodin bez Tvé pomoci rozhodně obejde.

Nejlepší rada :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12102
18.6.20 10:45

Anglictina ma na to i specialni vyraz - manflu. Muzska chripka, alias nevinna viroza, pri jake se od zen ocekava, ze bez mihnuti oka dal obstaraji domacnost i deti, ale chlap nutne potrebuje minimalne tyden v posteli s full servisem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53860
18.6.20 10:48

Určitě to přehánějí, když je něco jim, tak je to katastrofa, jsou protivní, ale když je něco tobě, tak je to děsně otravuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 10:52

Tohle neznám, za ty dva roky, co jsme spolu, partner snad nebyl nemocný, jen nachlazený a to neřešil. Jo, měl ataku dny, ale zvládl pracovat, i když ho bolely i ponožky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 11:07

Tak vidím, že je to normální :think:. Spíše bych brala tu možnost, kdy se zavře do ložnice, ale asi mám herečku :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
19188
18.6.20 11:09
@Tableta píše:
A co jako? Ne každej snáší nemoc stejně, dobře. Když horečkuje můj manžel nebo dcera, tak jsou v podstatě jako rybičky. Mně stačí mít 37,1 a umírám u toho :nevim:

u nás naopak u takové teploty u nás umírá syn i manžel, ale fakt jim je zle syn není schopný vstát z postele, já mám takovou teplotu normálně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama