Prosím holky zkušenářky poraďte - co jí koupit?

144
18.6.20 08:12

Prosím holky zkušenářky poraďte

Ahoj všem životním zkušenářkám,

moje ex má za 3 týdny oslavu 50tin. Vycházíme spolu velmi dobře. Jsem pozván na oslavu. Budu vděčný za rozumné tipy. Vůbec netuším, co jí koupit, čím udělat alespoň drobnou radost.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25730
18.6.20 08:15

A jaké má zájmy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25730
18.6.20 08:16

Mně jako znovuobjevenou háčkařku by určitě potěšlo 50 klubíček vlny :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17005
18.6.20 08:19

Tak záleží co ma ráda, jestli je vasniva čtenářka nebo zahradnice, jestli ráda peče nebo si raději zajde nekam do salonu nebo si sedne s něčím dobrym doma v klidu. Taky jaké máš finanční možnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3564
18.6.20 08:21

Klasika poukázka do kadeřnictví, obchodniho centra, oblibeneho obchodu, restaurace atd.. my davali na padesatku seskok padákem, ale to je drahé a nezavdecis se vsem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2680
18.6.20 08:23

Vzhledem k tomu že to je ex, tak bys mohl vědět co má ráda.. Taky záleží kolik dotoho chceš dát peněz. Mě by třeba 50 klubicek vlny moc nepotesilo. :lol: :lol: Za to by mě potěšil nějaký parfém třeba.. Šperk, ale od ex je to asi divný.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25730
18.6.20 08:28
@mackA159 píše:
Vzhledem k tomu že to je ex, tak bys mohl vědět co má ráda.. Taky záleží kolik dotoho chceš dát peněz. Mě by třeba 50 klubicek vlny moc nepotesilo. :lol: :lol: Za to by mě potěšil nějaký parfém třeba.. Šperk, ale od ex je to asi divný.. :lol:

Mě zas ten seskok padákem. To bych nedala. A možná ani tu kadeřnici, kdyby to bylo někde v jiném městě. Ale darovanému koni na zuby nekoukej, že..?

A šperk nebo parfém mi k ex moc nesedí. Ale jestli chodí ověšená vším, co se blejská, potěší ji další „šmuk“ i od ex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
18.6.20 08:32
@Kaileee píše:
Klasika poukázka do kadeřnictví, obchodniho centra, oblibeneho obchodu, restaurace atd.. my davali na padesatku seskok padákem, ale to je drahé a nezavdecis se vsem :mrgreen:

Dík. To už jsem dával kdysi k 25tinám :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10835
18.6.20 08:32
@Budoucí007 píše:
Ahoj všem životním zkušenářkám,

moje ex má za 3 týdny oslavu 50tin. Vycházíme spolu velmi dobře. Jsem pozván na oslavu. Budu vděčný za rozumné tipy. Vůbec netuším, co jí koupit, čím udělat alespoň drobnou radost.

Děkuji

Resila bych to krasnou kytici a nejakou kvalitni cokoladovou bombonierou.
Je to ex, uz to neni az tak blizka osoba, tudiz si s darkem nemusis delat starosti, i kdyz jsou to 50tiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
18.6.20 08:34
@Russet píše:
Mě zas ten seskok padákem. To bych nedala. A možná ani tu kadeřnici, kdyby to bylo někde v jiném městě. Ale darovanému koni na zuby nekoukej, že..?A šperk nebo parfém mi k ex moc nesedí. Ale jestli chodí ověšená vším, co se blejská, potěší ji další „šmuk“ i od ex.

Šmuk určitě neocení. Nechodí ověšená. A jak se ptáte na peníze - „no limit“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2680
18.6.20 08:34
@Russet píše:
Mě zas ten seskok padákem. To bych nedala. A možná ani tu kadeřnici, kdyby to bylo někde v jiném městě. Ale darovanému koni na zuby nekoukej, že..?A šperk nebo parfém mi k ex moc nesedí. Ale jestli chodí ověšená vším, co se blejská, potěší ji další „šmuk“ i od ex.

No koukám že to jsou padesatiny.. Tak to by mě asi v padesáti už nepotesilo.. :lol: ale

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25730
18.6.20 08:38
@mackA159 píše:
No koukám že to jsou padesatiny.. Tak to by mě asi v padesáti už nepotesilo.. :lol: ale

Jsou ženy, co v 50 začínají „konečně“ žít :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25730
18.6.20 08:38
@Budoucí007 píše: Šmuk určitě neocení. Nechodí ověšená. A jak se ptáte na peníze - „no limit“.

Tak poukaz do lázní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15507
18.6.20 08:51

Skoro bych řekla, že jedna věc jsou konkrétní tipy - a druhá věc, za jakých okolností a komu je dáváš. Padesátiny jsou sice významná událost, ale i tak by neškodilo držet se tady při zemi.

Tvoje bývalá partnerka nemá nového partnera, novou rodinu? Ty sám taky ne?
Nějaké drahé poukazy do lázní, šperky a parfémy jako dary od EX, to může být poměrně dost ošemetné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21000
18.6.20 10:16
@Russet píše:
Tak poukaz do lázní?

Promin Russet, ale 50 klubicek vlny, poukaz do lazni. Ja bych to brala skoro jako blbou srandu: vitej mezi babky :P ac jsem se ted pokousela plést a lazne muzou byt i wellness, ale…prostě…zvolila bych neco gentlemanskeho, aby se citila jako stale zadouci žena. Takze rozhodne velka kytka a pak neco fancy - hodinky, neco z luxurytable, pokud ma nejaky konicek, tak drahou zbytecnost se k nemu vztahujici - typu ohlavku se swarowskeho kaminky, teploicky pled ke grilovani, pokud si troufne, tak kabelku nebo pouzdro na nb… takove darky by potesily mě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama