Bydlí u rodičů téměř ve 30

Anonymní
17.6.20 22:35

Bydlí u rodičů téměř ve 30

Ahojky :?, potřebuju se svěřit s něčím, co mě nedávno potkalo…
Jak by jste se dívaly na chlapa, který vám, jen tak mimoděk přizná, že se ještě ve svých 29 neodstěhoval od rodičů? Pokud se jedná o tuhle věc, nějak bych to ještě tak zkousla, ale dost ho podezřívám, že k tomu ani nevlastní majetek, odpovídající jeho věku. Auto nemá, tak se asi spoléhá na mámu s tátou.
Jak byste k tomu přistoupily vy? Klesl by nebo by zamilovanost zvítězila nad rozumem?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3689
17.6.20 22:38

Klesl… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
17.6.20 22:40

Zablikala by mi červená kontrolka.. ;)
Tím však neříkám, že bych tomu nedala šanci, ale byla bych ostražitá a asi si raději držela větší odstup.. :mrgreen:

Mamánky nebrat.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
17.6.20 22:41

A milujes ho kvuli majetku nebo pro To jaky je? Znam par lidi a dokonce ziji s chlapem ktery bydli v baraku s rodici, nic spatneho na tom nevidim, sice ma auto, ale auto z chlapa neudela milujici muze a ani jiny majetek z neho neudela dokonalyho… aspon teda z me strany na majetku nezalezi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.20 22:42

Záleží taky, co dělal do této doby. Přítel taky bydlel do 29 u rodičů, protože byl dlouho v Americe, a pak pracoval na hranicích, a když se vrátil, tak šel asi na rok nebo dva bydlet k rodičům. Řidičák taky nemá, tady celkem zbytečné, v tom osobně problém nevidím, aspoň mi nikdo nekecá do řízení. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26207
17.6.20 22:43
@Anonymní píše:
Jak by jste se dívaly na chlapa, který vám, jen tak mimoděk přizná, že se ještě ve svých 29 neodstěhoval od rodičů? Pokud se jedná o tuhle věc, nějak bych to ještě tak zkousla, ale dost ho podezřívám, že k tomu ani nevlastní majetek, odpovídající jeho věku. Auto nemá, tak se asi spoléhá na mámu s tátou.
Jak byste k tomu přistoupily vy? Klesl by nebo by zamilovanost zvítězila nad rozumem?

Jestli bydlí ve svém dětském pokojíku, tak jo. Ale záleželo by na tom, jak by se k životu stavěl. Kdyby plánoval samostatné bydlení a realizoval ho brzo po našem seznámení a viděla bych, že se umí postavit do života, nejspíš bych to přešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
17.6.20 22:43

Nevlastni majetek odpovidajici veku? To je jako co? :mrgreen: Ja teda ve 29 mela leda rozkladaci pohovku, pocitac, telefon a par hrncu :mrgreen: Auto ani omylem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.20 22:45
@Anonymní píše:

Pritel bydlel ve 30 u maminky a mel postaveny dum. A nevim, jaky si predstavujes odpovidajici majetek ve 30?? Mne treba auto neprijde to nejdulezitejsi. Ja treba v 28 mela na uctu par susni a taky jsem bydlela u nasich, Protoze jsem se vratila z UK.

Jsme spolu 10 let a slusne vydelavame oba. Ja teda momentalne na RD. Mame komplet hotovy dum, auta a investicni byt. Zalezi na situaci. Zkus ho natuknout a uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
393
17.6.20 22:45
@Anonymní píše:
Ženský parazit zkoumá mužského hostitele?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
17.6.20 22:47

Manžel taky bydlel u rodičů když sme se poznali. Auto mel, ale šílenou vraždu. Ale měl teda celkem naspořeno a pozemek, protože měli s jeho ex stavět než si našla jinýho. Asi by záleželo na ostatních okolnostech. Nepotřebuji k životu milionáře, ale z lásky se člověk nenaji a ve 30 když je asi v plánu časem rodina, bych dala hodně na rozum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
17.6.20 22:48

Mám několik kamarádek, které mají syny ve věku 27-31 let. Všichni bydlí doma, nic nemají, domů nepřispívají. Dokonce ani žádný nechodil s holkou, aby to máma věděla. Já jim říkala, že mi to přijde divný, ale prý to je normální.

Nepřijde mi to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
17.6.20 22:49
@Anonymní píše:

Co je majetek odpovídající jeho věku? Kámoš nedávno dostudoval, je mu 28, žije u rodičů.. Živí se sám už tedy, ale krom vzdělání, co si hradil sám, nemá nic.. Že by byl menecenny? Pro zlatokopku možná :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
17.6.20 22:52

Takových znám fakt hodně, většinou ani málo nevydělávají, doma moc neprispejou, nepomáhají, ale investují si to do sebe, svých konicku a zábavy.. žádnou přítelkyní nemají, vyhovuje jim to takhle..aby taky ne, přijde mi to dneska dost jako trend.. a nejhorší je, že i ti co už bydlí se svojí přítelkyní, by se od rodičů jen tak nedostehovali, kdyby neměli tu přítelkyní, nevidí důvod- odpověď je - co mi doma chybí? Proč bych se měl stěhovat :nevim: asi jsme my ženy samostatnejsi no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3952
17.6.20 22:53

No majetek mít nemusí ale pokud by neměl ani našetřeno když bydlí u rodičů tak to by mi přišlo divné… Chápu že lidi bydlí u rodičů aby ušetřili když jsou sami…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
17.6.20 22:54

Asi bych zjistila, proc to tak je, ale co si budeme povidat, odrazovalo by me to. Tou dobou jsem uz davno stala na vlastnich nohach a divala se po podobne samostatnych partnerech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama