Manžel a můj zadek

Anonymní
17.6.20 22:20

Manzel a muj zadek

Zajimalo by me, jestli ma nekdo podobnou zkusenost jako ja, nevim jak to presne popsat…manzel proste miluje muj zadek (a teda myslim, ze hezky zensky zadky obecne…)ale nekdy uz se to neda…1) na zadek mi porad saha, ale jakoze porad.. doma, na verejnosti- nekdy je mi to prijemny, ale nekde mi to vadi- casto me i na verejnosti placa, nebo jakoby majetnicky zadek poplacava nebo macka… 2) z duvodu tohoto bodu prosim o anonym.. miluje analni sex…snazi se tim pokazdy zakoncit… kdyz nechci, tak aspon prsty, lizani…nekdy uz proste z toho nemuzu a chtela bych to bez toho ( coz kdyz nechci vyrazne tak je bez toho, ale je na nem videt jak si to neuziva tolik.. a stejne se snazi aspon o neco..) 3) dalsi vec co se tyka sexu je ze dost jede i spanking, ne nic drsnyho, zadny sm, ale uz proste strasne dlouho jsem nezazila nejaky romanticky milovani… vzdycky to skonci tim ze “dostanu na zadek a jsem rada kdyz ne i do nej”, mozna divny tema, omlouvam se, ale zajimalo me jestli nemate nekdo podobnyho chlapa :) :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1175
17.6.20 22:29

Tak to rozhodně nemám. Díky bohu, můj chlap mě sice rád plácne/pohladí po zadku ale dělat to na veřejnosti asi mu dám na nos. Ale to není třeba. Co se týče sexu asi bych mu to řekla a pokud se mu nelíbí, tak má smůlu, holt půjde spát nadržený. :mrgreen: jsem toho nahoru, že sex si mají užívat oba a ne dělat to co se líbí jednomu, prostě najít kompromis. Ty ho pro něj děláš, tak by měl i on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14265
17.6.20 22:35

Nemám :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22969
17.6.20 22:36

Jaké rady bys tu chtěla číst?
Nenechala bych si dělat nic, co se mi nelíbí. Sex má být potěšení, ne mučení z donucení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
17.6.20 22:41
@Anonymní píše:
Zajimalo by me, jestli ma nekdo podobnou zkusenost jako ja, nevim jak to presne popsat…manzel proste miluje muj zadek (a teda myslim, ze hezky zensky zadky obecne…)ale nekdy uz se to neda…1) na zadek mi porad saha, ale jakoze porad.. doma, na verejnosti- nekdy je mi to prijemny, ale nekde mi to vadi- casto me i na verejnosti placa, nebo jakoby majetnicky zadek poplacava nebo macka… 2) z duvodu tohoto bodu prosim o anonym.. miluje analni sex…snazi se tim pokazdy zakoncit… kdyz nechci, tak aspon prsty, lizani…nekdy uz proste z toho nemuzu a chtela bych to bez toho ( coz kdyz nechci vyrazne tak je bez toho, ale je na nem videt jak si to neuziva tolik.. a stejne se snazi aspon o neco..) 3) dalsi vec co se tyka sexu je ze dost jede i spanking, ne nic drsnyho, zadny sm, ale uz proste strasne dlouho jsem nezazila nejaky romanticky milovani… vzdycky to skonci tim ze “dostanu na zadek a jsem rada kdyz ne i do nej”, mozna divny tema, omlouvam se, ale zajimalo me jestli nemate nekdo podobnyho chlapa :) :oops:

Netrollíš tu k večeru? Proč teda děláš anální sex, když se ti nelíbí a proč mu neřekneš, že bys chtěla i něco jiného podle sebe, teda romantické milování a že ti nemá pořád něco strkat do zadku. Jako chtít každý sex zakončovat análním sexem mi nepřijde moc normální. Máš z toho sexu něco nebo se jen on uspokojí na tvém zadku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12785
17.6.20 22:57

Nemám, nedělám věci co jsou mi nepříjemné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
17.6.20 23:00

Nemám.. Tedy poplacava atd, ale doma, v soukromí.. A nedělá nic, co nebaví nás oba :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.20 23:00

Můj přítel má podobný názor. Také ho potřebuje pořád mačkat a nějak se dotýkat. Ale pokud na anální sex řeknu ne, tak prostě ne… Měl by že tolerovat.

• Nahlásit
  • Citovat
4819
17.6.20 23:01
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4819
17.6.20 23:03
@izquierdo píše:
Netrollíš tu k večeru? Proč teda děláš anální sex, když se ti nelíbí a proč mu neřekneš, že bys chtěla i něco jiného podle sebe, teda romantické milování a že ti nemá pořád něco strkat do zadku. Jako chtít každý sex zakončovat análním sexem mi nepřijde moc normální. Máš z toho sexu něco nebo se jen on uspokojí na tvém zadku?
:mrgreen: :kytka: :mrgreen: :kytka: :mrgreen: :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.20 23:04
@izquierdo píše:
Netrollíš tu k večeru? Proč teda děláš anální sex, když se ti nelíbí a proč mu neřekneš, že bys chtěla i něco jiného podle sebe, teda romantické milování a že ti nemá pořád něco strkat do zadku. Jako chtít každý sex zakončovat análním sexem mi nepřijde moc normální. Máš z toho sexu něco nebo se jen on uspokojí na tvém zadku?

Netrollim, proste jsem si chtela “postezovat” resp zjistit jestli treba nema nekdo podobnyho chlapa s touhle “zalibou”, ja sem nenapsala ze se mi to nelibi… jen to tak nemusi skoncit vzdy a nekdy bych i neco jinyho, coz s nim samozrejme resim a nekdy to tak je..

• Nahlásit
  • Citovat
7439
17.6.20 23:07

Zkuste 69, třeba mu postačí jenom se na něj zblízka dívat! Uvidí tam i hvězdičku a kávové zrno! @izquierdo Ti poradí, jak na to. ;) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.20 23:08
@Mango_Lassi píše:
Jaké rady bys tu chtěla číst?
Nenechala bych si dělat nic, co se mi nelíbí. Sex má být potěšení, ne mučení z donucení

Ja se neptala uplne na rady, to mi ani nejde o rady, ja proste jen chtela vedet, jestli to tak ma i nekdo dalsi, kamaradkam se s timhle uplne nesveruju…

• Nahlásit
  • Citovat
3281
17.6.20 23:09
@Anonymní píše:
Zajimalo by me, jestli ma nekdo podobnou zkusenost jako ja, nevim jak to presne popsat…manzel proste miluje muj zadek (a teda myslim, ze hezky zensky zadky obecne…)ale nekdy uz se to neda…1) na zadek mi porad saha, ale jakoze porad.. doma, na verejnosti- nekdy je mi to prijemny, ale nekde mi to vadi- casto me i na verejnosti placa, nebo jakoby majetnicky zadek poplacava nebo macka… 2) z duvodu tohoto bodu prosim o anonym.. miluje analni sex…snazi se tim pokazdy zakoncit… kdyz nechci, tak aspon prsty, lizani…nekdy uz proste z toho nemuzu a chtela bych to bez toho ( coz kdyz nechci vyrazne tak je bez toho, ale je na nem videt jak si to neuziva tolik.. a stejne se snazi aspon o neco..) 3) dalsi vec co se tyka sexu je ze dost jede i spanking, ne nic drsnyho, zadny sm, ale uz proste strasne dlouho jsem nezazila nejaky romanticky milovani… vzdycky to skonci tim ze “dostanu na zadek a jsem rada kdyz ne i do nej”, mozna divny tema, omlouvam se, ale zajimalo me jestli nemate nekdo podobnyho chlapa :) :oops:

Navíc mi ti těžko poradíme, co má tvůj muž dělat s tvým zadkem a co si máš ty nechat líbit. Kolik je vám let, že ti na veřejnosti „majetnicky“ mačká zadek? Na jednu stranu by se dalo říci, že ho pořád asi sexuálně přitahuješ, pokud ho tedy nepřitahuje jakýkoli zadek, do kterého může něco strčit, a měla bys být ráda. Ale pokud je to takto jednostranné, že myslí jen na sebe, tak je to sobec. A hlavně si myslím, že si tu dost vymýšlíš. Málokterá žena dělá anální sex, když nechce a málokterý muž tím chce zakončovat každý sex. To abys neměla později potíže s únikem stolice, prý se to při častém análním sexu může stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
17.6.20 23:10
@Anonymní píše:
Netrollim, proste jsem si chtela “postezovat” resp zjistit jestli treba nema nekdo podobnyho chlapa s touhle “zalibou”, ja sem nenapsala ze se mi to nelibi… jen to tak nemusi skoncit vzdy a nekdy bych i neco jinyho, coz s nim samozrejme resim a nekdy to tak je..

Tak v čem je problém, když se ti to líbí a řešíte to a on ti vyhoví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama