Přejídání z nudy doma

Anonymní
16.5.13 17:21

Prejidani z nudy doma

Ahoj, vzhledem k tematu radeji anonyme. Mam velky problem s tim, byt cely den doma a jist aspon trosku rozume. Syn je nemocny, tak nikam nemuzeme a vzdycky v takovych situacich jim z nudy tak kazde 2hod a koncim den prejezena a v depresi sama nad sebou. Kdyz mame normal rezim a neco se deje, tak to jde, ale kazda nemoc je hruza. Mate to nekdo podobne? Co vam pomaha sebe i ditko zabavit natolik, aby vas nelakala lednicka? Zni to asi jako blbost, ale dost me to trapi a vim, ze nemoci jeste bude, tak bych to rada zacla nejak zvladat. Navic se opravdu nudim a strasne me to ubiji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1451
16.5.13 17:24

Zobej zeleninu a hodně pij ;) Místo nudy si zacvič. Malá mi marodí 14 dní a řešim to přesně tak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5077
16.5.13 17:34

Já už mám děti doma skoro měsíc a poslední týden marodím s nimi. Vzhledem k tomu, že mě furt honí, tak jsem zase ráda, když se najím aspoň jednou za den. a kdykoliv si odvážím sednou, tak mají pocit, že jsem nějaká nevyužitá a úkolují mě. Zkus trávit víc času jinde než v kuchyni a když chceš něco zobat, tak si kup sušené ovoce a láduj se tím. Jen ne to obalené v čokoládě, to by moc nepomohlo.
A jinak já nudu zaháním nakupováním oblečení a hraček pro děti po netu, tak nevím, asi bych měla zkusit to jezení, třeba to vyjde levněji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1867
16.5.13 17:35

Zobej zdravě a hlavně nekupuj domů nic nezdravého, co by tě lákalo. Když to není doma, tak to nesníš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17297
16.5.13 17:40

Piju, hodně žvýkám a čistím si zuby :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
16.5.13 17:47

@terulína souhlasím, taky když mě honí žravá jdu si vyčistit zuby a hodím ještě žvejku. Na chuť si dám neslazený zelený čaj, nejlíp uvařit celou konvici a pomalu popíjet :) A hlavně nemít doma, co Tě láká. Když mám na něco sladkého chuť tak se pustím třeba do přípravy bábovky a zaženu tím i nudu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
16.5.13 18:10

Nekupuj si to, co nechceš sníst, to je jediné, co mi zabírá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
16.5.13 20:06

Já kupuju věci bohaté na bílkoviny, zasytí a při troše štěstí nebudu jak vepř, nejvíc teď ujíždím na ochucených Cottage, ale když je chuť na sladké, tak si rozmíchám tvaroh s trochou mlíka, přihodím trochu granka a zdlabu to a mám klid. Taky se řídím tím, že hlad je jen převlečená žízeň, na starý kolena jedu v čajích, černý s mlíkem, zelený ochucený, ovocné, bylinkové, rooibos, dělám to rovnou po konvicích, ovocné pijou i děti, tak mám dvě konvice a bez čaje ani ránu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
16.5.13 20:06
@aiko24 píše:
Nekupuj si to, co nechceš sníst, to je jediné, co mi zabírá…

svatá pravda, co není doma, to nesežeru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
16.5.13 22:05
@Gladys píše:
svatá pravda, co není doma, to nesežeru.

No jo, jenže když ty pochutiny nakupuje třeba manželka? To pak člověk pije víno, pak si řekne dam si něco na zub, v lednici objevi třeba šunku od kosti nebo sýry a všechno to sežere

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.14 19:39

Prejidani v tehotenstvi z nudy

Ahoj,

mam stejny problem ale jiny v tom, ze jsem tehotna. Vim ze v tehotenstvi jsou chute a je normalni jist vic nez v normalnim stavu, ale pak vecer brecim a mam deprese z toho co vsechno jsem snedla. Mam strach ze naberu hodne a budu se sebou nestastna. Jsem ve 22. tydnu a bojim se stoupnout na vahu :-( na prochazky moc nechodim protoze me pri delsi chuzi boli docela dost v krizi, takze muj pohyb je temer nulovy. Sedim doma u televize a furt jim a nemuzu si to odeprit :-( klidne s nom balicek chipsu na posezeni. Na zeleniny a ovoce jsem nikdy moc nebyla. Nevite co s tim prosim, nebo to taj tehotne proste maji? Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
8782
26.9.14 19:47

Kazda to ma jinak. U tebe to vypada spis na psychick Y problem, kdyz te to tak traoi. Zkus si najit nejaky program. Kdyz uz ne pohyb, tak aspon nejakou praci.. Siti, hackovani.. Jen cucet na telku a hledat, co bys jeste sporadala, je nejhorsi.. Do prace uz nechodis? Musis se zabavit, kidlo z nudy je fakt zlozvyk..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1202
26.9.14 20:05
@Anonymní píše:
Ahoj,mam stejny problem ale jiny v tom, ze jsem tehotna. Vim ze v tehotenstvi jsou chute a je normalni jist vic nez v normalnim stavu, ale pak vecer brecim a mam deprese z toho co vsechno jsem snedla. Mam strach ze naberu hodne a budu se sebou nestastna. Jsem ve 22. tydnu a bojim se stoupnout na vahu :-( na prochazky moc nechodim protoze me pri delsi chuzi boli docela dost v krizi, takze muj pohyb je temer nulovy. Sedim doma u televize a furt jim a nemuzu si to odeprit :-( klidne s nom balicek chipsu na posezeni. Na zeleniny a ovoce jsem nikdy moc nebyla. Nevite co s tim prosim, nebo to taj tehotne proste maji? Dekuju

Buď se s tím smíříš, že prostě nabereš a budeš počítat s tím, že si pak mákneš aby ses dostala na svojí původní váhu, a nebo prostě nežer..nebo žer, ale s mírou..taky jsem měla chutě, ale dá se to všechno dělat s mírou..nabrala jsem 13..a musíš vědět kolik si nabrala chodíš do poradny..tak kolik máš nahoře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.14 20:07

Jsi tehotna. Zapomen na deprese. Kila pak shodis.

• Citovat
  • Nahlásit
84
26.9.14 20:09

Nato jsem expert.. :mrgreen: a v tehu jsem treba snedla na snidani 8 sladkych rohliku nebo loupaku namazane pastikou majkou - (to bola moje nej kombinace bleee), za pul hodky jsem snedla 4 cokoladove jogurty, mezitim nejake coko, pak obed, klidne 6 knedliku s omackou a masem.. pak zase nejake coko, neco slaneho.. pak zase treba veceri - klido celou pizzu, nebo 5 maslovych croasantu, sporadala pekac buchet.. no a nejhorsi je, ze jim hodne doted :pocitac: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat