Prenatální prosáknutí podkoží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Yasmina21
Kecalka 498 příspěvků 20.02.17 18:59
Prenazální prosáknutí podkoží

Ahoj holky, dnes jsem byla na kontrolním velkém ultrazvuku ve 20 týdnu kvůli špatné viditelnosti nosní kůstky. Nosní kůstka dnes byla krásně vidět 7mm a doktor říkal, že je vše v pořádku. To samé říkala i lékařka na genetice a další konzultace není nutná. Nyní, když se dívám do zprávy, tak tu mám pod nosní kůstkou, která je 7mm napsanou hodnotu: Prenazální prosáknutí podkoží: 2,2mm. Vedle této hodnoty je naznačen graf s rozmezím a já mám tečku celkem dosti vlevo mimo graf. Nevíte, co by to mohlo znamenat? :kytka:
Děkuji za každou odpověď :*

Příspěvek upraven 21.02.17 v 08:11

Reakce:
Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 20.02.17 19:07

Neni to normalni sijove projasneni?

Yasmina21
Kecalka 498 příspěvků 20.02.17 19:26

@Devuska Šíjové projasnění by to být nemělo. Tyto hodnoty doktor naměřil mezi nosní kůstkou a kůží nad nosní kůstkou. :nevim: Jen nevím, proč jsou ty moje hodnoty postaveny mimo graf. Doktor říkal, že je vše v pořádku, ale vrtá mi to hlavou. :roll:

ka2ka
Extra třída :D 13787 příspěvků 20.02.17 19:36

@Yasmina21 omlouvám se ta ot co to máš za kočičku v profilu?

Yasmina21
Kecalka 498 příspěvků 20.02.17 19:43

@ka2ka Obrázek kočičky jsem stáhla na internetu :hug:

ka2ka
Extra třída :D 13787 příspěvků 20.02.17 19:45

@Yasmina21 aha já myslela, jestli jí nemáš je krásná ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trollí slavné matky, samy mají máslo na hlavě: Čím jsou vinny útočnice ze sítě?

Stále platné a aktuální heslo „Po bitvě je každý generál“ má „sourozence“!... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >