Reklama

Prenatální prosáknutí podkoží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yasmina21
Kecalka 408 příspěvků 20.02.17 18:59
Prenazální prosáknutí podkoží

Ahoj holky, dnes jsem byla na kontrolním velkém ultrazvuku ve 20 týdnu kvůli špatné viditelnosti nosní kůstky. Nosní kůstka dnes byla krásně vidět 7mm a doktor říkal, že je vše v pořádku. To samé říkala i lékařka na genetice a další konzultace není nutná. Nyní, když se dívám do zprávy, tak tu mám pod nosní kůstkou, která je 7mm napsanou hodnotu: Prenazální prosáknutí podkoží: 2,2mm. Vedle této hodnoty je naznačen graf s rozmezím a já mám tečku celkem dosti vlevo mimo graf. Nevíte, co by to mohlo znamenat? :kytka:
Děkuji za každou odpověď :*

Příspěvek upraven 21.02.17 v 08:11

Reklama

Reakce:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 20.02.17 19:07

Neni to normalni sijove projasneni?

Yasmina21
Kecalka 408 příspěvků 20.02.17 19:26

@Devuska Šíjové projasnění by to být nemělo. Tyto hodnoty doktor naměřil mezi nosní kůstkou a kůží nad nosní kůstkou. :nevim: Jen nevím, proč jsou ty moje hodnoty postaveny mimo graf. Doktor říkal, že je vše v pořádku, ale vrtá mi to hlavou. :roll:

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 19:36

@Yasmina21 omlouvám se ta ot co to máš za kočičku v profilu?

Yasmina21
Kecalka 408 příspěvků 20.02.17 19:43

@ka2ka Obrázek kočičky jsem stáhla na internetu :hug:

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 19:45

@Yasmina21 aha já myslela, jestli jí nemáš je krásná ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama