Přesunuté diskusní téma

zoli
30.1.10 13:45

prendane tema

Ahoj,nelibi se mi „rovnani“ temat tam kam patri :-( .Ted jsem nechtela zakladat nove,bohuzel nemam cas hledat kudy napsat adminovi.
Zamerne jsem vlozila tema s Penou na koupani do Batolat,protoze me prijde ze to s batolaty souvisi(o nic min,nez ostatni temata,ktera by se taky dala nekam urovnat :evil: ),a hlavne podle sebe soudim,ze tam chodi nakukovat nevic mamim a tudiz i moznych odpovedi.Ja bych si tu rada cetla dlouho a vsechno,bohuzel nedostatek casu s detmi me dovoli precist jen hodne malo.Proto otviram jen zminovane nejzhavejsi.Myslim ze nejsem jedina,kdo to tak dela.
Nechci nikoho napadat,jen male vysvetleni proc tohle uklizeno bylo hned a ostatni ne :nevim: .Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12947
30.1.10 13:55

tady je já ho našla, je u kosmetika a hygienické potřeby

https://www.emimino.cz/…upele-36832/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoli
30.1.10 13:59

dekuji petro :palec: ,ja ho nakonec taky nasla,ted uz mi jde jen o vysvetleni principu,me se to proste nelibi no :-?

• Nahlásit
  • Citovat
12988
30.1.10 14:06
zoli píše:
Ahoj,nelibi se mi „rovnani“ temat tam kam patri :-( .Ted jsem nechtela zakladat nove,bohuzel nemam cas hledat kudy napsat adminovi.
Zamerne jsem vlozila tema s Penou na koupani do Batolat,protoze me prijde ze to s batolaty souvisi(o nic min,nez ostatni temata,ktera by se taky dala nekam urovnat :evil: ),a hlavne podle sebe soudim,ze tam chodi nakukovat nevic mamim a tudiz i moznych odpovedi.Ja bych si tu rada cetla dlouho a vsechno,bohuzel nedostatek casu s detmi me dovoli precist jen hodne malo.Proto otviram jen zminovane nejzhavejsi.Myslim ze nejsem jedina,kdo to tak dela.
Nechci nikoho napadat,jen male vysvetleni proc tohle uklizeno bylo hned a ostatni ne :nevim: .Dekuji

Diskuse uklízím několikrát denně. Každé diskusi upravím název na srozumitelný (stejně jako této - chyběla diakritika, velké písmeno na začátku i výstižné pojmenování), spisovný a diskusi přesouvám do správného okruhu.

Každý uživatel má všechny své založené diskuse ve svém profilu v záložce založené diskuse diskuse.

zoli píše:
dekuji petro :palec: ,ja ho nakonec taky nasla,ted uz mi jde jen o vysvetleni principu,me se to proste nelibi no :-?

Co dodat?

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
30.1.10 14:14
zoli píše:
dekuji petro :palec: ,ja ho nakonec taky nasla,ted uz mi jde jen o vysvetleni principu,me se to proste nelibi no :-?

Poslyš, jak ty si vůbec představuješ, že administrátor vypadá? Docela by mě to zajímalo :) Jako doopravdy, nemyslím to ve zlém, jsem jen zvědavá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoli
30.1.10 14:17

souhlasim s opravenim nazvu na srozumitelny,citelny,spisovny a nevim co jeste..ale opravdu presouvate KAZDOU diskuzi tam kam patri??

• Nahlásit
  • Citovat
zoli
30.1.10 14:19

Lesi,a proc bych si ho mela nejak predstavovat?to s tim snad nesouvisi?nebo jo?taky nic ve zlem

• Nahlásit
  • Citovat
9867
30.1.10 14:22
zoli píše:
Lesi,a proc bych si ho mela nejak predstavovat?to s tim snad nesouvisi?nebo jo?taky nic ve zlem

Jen jsem doopravdy zvědavá :) Tvůj úvodní příspěvek zněl napruženě jako bys to cítila osobně, a věř, že to tak není. Prostě mi to nedalo se nezeptat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12988
30.1.10 14:23
zoli píše:
souhlasim s opravenim nazvu na srozumitelny,citelny,spisovny a nevim co jeste..ale opravdu presouvate KAZDOU diskuzi tam kam patri??

Jasně, občas něco uteče, ale jinak, ano, snažíme se přesunout a opravit každou diskusi.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoli
30.1.10 14:41

Lesi,tos pochopila spravne,ja jsem byla napruzena,me se to fakt nelibi,ale nevim komu napsat osobne,koho jmenovat,kdo za to vlastne muze.A ted jsem nastvana i sama na sebe,ze tomu tady vubec nerozumim :-x

• Nahlásit
  • Citovat
9867
30.1.10 14:42

Doporučila bych ti začít registrací, eMimino se ti hodně přehlední tím, že všechny své aktivity budeš mít ve svém profilu a administrátorské zásahy tě nijak nezmatou. :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
30.1.10 14:45

zoli, já se musím adminů trošku zastat, protože kdyby tu neuklízeli, byla by to samá diskuze:
Prosím pomoc, Dotaz, Otázka a podobně :mrgreen:
Jasně, přesunutí tvého tématu z Batolat do Hygienické potřeby je diskutabilní, ale snad se zas tolik nestalo :nevim: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
30.1.10 14:50

Sice jsem nebyl přímo osloven, ale nedá mně to nevyjádřit se k tomu „jak si představit admina“.
Mluvil jsem na to téma v minulých letech asi s šedesáti lidma. Vyplynuly t toho víceméně dvě představy.
Představa 1: je to pětadvacetiletý skejťák-počítačový samouk, co se divně oblíká a potrhle se chová, prakticky nesudává z hlavy sluchátka, do kterých má intergované i handsfree svého mobilu… Když s někým telefonuje, tak lidi v okolí nevědí, jestli netrpí samomluvou.
Představa 2: je to padesátiletý děda (?), který nějakým zázrakem vydržel u serverů ještě z dob sálových počítačů. Chodí nejčastěji v tmavomodrém plášti a tesilových kalhotách (plus ručně pletené vestě), všechno zná, všechno umí v počítači opravit, ale o bčas mluví v nesrozumitelných výrazech a občas je taky pěkně nerudný…
Ale z kontaktu z několika adminy vím, že realita je všechno jiné jen ne tento popis…
Lesi nic ve zlém - já jsem to opravdu takto slyšel… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
30.1.10 14:51

Lesi,muzu SZ?kudy?To jde ma maila?
Chuanitko,to vis ze se tolik nestalo,jen me zajimalo pro presunuti,a proc zrovna tohohle.o nazev ani tolik neslo,o tom jsem nepsala.Zoli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
30.1.10 14:57

no ale me by také zajímalo jak vypadá takový admin :lol: .......
lesi je jasná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama