Přeočkování proti tetanu - dospělý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ČekánínaGodota
Stálice 78 příspěvků 12.12.17 18:26
Přeočkování proti tetanu - dospělý

Dobrý večer, je pravda, že se přeočkovává po 15 a ne už po 10 letech? Má někdo aktuální zkušenost?
Děkuji za odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Geeg
Kecalka 176 příspěvků 12.12.17 18:33

Ano, uz je to po 15 letech. Pracuji v ockovacim centru. ;)

ČekánínaGodota
Stálice 78 příspěvků 12.12.17 18:38

@Geeg Děkuju :mavam:

The_Assassin
Kecalka 442 příspěvků 12.12.17 18:42

Ano, ale já jsem si nechala po 13 letech nabrat protilátky a už mě doktorka musela jednou dávkou přeočkovat.

Evulina
Extra třída :D 14756 příspěvků 12.12.17 18:58
@ČekánínaGodota píše:
Dobrý večer, je pravda, že se přeočkovává po 15 a ne už po 10 letech? Má někdo aktuální zkušenost?
Děkuji za odpovědi :kytka:

Ano, po 15 letech. Po 10 letech u seniorů.

lucypaja
Kelišová 6772 příspěvků 12.12.17 19:01

No také bych se měla prý do konce roku nechat přeočkovat, pořád to oddaluju, pořád je co zařizovat, teď byly děti nemocné.. no snad se do toho donutím tam zajít. Jsou nějaké nežádoucí účinky?

ČekánínaGodota
Stálice 78 příspěvků 12.12.17 19:04

@Evulina Děkuju :kytka:
@lucypaja Já osobně žádné neměla, chvilku mě jen bolelo stehno

Criolo
Kecalka 143 příspěvků 12.12.17 19:48

Jo po 15 letech, ale stejne kdyz mas krvavej uraz a TAT starsi vic nez 5 let tak se automaticky preockovava.

lucypaja
Kelišová 6772 příspěvků 12.12.17 19:51

@Čekánínagodota-děkuji, to je skvělé, kdyby to bylo jen toto..

ka2ka
Extra třída :D 12471 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 20:30

Mě to čeká taky už ted se bojím alergický reakce

Alladina
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 12.12.17 20:43

@ČekánínaGodota
Ano, po 15 letech stačí, i když já se teď nechala ockovat po 12 letech, ale myslím, že na tom nesejde. ;)

Ornwen
Závislačka 4053 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 21:05

Jj, 15 už pěkně dlouho.
A vyhnout se „fyzické námaze“ po očku znamená, že se ani nesmí vytírat schody. Mě vám to pak tak bolelo. 8o

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 12.12.17 22:41

Manžel dostal očkování kvůli úrazu, měl pak horečku a bolelo ho to, není to žádná fňukna, asi to bylo fakt strašný :oops: Takže bych do toho šla asi až po Vánocích, ať si je tím nezkazíš @lucypaja

ugluk
Hvězda diskuse 41827 příspěvků 12.12.17 22:45

Muz to nejak zazdil, tak si nechal po 17 letech nabrat protilatky a bylo to porad OK, ale bude to individualni. Jen ze bych se nenechala automaticky natlacit do komplet preockovani po 15 letech a 1 dni.

lasička1
Echt Kelišová 8011 příspěvků 12.12.17 22:47

@Geeg A lze si zaplatit odběr na protilátky a dle toho upravit očkování? Kolik přibližně takový odběr stojí?
Manžel je po chemoterapiích, nemoc se i vrátila. Nyní po 2,5 letech kdy měl v kuse chemo je unavený, tělo vyčerpaný. A obvoďák vznesl dotaz na očkování. Onkolog ukončil léčbu s tím, že očkování lze.Ale já bych byla radši, kdyby tělo mohlo nabrat víc síly. Pokud budeme vědět, že má dostatek protilátek, tak bych byla proti očkování.
Vím, že bychom mohli vznést dotaz na odběr k obvoďákovi, ale protože už takto pro nás udělal hodně, tak je nám hloupé po něm chtít další odběry. Navíc když ve zprávě od onkologa má, že očkovat lze.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama