Přespávání v autě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 20:38
Přespávání v autě

Ahoj, zajímala by mě jedna věc. Mám to doma teď hodně složité, pořád se tu jenom křičí atd..vůbec nemůžu spát, mladší sourozenec mě otravuje do noci a ráno v 6 už otravuje zase. Jsem strašně unavená, takhle dál už nemůžu. Napadla mě jedna věc. Chci si koupit nějaké starší auto (do 15 tisíc) a chodit přespat tam. :D Vím, šílený nápad ale j době možné řešení. Peníze na svůj byt nemám. Má otázka zní, můžu mít auto zaparkované před barákem a normálně v něm spát? Není to protizákonné? Nemůžu za to dostat pokutu nebo tak? Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

terien
Echt Kelišová 8024 příspěvků 17.07.18 20:40

No když myslíš, že se tam vyspíš víc, tak prosím :mrgreen: nebyl by levnější stan za barákem?

Detsa
Extra třída :D 10934 příspěvků 17.07.18 20:43
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímala by mě jedna věc. Mám to doma teď hodně složité, pořád se tu jenom křičí atd..vůbec nemůžu spát, mladší sourozenec mě otravuje do noci a ráno v 6 už otravuje zase. Jsem strašně unavená, takhle dál už nemůžu. Napadla mě jedna věc. Chci si koupit nějaké starší auto (do 15 tisíc) a chodit přespat tam. :D Vím, šílený nápad ale j době možné řešení. Peníze na svůj byt nemám. Má otázka zní, můžu mít auto zaparkované před barákem a normálně v něm spát? Není to protizákonné? Nemůžu za to dostat pokutu nebo tak? Děkuji za odpovědi

No nevím, jestli si někdy spala v autě, ale moc pohodlný to není :think: :mrgreen:. To bych radši investoval do stanu a matrace. No a nebo klíč a ucpávky do uší

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 20:44

Bydlím v paneláku takže stan neklapne :D ano, v autě jsem už spala a na zadních sedačkách se vyspím úplně v pohodě, hlavně v klidu :)

Zoe1
Kecalka 235 příspěvků 17.07.18 20:45

Kolik Vám je? Co zkusit nějak spolubydlení? Přespávat v autě by šlo možná teď v létě, ale jakmile klesnou teploty, tak by tam byla pěkná kosa a jestli to je protizákonné, tak to netuším, myslím že ne, pokud se z toho auta nestane časem vrak. Každopádně budete muset platit i povinné ručení a technickou a auto by mělo být pojízdné.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 20:48

Je mi 19, řidičák mám takže bych kupovala auto i normálně na ježdění takže s technickou počítám a samozřejmě i s pojištěním atd.. teď jsem dokončila školu takže než si vydělám aspoň na nějakou garsonku tak to chci řešit takhle

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 17.07.18 20:55
@Anonymní píše:
Bydlím v paneláku takže stan neklapne :D ano, v autě jsem už spala a na zadních sedačkách se vyspím úplně v pohodě, hlavně v klidu :)

Spíš nez na zadních bych sklopila přední,spi se tam lip :mrgreen:

Zoe1
Kecalka 235 příspěvků 17.07.18 20:56

No já bych se vykašlala na auto a hledala spolubydlení, pokud máte 15 tis a praci, tak na spolubydlení by to do začátku mělo stačit… většinou někdo třeba pronajímá pokoj už vybavený, takže tam by šlo třeba jen o nějakou malou zálohu+ pravidelnou mesicni splátku…jinak ve vašem věku jsem měla stejný problém a vyřešila jsem to tak, že jsem odjela jako au pair do GB, ta práce mě sice nebavila, ale pro začátek jsem to přežila, pak jsem si tam našla práci jinou.

Deninina
Závislačka 3917 příspěvků 17.07.18 21:07

Jestli mas 15 na auto, tak to bych radsi sla do nejake garsonky, ovsem záleží, jak mate drahe najmy. Ja mela garsonku před 5 lety ( bylo mi 18) a vysla do 4000. Normálně jsem si vyridila zivotni minimum, prispevek na bydleni a pridavky na deti + alimenty. Do maturity se to docela dalo s brigadama. Po maturitě jsem hned v červenci nastoupila do prace

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 17.07.18 21:09

toto znam moc dobre no ale resit to prespavani v aute neni bezpecne spis jak radi to spolecne bydleni snekym

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 21:09

V mém městě už jsem koukala na spolubydleni i na garsonky ale nic jsem nenašla, buď chtějí kauci ve výši 4 nájmu nebo nájem je strašně drahy. Chtěla bych si prvně vydělat víc a potom jít do jiného města kde jsou jiné možnosti. Auto bych si stejně do budoucna pořizovala takže to chci takhle :)

ixule
Vesmírná mluvilka 34969 příspěvků 17.07.18 21:09

Raději bych si našla spolubydlící, spousta lidí takhle bydlí v malých bytech, třeba každý ve svém pokoji, ale na půl se to utáhnout dá. Často takhle bydlí studenti, zkus se zaměřit na studentské weby nebo stránky na FB nějaké vysoké školy, kterou máš blízko.

ixule
Vesmírná mluvilka 34969 příspěvků 17.07.18 21:10
@Anonymní píše:
V mém městě už jsem koukala na spolubydleni i na garsonky ale nic jsem nenašla, buď chtějí kauci ve výši 4 nájmu nebo nájem je strašně drahy. Chtěla bych si prvně vydělat víc a potom jít do jiného města kde jsou jiné možnosti. Auto bych si stejně do budoucna pořizovala takže to chci takhle :)

Chápu, ale auto za 15 tisíc bude jenom žrout peněz, nic jiného.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 21:15

Nejbližší vysoká škola je od mého bydliště 50km. V mém městě žádná možnost spolubydleni není.

Zoe1
Kecalka 235 příspěvků 17.07.18 21:19

Souhlasím s tím, že auto bude opravdu jen žrout peněz, auto za 15 tis se za chvíli rozsype, pokud do toho neinvestujete další nemalé peníze, navíc vám to nevyřeší situaci pri chladném počasí…jako řešit bydlení přespáváním v autě je opravdu blbost, třeba časem na nějaké spolubydlení narazíte, můžete si dát inzerát a čekat, jestli se někdo neozve.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >