Malování na poníka - co na to říkáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 18:38
malování na poníka

V tisku a na internetu proběhla zpráva o tom, že lidem vadilo, když děti malovaly na poníka potravinářskými barvivy. V areálu, kde se to dělo, již takovou akci dělat nebudou. Jak to, že lidem vadilo malování na poníka, ale to, že poníci často jezdí například na poutích v malé ohrádce, je tam hluk, pro poníky/koníky jistě ne úplně vhodné prostředí. To nikomu nevadí? S tím se nic nedělá? Stačí, když majitel poníků má „hroší kůži“ a z připomínek lidí si nic nedělá?

Prosím anonym. Nechci, aby se tady na mne všichni osobně „vrhli“ a řešili, proč mne to vůbec zajímá (vždyť to má řešit veterinární správa, a nebo to mohu nahlásit policii a podobně). Děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

hulala
Kecalka 445 příspěvků 17.07.18 18:45

Máš pravdu. Je to trochu mediální bublina. Média to spustila a všichni se bouří. Ja třeba synovi vysvětlují, že chodit koníky do kolečka nebaví, jsou to chudáci a vezmu ho jezdit na statek. Do Siklandu se chystáme a nemyslím, že zde týraji zvířata. Ono taky se čerti i lidi, co si pak vezmou,, papíraka,, z množirny.

kačka39
Kecalka 289 příspěvků 17.07.18 18:45

Mně to vadí. Tak tam ty děti nedám. A když je tam nedá nikdo, tam zmizí i ti poníci, protože majitel nevydělá. Vždy se najde někdo, kdo ty děti tam dá. :,(

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16855 příspěvků 17.07.18 18:46

Je to hrozné jak ta zvířata mučí. Kdyby to byli citliví sluníčkoví lidé, tak poníka dají normálně na jatka jako každý slušný aktivista a nechají ho humánně semlejt do paštiky. :nevim:

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 18:48

musím říct, že v Šiklandu měli teda šílený týden, první tam umře dítě, pak malují na poníka a nakonec jim utečou koně a běhají kolem stanů v kterých jsou lidi…
jen nechápu že si to tam všichni fotili ty poníky a nikdo jim nic neřekl a pak se to v médiích rozmázlo … ale the Sikls od toho dali ruce pryč, no zajímavé teda

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 17.07.18 18:48

Prosím Tě, toto je celá taková nafouknutá bublina, nebýt toho neštěstí s klučinou a vláčkem, tak se o poníkovi ani neví. Kolem koní se pohybuji prakticky celý život a zrovna toto mi jako týrání nepřijde, možná nedůstojné, ale tomu koníkovi je to určitě šumák, jednalo se o nezávadné barvy, nevidím rozdíl, jestli ho děcka šmrdlají kartáčem, nebo barvičkama. Spíš to asi nedává dětem dobrý příklad jak se ke zvířeti chovat, protože zvíře není žádná tabule, ale do důsledku se poníkovi nic nestalo ani netrpěl. V mých očích jsou daleko horší věci, jak se lidé chovají ke koním, a to jsou třeba profíci. Necitlivé zacházení s koněm se objevuje i na mezinárodních závodech, rolování koně a různé jiné speciality, kdy kůň musí chodit v nepřirozené pozici nebo se po něm chtějí extrémní výkony a na tyto je připravován nehumánním způsobem. Například.

krajta
Kecalka 173 příspěvků 17.07.18 18:48

Normální mi malovat na ně nepřijde. Malováním to začíná a týraním zvířat nebo něčím horším končí. Dneska si lidé bohužel asi dovolí všechno.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16814 příspěvků 17.07.18 18:49

tak The Sikls jsou někde na Kamčatce, tak co asi mají dělat? Nebo už jsou doma?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16814 příspěvků 17.07.18 18:51
@Anonymní píše:
V tisku a na internetu proběhla zpráva o tom, že lidem vadilo, když děti malovaly na poníka potravinářskými barvivy. V areálu, kde se to dělo, již takovou akci dělat nebudou. Jak to, že lidem vadilo malování na poníka, ale to, že poníci často jezdí například na poutích v malé ohrádce, je tam hluk, pro poníky/koníky jistě ne úplně vhodné prostředí. To nikomu nevadí? S tím se nic nedělá? Stačí, když majitel poníků má „hroší kůži“ a z připomínek lidí si nic nedělá?Prosím anonym. Nechci, aby se tady na mne všichni osobně „vrhli“ a řešili, proč mne to vůbec zajímá (vždyť to má řešit veterinární správa, a nebo to mohu nahlásit policii a podobně). Děkuji.

Proč jsi anonymní? To se fakt nedokážeš postavit za svůj názor, který v podstatě není nijak kontroverzní? Jak v blázinci to tu je. :pocitac:

terien
Echt Kelišová 8119 příspěvků 17.07.18 18:56
@Kobliha51 píše:
Proč jsi anonymní? To se fakt nedokážeš postavit za svůj názor, který v podstatě není nijak kontroverzní? Jak v blázinci to tu je. :pocitac:

Ale adminům si nestěžuj, vedle v diskuzi to vysvětlili tak, že je to úplně v poho a anonym si můžeš dát i na diskuzi o toaletním papíru :zed:

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 18:56
@Kobliha51 píše:
tak The Sikls jsou někde na Kamčatce, tak co asi mají dělat? Nebo už jsou doma?

tak on je nějaký manažer těch akcí jejich říkal jednou, tak jsem čekala že využijou své publicity a vyjádří se k tomu nějak (podpoří Šikland apod.) dnes je každá taková veřejná podpora dobrá, na tom Facebooku jsou ty vzkazy úplně otřesné

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 17.07.18 18:59

Kdyby nebylo te smrtelne nehody nikdo nic neresi. Proste klasicka medialni bublina.
Rozhodne horsi mi prijde kdyz vidim ztrapene poniky co cely den slapou na pouti v kolecku, vozi deti a do usi jim rvou apliony.

vjerunqa
Závislačka 3150 příspěvků 17.07.18 19:05

Vadí mi malování i pouťové jízdy na ponících. Také např. lachtaní a sloní show. Cirkusy obecně. Takové akce nepodporuji.

eva valoi
Extra třída :D 11350 příspěvků 2 inzeráty 17.07.18 19:11
@Kobliha51 píše:
Proč jsi anonymní? To se fakt nedokážeš postavit za svůj názor, který v podstatě není nijak kontroverzní? Jak v blázinci to tu je. :pocitac:

Taky mě to napadlo.

LadyTommy
Extra třída :D 14880 příspěvků 1 inzerát 17.07.18 19:17

Malování na zvíře už mi přijde kapkou v moři oproti celému tomu konceptu zábavního „parku“ se zvířaty :nevim: malování rozhodně neschvaluji, ale mnohem horší mi přijde, že tam lidi vůbec chodí a podporují takový pro mě nechutný byznys. To že jsou tam ty zvířata v hluku, neustále na ně někdo sahá, hraje tam hudba a na závěr měl být ohňostroj, to mi přijde mnohem větší týrání pro zvíře.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >