Reklama

Malování na poníka - co na to říkáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 18:38
malování na poníka

V tisku a na internetu proběhla zpráva o tom, že lidem vadilo, když děti malovaly na poníka potravinářskými barvivy. V areálu, kde se to dělo, již takovou akci dělat nebudou. Jak to, že lidem vadilo malování na poníka, ale to, že poníci často jezdí například na poutích v malé ohrádce, je tam hluk, pro poníky/koníky jistě ne úplně vhodné prostředí. To nikomu nevadí? S tím se nic nedělá? Stačí, když majitel poníků má „hroší kůži“ a z připomínek lidí si nic nedělá?

Prosím anonym. Nechci, aby se tady na mne všichni osobně „vrhli“ a řešili, proč mne to vůbec zajímá (vždyť to má řešit veterinární správa, a nebo to mohu nahlásit policii a podobně). Děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:
 
hulala
Kecalka 435 příspěvků 17.07.18 18:45

Máš pravdu. Je to trochu mediální bublina. Média to spustila a všichni se bouří. Ja třeba synovi vysvětlují, že chodit koníky do kolečka nebaví, jsou to chudáci a vezmu ho jezdit na statek. Do Siklandu se chystáme a nemyslím, že zde týraji zvířata. Ono taky se čerti i lidi, co si pak vezmou,, papíraka,, z množirny.

 
kačka39
Kecalka 152 příspěvků 17.07.18 18:45

Mně to vadí. Tak tam ty děti nedám. A když je tam nedá nikdo, tam zmizí i ti poníci, protože majitel nevydělá. Vždy se najde někdo, kdo ty děti tam dá. :,(

 
Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16019 příspěvků 17.07.18 18:46

Je to hrozné jak ta zvířata mučí. Kdyby to byli citliví sluníčkoví lidé, tak poníka dají normálně na jatka jako každý slušný aktivista a nechají ho humánně semlejt do paštiky. :nevim:

 
Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 18:48

musím říct, že v Šiklandu měli teda šílený týden, první tam umře dítě, pak malují na poníka a nakonec jim utečou koně a běhají kolem stanů v kterých jsou lidi…
jen nechápu že si to tam všichni fotili ty poníky a nikdo jim nic neřekl a pak se to v médiích rozmázlo … ale the Sikls od toho dali ruce pryč, no zajímavé teda

 
Zabatko
Závislačka 4161 příspěvků 17.07.18 18:48

Prosím Tě, toto je celá taková nafouknutá bublina, nebýt toho neštěstí s klučinou a vláčkem, tak se o poníkovi ani neví. Kolem koní se pohybuji prakticky celý život a zrovna toto mi jako týrání nepřijde, možná nedůstojné, ale tomu koníkovi je to určitě šumák, jednalo se o nezávadné barvy, nevidím rozdíl, jestli ho děcka šmrdlají kartáčem, nebo barvičkama. Spíš to asi nedává dětem dobrý příklad jak se ke zvířeti chovat, protože zvíře není žádná tabule, ale do důsledku se poníkovi nic nestalo ani netrpěl. V mých očích jsou daleko horší věci, jak se lidé chovají ke koním, a to jsou třeba profíci. Necitlivé zacházení s koněm se objevuje i na mezinárodních závodech, rolování koně a různé jiné speciality, kdy kůň musí chodit v nepřirozené pozici nebo se po něm chtějí extrémní výkony a na tyto je připravován nehumánním způsobem. Například.

 
krajta
Kecalka 126 příspěvků 17.07.18 18:48

Normální mi malovat na ně nepřijde. Malováním to začíná a týraním zvířat nebo něčím horším končí. Dneska si lidé bohužel asi dovolí všechno.

 
Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16302 příspěvků 17.07.18 18:49

tak The Sikls jsou někde na Kamčatce, tak co asi mají dělat? Nebo už jsou doma?

 
Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16302 příspěvků 17.07.18 18:51
@Anonymní píše:
V tisku a na internetu proběhla zpráva o tom, že lidem vadilo, když děti malovaly na poníka potravinářskými barvivy. V areálu, kde se to dělo, již takovou akci dělat nebudou. Jak to, že lidem vadilo malování na poníka, ale to, že poníci často jezdí například na poutích v malé ohrádce, je tam hluk, pro poníky/koníky jistě ne úplně vhodné prostředí. To nikomu nevadí? S tím se nic nedělá? Stačí, když majitel poníků má „hroší kůži“ a z připomínek lidí si nic nedělá?Prosím anonym. Nechci, aby se tady na mne všichni osobně „vrhli“ a řešili, proč mne to vůbec zajímá (vždyť to má řešit veterinární správa, a nebo to mohu nahlásit policii a podobně). Děkuji.

Proč jsi anonymní? To se fakt nedokážeš postavit za svůj názor, který v podstatě není nijak kontroverzní? Jak v blázinci to tu je. :pocitac:

 
terien
Kelišová 7395 příspěvků 17.07.18 18:56
@Kobliha51 píše:
Proč jsi anonymní? To se fakt nedokážeš postavit za svůj názor, který v podstatě není nijak kontroverzní? Jak v blázinci to tu je. :pocitac:

Ale adminům si nestěžuj, vedle v diskuzi to vysvětlili tak, že je to úplně v poho a anonym si můžeš dát i na diskuzi o toaletním papíru :zed:

 
Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 18:56
@Kobliha51 píše:
tak The Sikls jsou někde na Kamčatce, tak co asi mají dělat? Nebo už jsou doma?

tak on je nějaký manažer těch akcí jejich říkal jednou, tak jsem čekala že využijou své publicity a vyjádří se k tomu nějak (podpoří Šikland apod.) dnes je každá taková veřejná podpora dobrá, na tom Facebooku jsou ty vzkazy úplně otřesné

 
ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 17.07.18 18:59

Kdyby nebylo te smrtelne nehody nikdo nic neresi. Proste klasicka medialni bublina.
Rozhodne horsi mi prijde kdyz vidim ztrapene poniky co cely den slapou na pouti v kolecku, vozi deti a do usi jim rvou apliony.

 
vjerunqa
Závislačka 2985 příspěvků 17.07.18 19:05

Vadí mi malování i pouťové jízdy na ponících. Také např. lachtaní a sloní show. Cirkusy obecně. Takové akce nepodporuji.

 
eva valoi
Extra třída :D 11137 příspěvků 2 inzeráty 17.07.18 19:11
@Kobliha51 píše:
Proč jsi anonymní? To se fakt nedokážeš postavit za svůj názor, který v podstatě není nijak kontroverzní? Jak v blázinci to tu je. :pocitac:

Taky mě to napadlo.

 
LadyTommy
Extra třída :D 14876 příspěvků 17.07.18 19:17

Malování na zvíře už mi přijde kapkou v moři oproti celému tomu konceptu zábavního „parku“ se zvířaty :nevim: malování rozhodně neschvaluji, ale mnohem horší mi přijde, že tam lidi vůbec chodí a podporují takový pro mě nechutný byznys. To že jsou tam ty zvířata v hluku, neustále na ně někdo sahá, hraje tam hudba a na závěr měl být ohňostroj, to mi přijde mnohem větší týrání pro zvíře.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >


Reklama