Mám přestat brát utrogestan?

Anonymní
9.2.20 08:00

Přestat brat utrogestan?

Ahoj maminy, chci se zeptat, beru 1. Mesic utrogestan, zítra mám přestat brat, dělala jsem si test a mám tam ducha, teď se ale bojím ho přestat brat, když je na udržení, co když se to teda udrželo a teď se to pusti když ho vysadim. Mám z toho trosku obavy.. jsem 3 dny před MS takže logicky bych vysadit asi měla ale nevím, co myslíte? :kytka: K

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2201
9.2.20 08:06
@Anonymní píše:
Ahoj maminy, chci se zeptat, beru 1. Mesic utrogestan, zítra mám přestat brat, dělala jsem si test a mám tam ducha, teď se ale bojím ho přestat brat, když je na udržení, co když se to teda udrželo a teď se to pusti když ho vysadim. Mám z toho trosku obavy.. jsem 3 dny před MS takže logicky bych vysadit asi měla ale nevím, co myslíte? :kytka: K

Zítra si zavolej na gynekologii ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1626
9.2.20 08:23

Dnes bych ho normálně brala a zítra ráno zavolej na gyndu, ale podle mě ho budeš brát dál. Já ho brala cca do 12tt :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
9.2.20 08:49

Zavolej si na gyndu, ale když ho budeš brát tak tím nic nezkazíš, já jo beru celý těhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
9.2.20 10:06
@Anonymní píše:
Ahoj maminy, chci se zeptat, beru 1. Mesic utrogestan, zítra mám přestat brat, dělala jsem si test a mám tam ducha, teď se ale bojím ho přestat brat, když je na udržení, co když se to teda udrželo a teď se to pusti když ho vysadim. Mám z toho trosku obavy.. jsem 3 dny před MS takže logicky bych vysadit asi měla ale nevím, co myslíte? :kytka: K

Pokud máš ducha, tak ho ber dal a zavolej si k doktorovi, ale já ho brala asi az do konce 1.trimestru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AHM
25
18.3.20 13:17

Ahoj už jsem úplně bezradná.. snažíme se s přítelem o miminko a musím brát utrogestan (bez něj nemám MS) doktor mi teď naposledy řekl že utrogestan mám přestat brat až si budu jistá že MS přišla kdybych pouze špinila musím jej brát protože bych mohla být těhu tak aby se to udrželo… 3 dny před očekávanou MS jsem začala špinit, bolí mě zada, motá se mi hlava tak mě napadlo jestli nejsem těhotná jenže špinim ještě dnes což je 5 den tak nevím zda ten utrogestan přestat brát. Těhu nejspíš nebudu.. nemáte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3083
18.3.20 13:20

Test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
18.3.20 13:38

@AHM Vyzkoušej test, už by měl něco ukázat. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AHM
25
18.3.20 13:39

Ten jsem dělala včera a byl negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AHM
25
18.3.20 13:39

To byl první den očekávané MS takže to asi nic jen nevím zda to dal brát i nebo ne i když nepřišla MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2513
18.3.20 13:51
@Reny28 píše:
Zavolej si na gyndu, ale když ho budeš brát tak tím nic nezkazíš, já jo beru celý těhu.

Mohla bych se zeptat proč se bere třeba celé těhu? Já jsem po IVF a skončila jsem ve 12tt.
Jen mě to zajímá jestli existují i déle nějaké komplikace, které by to mohly vyžadovat…
Mockrát děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama