Mám přestat brát utrogestan?

Anonymní
9.2.20 08:00

Přestat brat utrogestan?

Ahoj maminy, chci se zeptat, beru 1. Mesic utrogestan, zítra mám přestat brat, dělala jsem si test a mám tam ducha, teď se ale bojím ho přestat brat, když je na udržení, co když se to teda udrželo a teď se to pusti když ho vysadim. Mám z toho trosku obavy.. jsem 3 dny před MS takže logicky bych vysadit asi měla ale nevím, co myslíte? :kytka: K

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2008
9.2.20 08:06
@Anonymní píše:
Ahoj maminy, chci se zeptat, beru 1. Mesic utrogestan, zítra mám přestat brat, dělala jsem si test a mám tam ducha, teď se ale bojím ho přestat brat, když je na udržení, co když se to teda udrželo a teď se to pusti když ho vysadim. Mám z toho trosku obavy.. jsem 3 dny před MS takže logicky bych vysadit asi měla ale nevím, co myslíte? :kytka: K

Zítra si zavolej na gynekologii ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
9.2.20 08:23

Dnes bych ho normálně brala a zítra ráno zavolej na gyndu, ale podle mě ho budeš brát dál. Já ho brala cca do 12tt :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
9.2.20 08:49

Zavolej si na gyndu, ale když ho budeš brát tak tím nic nezkazíš, já jo beru celý těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
9.2.20 10:06
@Anonymní píše:
Ahoj maminy, chci se zeptat, beru 1. Mesic utrogestan, zítra mám přestat brat, dělala jsem si test a mám tam ducha, teď se ale bojím ho přestat brat, když je na udržení, co když se to teda udrželo a teď se to pusti když ho vysadim. Mám z toho trosku obavy.. jsem 3 dny před MS takže logicky bych vysadit asi měla ale nevím, co myslíte? :kytka: K

Pokud máš ducha, tak ho ber dal a zavolej si k doktorovi, ale já ho brala asi az do konce 1.trimestru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama