KET březen 2020

8.2.20 08:27

KET březen 2020

Ahoj holky, kdo se chystá na KET v březnu? :-) Pojďme se navzájem podporovat :hug:

Na začátku by bylo dobré se vždycky trochu představit a popsat svojí cestu za miminkem :kytka:

Mě bude v květnu 33 let, manželovi 30. O miminko se snažíme skoro 3 roky, máme za sebou jedno nevydařené IVF loni v březnu bez mrazáčků, teď v lednu 2. IVF, ET se nevydařil, zamraženo 6 sněhuláčků :srdce:

Přeju všem hodně sil a spoustu štěstí za cestou po vysněném miminku :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
304
10.2.20 19:39

Ahojky, nevím, zda budu mít ket v březnu nebo kdy…já mám za sebou 3 ivf, 1. pro hyperstimulák odloženo a Ket neúspěšný, 2.ivf- úspěšný ET, nyní na jaře neůspěšný Ket, 3.ivf teď a žel bohu neúspěšné- ve středu jdu na odběry, mám dva nanučky. Na co se chci zeptat: tys měla po et tedy měsíc pauzu? Já bych ideálně chtěla hned, ale nevím, zda to jde, chtěla bych to bez hormonů, ty předchozí kety jsem měla řízené a bylo to k prdu, ket jsem měla až 26 dc a sliznici jen 7mm..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.2.20 20:07

@PipetkaJ ahojky, zítra jdu ještě na kontrolní náběry krve na HCG, ale testy mám negativní, takže et nevyšel. Když se jde na řízený ket, tak můj doktor chce vždy jeden cyklus pauzu, prý aby si tělo trochu odpočinulo po hormonech. Takže mi to vychází na březen. Co jsem se tam bavila s holkama, tak když je ket v nativním cyklu tak prý pauza být nemusí. Ty máš teda jednu dítě z IVF? Já zatím nemám žádné děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
10.2.20 20:49

Jj, po šesti letech snažení se poštěstilo a máme úžasnou dcerku. Moc bychom si přáli, aby mela ještě k sobe parťáka. Je to boj, ale člověk musí věřit :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
12.2.20 19:12

Ahoj holky, v březnu se chystáme na 1.IVF. :hug: Mohla bych se zeptat, jestli trasnfer proběhne tentýž měsíc - pokud bude všechno ok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.20 20:27

@lename Ahojky :mavam: záleží kdy začneš stimulovat :-) Já při prvním IVF začala stimulovat 2.den cyklu, odběr vajíček byl 12.den cyklu a po dalších 5 dnech zavedli jedno oplodněné embryo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
12.2.20 22:33

@PipetkaJ Aha aha, tak to uvidím zítra až budu mít instrukce :) no snad to klapne vše.. Mám z toho trošku nervy, ale zároveň se těším :zed: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.2.20 12:20

Ahoj, já mam za sebou už 3.ivf.prvni jen jedno embryjko et nevyšlo,2.ivf ztoho nebylo nic a 3.ivf tři embryjka 1× et,1×ket nevyšlo. ted jsem už tři týdny ve Frantiskovych lázní a po nich v březnu nám zbývá poslední snehulacek.ale začínám už ztrácet naději zeto někdy vyjde :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.20 13:36

@12baruu ahojky :mavam: neztracej naději, určitě to teď dobře dopadne. Budeš krásně udopočinutá z lázní a půjde to. A jak to vlastně v těch lázních chodí? Co tam všechno děláš? Jaké procedury?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.2.20 14:40

Moc děkuju, snažím se myslet pozitivně, ale občas mi to to už nejde.
V caru mi napsaly žádost na pojišťovnu, kde mi Dr napsal primární sterilitu a když jsem dojedeš tak jdeš na vstupní prohlídku kde ti podle diagnózy napíši procedury. mám uhličitý a. plynovy koupele, slatinovy tampon, cvičím mojzisovku.mam většinou tři procedury denně což oblitam. vetsinou dopoledne a pak chodíme na bazén, na prochazky, výlety a večer vínko ;) je to tu super, všem moc doporucuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.2.20 14:50

A holky znáte někoho komu to třeba vyšlo až na xty pokus? všem mojim známým to vyšlo na první nebo druhý pokus, tak proto už začínám plašit ze to nevyjde už nikdy :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.20 15:28

@12baruu já jsem na fb na jedné stránce o umělém oplodnění a tam je přes 2000 holek, které tam píšou svoje příběhy a pokládají dotazy. Spoustě z nich to vyšlo hned, spoustě až na několikátý pokus. Neztracej naději :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1732
15.2.20 19:08

Ahoj holky, ja se chystam na KET :) ted v breznu mi bude 34 a partnerovi taky.
O mimco se snazime 3 roky, ale u me je problem hyper imunita (zvysene NK bunky-takova alergie na oplodnene vajicko).

V rijnu 2019 jsme podstoupili prvni IVF. ET nevyslo, ale zustala nam 3 embrya k zamrazeni :dance:.

Pred IVF jsem brala pul roku kortikoid Medrol, ale naprosto bez ucinku…zato vedlejsi ucinky byly priserny.

Pri ET jsem byla na infuzi intralipidu tyden pred a tyden po, ale ted dostanu dve injekce imunoglobulinu, tak doufam, ze to tentokrat vyjde, protoze to by byl ten nej darek k narozeninam :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.2.20 12:00

@peta1003 Ahojky :mavam: mě zjistili protilátky proti spermiím a proti vajíčkům, sice jen lehce zvýšené, ale taky jsem teď při IVF brala Medrol… Bohužel ET nevyšel a teď čekám na KET a mezi tím jsem měla Medrol vysadit… Na začátku jsem brala 2 tabletky denně a po nich mi teda nebylo moc dobře, skoro denně hrozné bolesti hlavy. Pak při stimulaci se dávka snížila 1 tabletku denně a bylo mi dobře.
Jaké vedlejší účinky si měla ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1732
16.2.20 15:45

@Margit. Tomanova jeee, tak to mame stejny problem 8o
Kolik mas procent?
Me taky bolela hlava, ale zase az tak moc ne, ale jelikoz me normalne hlava vubec neboli, tak to bylo nenormalni. Mela i dost spatnou naladu a pritel dostal vynadano za kazdou kravinu. Co bylo ale nejhorsi, tak to byla bolest kloubu a jelikoz mam vrozenou dysplazii kycli, tak to bylo peklo. Po vysazeni jsem nemohla chodit, sedet…hruza…mesic jsem marodila a jen jsem lezela :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama