Je možné, že by čípek začal klesat, když ještě nebyla ovulace?

Anonymní
7.2.20 22:27

Kdo se vyzná v čípku?

Dobrý večer, prosím vyzná se tu někdo ve změnách na čípku?
Sleduju ho už několik cyklů, myslela jsem že se v něm už význam a umím pozorovat svůj cyklus, ale tento měsíc mě překvapil :roll: cykly mám od porodu 28-36 dní. Začala jsem tento cyklus pít kontryhel i když teda jen jednou denně. 10dc začal čípek stoupat ale stále tvrdý zavřený a ne tak vysoko jako bývá při ovulaci. 11dc to stejné jen hodně vodový hlen a cipek vysoko že jsem na nej nedosáhla a dnes 12dc jsem přes den zkusila jestli nějaká změna a byl zas hodně vysoko, měkký a krátký že šel sotva nahmatat ale zavřený. Teď večer (normálně zkoumám vždy jen večer) ale byl nízko jak na ms, mezi prvním a druhým kloubem prstu, tvrdší ale přišel mi otevřený. Tak jsem z toho pěkný jelen :D ovulační testy od 10dc od stredy negativní, dělám vždy jeden odpoledne. Tak nevím, je možné že by čípek začal klesat když ještě nebyla ovulace? Jinak vždy poznavam ovulaci i podle hlenu a velkých bolestí. Tento měsíc zatím nic, ale nevím jaké změny může udělat kontryhel. Děkuji někomu za odpověď na mou otázku :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2726
7.2.20 22:37

Paneboze proc si tam porad hrabes? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
7.2.20 22:40

Tak čípek mě teda nikdy nenapadlo zkoumat :think: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21736
7.2.20 22:40
@Kaileee píše:
Paneboze proc si tam porad hrabes? :mrgreen:

Totéž mě hned napadlo - to je nejhorší téma tady tohle dolování čípku. Proč jen mám tak vražednou představivost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 22:44

A vidíte z 2 gynekologie s tím žádný neměl problém. Je to prostě metoda porozumění těla. Někdo měří teplotu a strká tam denně teploměr a někdo několikrát za cyklus zkoumá čípek. Dělá to hodně žen 8)

• Nahlásit
  • Citovat
3392
7.2.20 22:45
@Anonymní píše:
A vidíte z 2 gynekologie s tím žádný neměl problém. Je to prostě metoda porozumění těla. Někdo měří teplotu a strká tam denně teploměr a někdo několikrát za cyklus zkoumá čípek. Dělá to hodně žen 8)

tak já ani nezkoumám čípek a ani si tam nestrkám teploměr :lol: :lol: a asi jsem ani neslyšela že by to někdo pravidelně dělal. jen snad ženský co se snaží :nevim:

Příspěvek upraven 07.02.20 v 22:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2726
7.2.20 22:46
@Anonymní píše:
A vidíte z 2 gynekologie s tím žádný neměl problém. Je to prostě metoda porozumění těla. Někdo měří teplotu a strká tam denně teploměr a někdo několikrát za cyklus zkoumá čípek. Dělá to hodně žen 8)

Mozna nejake magorky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1640
7.2.20 22:46

A proč vy odpovidate když to není k tématu? Neznám odpověď nebo se s odpovědí neztotoznuju tak přeci nekomentuju :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2726
7.2.20 22:47
@yareah píše:
A proč vy odpovidate když to není k tématu? Neznám odpověď nebo se s odpovědí neztotoznuju tak přeci nekomentuju :roll:

Hele tohle je diskuze :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
7.2.20 22:47

@yareah je to otevřená diskuse tak si můžu komentovat ne? :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1640
7.2.20 22:49

@Kaileee ale měla by mít nějakou uroven. Vy tady autorku dotazu spíš shazujete. Je to její dotaz její život. Ona to dělá tak ať to dělá, do toho co děláte vy vám taky nikdo nekeca… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2726
7.2.20 22:51
@yareah píše:
@Kaileee ale měla by mít nějakou uroven. Vy tady autorku dotazu spíš shazujete. Je to její dotaz její život. Ona to dělá tak ať to dělá, do toho co děláte vy vám taky nikdo nekeca… :roll:
:mrgreen: vsak ona zalozila verejnou diskuzi pokud tady neni prvni den, nemuze se divit.. jak jsi přispěla ty?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2726
7.2.20 22:52

@yareah jo aha ty jsi zakladatelka a sama se hajis… to je trapne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1640
7.2.20 22:54
@Ravedd píše:
tak já ani nezkoumám čípek a ani si tam nestrkám teploměr :lol: :lol: a asi jsem ani neslyšela že by to někdo pravidelně dělal. jen snad ženský co se snaží :nevim:Příspěvek upraven 07.02.20 v 22:47

Taky je příspěvek v sekci snažení :) A stačí googlit, opravdu to dělá hodně žen.

@Anonymní píše:
Dobrý večer, prosím vyzná se tu někdo ve změnách na čípku?
Sleduju ho už několik cyklů, myslela jsem že se v něm už význam a umím pozorovat svůj cyklus, ale tento měsíc mě překvapil :roll: cykly mám od porodu 28-36 dní. Začala jsem tento cyklus pít kontryhel i když teda jen jednou denně. 10dc začal čípek stoupat ale stále tvrdý zavřený a ne tak vysoko jako bývá při ovulaci. 11dc to stejné jen hodně vodový hlen a cipek vysoko že jsem na nej nedosáhla a dnes 12dc jsem přes den zkusila jestli nějaká změna a byl zas hodně vysoko, měkký a krátký že šel sotva nahmatat ale zavřený. Teď večer (normálně zkoumám vždy jen večer) ale byl nízko jak na ms, mezi prvním a druhým kloubem prstu, tvrdší ale přišel mi otevřený. Tak jsem z toho pěkný jelen :D ovulační testy od 10dc od stredy negativní, dělám vždy jeden odpoledne. Tak nevím, je možné že by čípek začal klesat když ještě nebyla ovulace? Jinak vždy poznavam ovulaci i podle hlenu a velkých bolestí. Tento měsíc zatím nic, ale nevím jaké změny může udělat kontryhel. Děkuji někomu za odpověď na mou otázku :)

Buď v klidu, se sledováním čípku mám taky zkušenost a i dost mých známých. Díky tomu jsme pocali našeho syna. Ale čípek si prostě občas dělá co chce :) lepší je sledovat teplotu, ale já si ráno prostě na měření nevzpomenu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
7.2.20 23:02

Za celou dobu při snaze otěhotnět mě nenapadlo hrabat si na čípek a považuji to za velmi pofiderní cestu :nevim:
To už bych spíš zainvestovala do ovulačních testů :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama