Přetankování nádrže

7
27.3.16 11:45

Přetankování nádrže

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Včera večer se mi stala na benzince taková nepříjemná věc. Měla jsem úplně prázdnou nádrž a tankovala jsem naftu. Vždy berou plnou a tak nějak se dívám na ten ukazatel a zaokrouhluji si cenu na desítky či stovky :-D no a jak jsem tak byla nějak zakoukaná, stalo se, že mi trocha nafty vytekla ven, zkrátka nádrž byla plná a něco už vytíkalo ven. Zaplatila jsem a pak jsem teda odjela, trošku pode mnou bylo mokro, jak jsem se podívala do zpětného zrcátka. Myslíte si, že se může s autem něco stát, když je nádrž na naftu přervaná? a ta trocha nafty na zemi, myslíte, že to byl pro benzinku problém? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3580
27.3.16 11:46

Já myslim, že to vůbec není problém. Občas se mi taky stane, když tankuju, že mi trošku vyteče mimo… Čemu by to mělo vadit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25485
27.3.16 12:18

@ivkaa2015 mě se teda ještě nepodařilo přetankovat, asi měli teda vadnou pistoli, protože když tankkuješ plnou, tak zamáčkneš takový čudlík a ten to pak sám vypne, ale už se mi stalo, že jsem si pistoli špatně vyklepala a nacmrndala jsem z ní na z ní na zem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
27.3.16 12:18

Trošku se nalepí špína a na benzince by měli vzít vapex a posypat, je lepší to říct než nechat další zákazníky aby si našlapali, nafta docela nevoní… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11235
27.3.16 12:21

Autu se nestane vůbec nic, krom toho, že je špinavý. Chlapovi se to při snaze zaokrouhlit částku stává prakticky pokaždý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1980
27.3.16 12:22
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
27.3.16 12:32

Manželovi se taky posledně stalo, obsluze oznámil, že je vadná pistole. Horší bylo, že polil boty a rifle. Docela problém vyčistit, „vonělo“ to hodně :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25511
27.3.16 13:05

@ivkaa2015 to ti to necvaklo? My tankujeme vždy do cvaknutí a pak na nějaké zarovnání dlabu, prostě cvaklo a konec.
Jinak se snaž než něco vyjedete nenechávat auto na sluníčku a v garáži bych asi radši nechala nádrž otevřenou, aby případné nadbytečné palivo mohlo odtéct.
Ona roztažnost plynů a kapalin není žádní sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.3.16 13:18

Děkuji za komentáře. ted už na tom stejně nic nezměním. venku je naštěstí docela chladno, auto mám v garáži, z nádrže ted nic neteče, z benzinky domů jsem ujela cca 10km.
a příště jakmile cvakne tak konec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6065
27.3.16 15:08

Promiň, ale tenhle dotaz mi přijde jak od blondýny. :D nestane se něco autu a benzince?? Mimo to když cvakne = plná nádrž. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat