Prevence 4tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 10:27
Prevence 4tt

Ahoj, prosim o anonym, zatim nikdo nic nevi. Byla jsem objednana na prevenci, misto toho se nam po 10ti mesicich doufani podarilo otehotnet. Volala jsem gynekologovi ze tedy na prevenci neprijdu. On mi rekl at normalne prijdu. Dnes rano jsem tam byla, takze zrcadla, nejakou spachtli mi ten cipek poskrabal, to mi zacalo dost krvacet, takze mi to susil nekolika tampony, cele to bolelo vic nez obvykle. Odchazela jsem s vlozkou. Celou dobu jsem se ptala jestli je to urcite bezpecne ale tvrdil mi ze ano. Muzu poprosit o ujisteni ze je to bezna vec a nemusim se obavat? Dekuji, miminko si moc prejeme.

Reakce:
Bídžej
Ukecaná baba ;) 1733 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 10:32

Úplně běžná, neboj :hug: do 12tt je to buď anebo a běžná kontrola ti nic neudělá. Držím palce, ať to vyjde :srdce:

azalia
Kecalka 360 příspěvků 27.06.19 10:34

Že to víc bolelo a krvácelo, je v těhotenství možné - vše je citlivější a více prokrvené. Pokud nejsi nijak riziková (předchozí potraty, atd…), nemusíš se bát.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 10:36

Dekuju holky, hned je mi lip :srdce:

Kriss Tina
Extra třída :D 11012 příspěvků 27.06.19 10:38

Běžná prohlídka ti neublíží, přece by tvůj dr nedělal něco, co by to mohlo těhotenství zkazit, když si mu řekla že bys mohla být těhotná 8o spodek je teď víc prokrvenej takže stačí trochu podrazdit a můžeš krvácet. Plus teda v tomhle týdnu může těhotenství odejít samo od sebe ať děláš co děláš.

Pipet
Generální žvanilka 24282 příspěvků 27.06.19 10:39

Taky mi na začátku těh. dělala dr. i prevenci, trochu špinení, ale nic se miminu nestalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 10:46

Měla jsem to úplně stejne akorát jsem byla 16tt a kontrola byla na onkogynekologii, odcházeli jsem pekne traumatizovana z necitelnosti doktorky (byla celkem bezohledna) a krvacela jsem ještě dva dny po vyšetření. Ale všechno bylo v pohodě. :*

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 27.06.19 10:50

Také jsem měla prevenci na začátku těhotenství a vše bylo v pořádku. n :andel:

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 27.06.19 11:11

Já prevenci v těhu neměla ale je to dost obvyklé po vyšetření že špiníš…všechno se více prokrvuje

Kokolina29
Kecalka 175 příspěvků 27.06.19 11:50

Vy můžete říci, ze s tím nesouhlasite. Nejste předmět.

Váš příspěvek
Reklama