Bolest prsou-mužů být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 20:16
Bolest prsou-mužů být těhotná?.

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je možné abych byla těhotná..
MS jsem měla od 9.6. Do 14.6., cyklus jsem měla teď dvakrát po sobě 35 dni, takže ovulaci jsem měla mít buď teď od 20.6. a nebo podle průměru až ode dneska. Minuly týden mě bolelo jedno místo na noze, jak to bývá u MS, ale od včera mám celkem bolestivá prsa ze stran a silnější výtok, tak nevím kdy ta Ovu mohla být..
Myslíte, ze mám ovu teď, nebo mě ty prsa bolí po ni a nebo těhotenství? Nebo by to mohlo být z toho, ze jsem o víkendu padlovala?
Ještě jsem si vsimla, ze mám takový žlutobílý husty hlen, ale to mi přijde ze mám vždy než přijde MS, která by měla přijít podle 35 denního cyklu 14.7.
Dnes jsem 18 DC, a 23-24 jsme se s přítelem uspokojovali rukou, ale on tvrdí ze si na nej predtim nesahal, spermie urcite nebyly ale preejakulat. Je možné aby z tohoto něco bylo? Popr. jestli je možné, ze bych otěhotněla v týdnu po MS?
Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3938 příspěvků 26.06.19 20:33

Tak nejspíš máš teď ovulaci. Těhotná nejsi.

Judy21L
Stálice 86 příspěvků 26.06.19 20:38

Nejsi těhotná

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 20:50

Ale proč mám tedy ten husty výtok? Neměl by být lepkavý a čirý? Jako plodný?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 21:07

.

P4ja
Extra třída :D 10082 příspěvků 26.06.19 21:10
@Anonymní píše:

Asi se tělo leklo toho uspokojování rukou :D Ne vážně. Z uspokojování rukou těžko něco bude a spíš jsi měla ovulaci. A jak to prozivas, tak si lecos vsugerujes.

Judy21L
Stálice 86 příspěvků 26.06.19 21:31
@Anonymní píše:

ten hlen jak popisuješ jsem měla když jsem se bála těhotentví :D i když se to nezdá vsugerovat se dá prostě všechno

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 21:40

Jako ze hlen se vytvořil z důvodu ze jsem si to vsugerovala?

Natálka26
Kelišová 5885 příspěvků 26.06.19 21:45
@Anonymní píše:
Jako ze hlen se vytvořil z důvodu ze jsem si to vsugerovala?

Když si vsugerujes příznaky těhotenství, tak ti úplně s klidem může být na zvracení, trpět nechutenstvim, bolet prsa, atp.

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 26.06.19 22:39
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je možné abych byla těhotná..
MS jsem měla od 9.6. Do 14.6., cyklus jsem měla teď dvakrát po sobě 35 dni, takže ovulaci jsem měla mít buď teď od 20.6. a nebo podle průměru až ode dneska. Minuly týden mě bolelo jedno místo na noze, jak to bývá u MS, ale od včera mám celkem bolestivá prsa ze stran a silnější výtok, tak nevím kdy ta Ovu mohla být..
Myslíte, ze mám ovu teď, nebo mě ty prsa bolí po ni a nebo těhotenství? Nebo by to mohlo být z toho, ze jsem o víkendu padlovala?
Ještě jsem si vsimla, ze mám takový žlutobílý husty hlen, ale to mi přijde ze mám vždy než přijde MS, která by měla přijít podle 35 denního cyklu 14.7.
Dnes jsem 18 DC, a 23-24 jsme se s přítelem uspokojovali rukou, ale on tvrdí ze si na nej predtim nesahal, spermie urcite nebyly ale preejakulat. Je možné aby z tohoto něco bylo? Popr. jestli je možné, ze bych otěhotněla v týdnu po MS?
Děkuji

mě příjde že máš akorát ovulaci
to bude ovulační hlen
a prsa tě taky můžou bolet z ovu

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 26.06.19 22:41

Jinak my máme několik let přerušovaný sex a nikdy jsme neotěhotnělla až když jsme chtěli takže tak a navíc když píšeš že nebyly spermie není co řešit

Kotatko03
Echt Kelišová 8742 příspěvků 27.06.19 07:18

No na těhotenství bych to netipovala, spíš ovulace :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 20:25

Tak dneska mám 24 den cyklu a už od soboty mám bolesti v podbrišku jako před MS, ale ta by podle předchozích 2 měsíců měla přijít až 35 den, tak nevím.. včera jsem si dělala test a byl negativní. Myslíte ze se mi zase zkrátil cyklus a blíží se MS, nebo by to to těhotenství mohlo být? Prsa mě bolí min, bradavky vůbec..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 20:47

..

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 03.07.19 12:18
@Anonymní píše:
Tak dneska mám 24 den cyklu a už od soboty mám bolesti v podbrišku jako před MS, ale ta by podle předchozích 2 měsíců měla přijít až 35 den, tak nevím.. včera jsem si dělala test a byl negativní. Myslíte ze se mi zase zkrátil cyklus a blíží se MS, nebo by to to těhotenství mohlo být? Prsa mě bolí min, bradavky vůbec..

je to možné že ms příjde dřív ale mě třeba poslední 2 měsíce už 14 dní před ms bolí prsa a podbřišek :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama