Mám obavy, že se rozjíždí porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 10:18
Mám obavy ze se rozjíždí porod

Dobré poledne. Jsem 30 tt s dvojčaty a Od včerejší noci mě trápí neskutecna bolest celého břicha vystrelujici do zad..není to v určitých intervalech, ani bolest nezesiluje je stále stejná a ani bych ji nepřirovnavala k menst. bolestem. Vždy při otáčení z jednoho boku na druhy se mi chce až bolesti brecet. Teď ráno tím trpím opět, bolí mě to jak v leze tak v sede. Břicho mi tvrdne normálně. Před třemi týdny (naposledy na kontrole) jsem měla zkráceny čípek na 20mm. Muže to byt začínající porod?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ravedd
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 27.06.19 10:19
@Anonymní píše:
Dobré poledne. Jsem 30 tt s dvojčaty a Od včerejší noci mě trápí neskutecna bolest celého břicha vystrelujici do zad..není to v určitých intervalech, ani bolest nezesiluje je stále stejná a ani bych ji nepřirovnavala k menst. bolestem. Vždy při otáčení z jednoho boku na druhy se mi chce až bolesti brecet. Teď ráno tím trpím opět, bolí mě to jak v leze tak v sede. Břicho mi tvrdne normálně. Před třemi týdny (naposledy na kontrole) jsem měla zkráceny čípek na 20mm. Muže to byt začínající porod?

Zajed k doktorovi :kytka: tady těžko někdo poradí protože to porod být může a nemusí :nevim: držím palce ať to porod není :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 10:21

@Ravedd
Můj gynekolog má dnes volno a zítra jdu na kontrolu, tak si prave říkám, zda to už nevydrzim do zítra..ale mám z toho divny pocit:-/

Gvendolínka
Kecalka 276 příspěvků 27.06.19 10:22

Zavolej si buď na gyn. nebo do nemocnice, ale myslím, že tě budou chtít vidět. 3 týdny je od kontroly dlouho kór s dvojčaty. Já bych radši jela hned.

stinga
Echt Kelišová 7802 příspěvků 27.06.19 10:22
@Anonymní píše:
@Ravedd
Můj gynekolog má dnes volno a zítra jdu na kontrolu, tak si prave říkám, zda to už nevydrzim do zítra..ale mám z toho divny pocit:-/

tak jeď do porodnice na kontrolu, zítra může být pozdě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 10:24

@Gvendolínka
Ano zkusím zavolat teď do nemocnice

Kriss Tina
Extra třída :D 10997 příspěvků 27.06.19 10:26

Jed do nemocnice, zítra může být pozdě. Dej na ten divnej pocit, i kdybys měla jet zbytecne. Já taky měla v těhotenství blbej pocit a pár hodin na to sem začla krvácet jak když otocis kohoutek a zůstala sem ležet na kapackach. 30tt je celkem brzo, jestli se něco děje tak je lepší to zarazit než čekat až fakt porodíš.

azalia
Kecalka 360 příspěvků 27.06.19 10:29

Nikam nevolej a rovnou jeď. Holky, pochopte už, prosím, že telefonování je zbytečné.
Po telefonu Vám ŽÁDNÝ ROZUMNÝ doktor nic konkrétního neřekne!!! (Tedy kromě toho, že máte přijet.)
Proto, pokud máte pocit, že je něco třeba řešit s doktorem - jděte k němu!
Zakladatelce držím pěsti, ať mrňouskové ještě chvíli v bříšku vydrží.

Ravedd
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 27.06.19 10:30
@Anonymní píše:
@Ravedd

Já bych jela přímo do porodnice kdyby dr neordinoval :) lepší 10× zbytečně než jednou pozdě :kytka:

Paoloska
Echt Kelišová 8409 příspěvků 27.06.19 10:33
@Anonymní píše:
@Gvendolínka

Místo další založené diskuse už jsi tam měla dávno jet! Jaké „zkusím tam zavolat“??? Chceš snad mít zdravá miminka :zed: Tak upaluj. Držím pěsti :hug:

stinga
Echt Kelišová 7802 příspěvků 27.06.19 10:35
@Anonymní píše:
@Gvendolínka
:,( jak píšou holky, po telefonu ti čípek ani hrdlo neuvidí
Janli
Echt Kelišová 9271 příspěvků 27.06.19 10:37

Jeď do porodnice okamžitě! Mě začala unikat plodová voda ve 30tt. Nevěděla jsem jestli to je voda nebo výtok, ale měla jsem blbý pocit, tak jsem jela. Díky bohu za to. Odtíkala mi plodovka a začínal porod. Díky tomu, že jsem přijela brzo, mě stihli převézt do vzdálené specializované porodnice, tak miminko dostalo kortikoidy na dozrání plic a přípravu na porod. Dítě mělo okamžitě po porodu specializovanou péči a já mohla být s ním. Nejhorší je porodit v normální porodnici, kdy děti musejí převážet v inkubátorech a ty za nimi musíš dojíždět. Navíc, pokud přijedeš včas a neodtíká plodovka, je celkem reálná šance, že porod zastaví.

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1577 příspěvků 15 inzerátů 27.06.19 10:38
@Anonymní píše:
Dobré poledne. Jsem 30 tt s dvojčaty a Od včerejší noci mě trápí neskutecna bolest celého břicha vystrelujici do zad..není to v určitých intervalech, ani bolest nezesiluje je stále stejná a ani bych ji nepřirovnavala k menst. bolestem. Vždy při otáčení z jednoho boku na druhy se mi chce až bolesti brecet. Teď ráno tím trpím opět, bolí mě to jak v leze tak v sede. Břicho mi tvrdne normálně. Před třemi týdny (naposledy na kontrole) jsem měla zkráceny čípek na 20mm. Muže to byt začínající porod?

Napiš jak jsi dopadla

Šáruší
Závislačka 3428 příspěvků 27.06.19 10:44
@Anonymní píše:
@Ravedd

Nevydrzis jed do potodnice, hned. Pokud je to rozjizdejici porod, kazda hodina dobra, nemsji dozrale plice. Jed hned

Gvendolínka
Kecalka 276 příspěvků 27.06.19 10:50
@azalia píše:
Nikam nevolej a rovnou jeď. Holky, pochopte už, prosím, že telefonování je zbytečné.
Po telefonu Vám ŽÁDNÝ ROZUMNÝ doktor nic konkrétního neřekne!!! (Tedy kromě toho, že máte přijet.)
Proto, pokud máte pocit, že je něco třeba řešit s doktorem - jděte k němu!
Zakladatelce držím pěsti, ať mrňouskové ještě chvíli v bříšku vydrží.

Zavolání je otázka minuty. Mezi tím se může oblékat. Já jsem jí to poradila proto, že očividně neví, je nerozhodná. Jinak by jela už dávno. Takhle si zavolá a bude vědět, že má hned jet. I do budoucna. Vím, že neřeknou po telefonu nic konkrétního, ale jde o to, jestli vůbec jet. Nechci to nijak zlehčovat, v tomto případě bych taky hned jela, ale když jsem měla potíže v těhotenství já a nebylo to jednou, tak jsem taky pokaždé hned nejela, to bych tam byla co týden, ale radši jsem první zavolala a kolikrát mi sestřička řekla, že je to normální, ať neplaším :roll:. Ale toto je případ kdy asi není na co čekat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama