Převod peněz o víkendu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena.Hlovcová
Stálice 54 příspěvků 22.10.18 14:02
Převod peněz o víkendu

Dobry den. V nedeli mi na ucet byla poslana vetsi castka penez. Kdy prosim nejdriv penize dorazi? Cekala jsem to uz dnes ale nic neprislo. Mam fio banku a jsem zvykla ze vetsinou mi penize prijdou hned dalsi den.
Zacinam se bat ze jsem treba dala svoje cislo uctu spatne.
Kdyz treba materska vychazi na vikend tak v pondeli uz ji mam.
Nevite jak to je?

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 22.10.18 14:05

Ano dnes max zítra by to mělo být na učtě,

Příspěvek upraven 22.10.18 v 14:14

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 22.10.18 14:07

mají na to tři dny..
záleží z jaké banky to má přijít, většinou ze stejné to tam je ve stejný nebo následující den, ale někdy čekám i dva dny na platbu

elen-ka
Extra třída :D 12277 příspěvků 23 inzerátů 22.10.18 14:09

@Irena.Hlovcová tak pokud odesílatel má stejnou banku jako ty, většinou to tam je ještě ten den, nebo druhý den ráno. Pokud jinou, tak platba odejde až první pracovní den ráno, pak teprve od té doby se to počítá. Tj. může dojít dnes odpoledne, ale také zítra ráno.

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32481 příspěvků 22.10.18 14:10

Já včera k večeru dávala příkaz a dneska už mi psali,že jsou peníze na účtu a nebyla to stejná banka .

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 22.10.18 14:11

Buď to už máš v nezauctovanych transakcích a nebo až zítra. Pokud to není že stejné banky, tak bych se nebála.

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 22.10.18 14:13

@smurfka tři dny už neplatí, teď byla v tomhle nějaká změna
„Poskytovatel plátce zajistí, aby částka platební transakce byla připsána na účet poskytovatele příjemce nejpozději do konce následujícího pracovního dne po přijetí platebního příkazu.“
Takže do zítra, víkend se nepočítá :)

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 22.10.18 14:15

me třeba banka o víkendu nefachčí..když zadám platby o víkendu, odejdou až v pondělí, takže počítám že bysto mohla mít v uterý na účtu..( třeba peníze mi taky nechodí po celý den, ale jen kolem desáté dopoledne - pokud v tu dobu nic nedojde, už mi nic nepřijde celý den, ale až ten následující zase kolem desáté ) :nevim:

tininas
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 22.10.18 14:19
@Irena.Hlovcová píše:
Dobry den. V nedeli mi na ucet byla poslana vetsi castka penez. Kdy prosim nejdriv penize dorazi? Cekala jsem to uz dnes ale nic neprislo. Mam fio banku a jsem zvykla ze vetsinou mi penize prijdou hned dalsi den.
Zacinam se bat ze jsem treba dala svoje cislo uctu spatne.
Kdyz treba materska vychazi na vikend tak v pondeli uz ji mam.
Nevite jak to je?

Ahoj.

Já v sobotu posílala taky peníze a vím, že příjemce je ještě furt nemá.

Při tom jsem před týdnem posílala peníze ze stejné banky do stejné banky ve všední den a ještě ten den je měl příjemce na účtě.

A to není poprvé, co se mi to stalo. :)

Ber to tak, že cesty bankovních transakcí jsou nevyzpytatelné.

PS: Do tří pracovních dnů ale musí být převod uskutečněný. Tak ještě počkej.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >