Přezuvky do kancelaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petrapřilepova24
Nováček 9 příspěvků 15.04.18 20:52
přezuvky do kancelaře

Ahoj holky chtěla bych se zeptat jaký přezuvky nosíte do kanclu jestli nemate nejaký tipy na něco elegantnějšího protože ted nosím klasický korkače a obvykle si beru silonový ponožky/nadkolenky a nevypada to dvakrat nejlíp takže to někdy kazí ten outfit… takže někdo nějaký tip a nebo co si berete vy? :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 15.04.18 20:55

@petrapřilepova24 nějaké jemnější mokasíny - třeba jako tohle - https://www.bata.cz/…rousene-kuze. Ale přezouvám se jenom v zimě, jaro-podzim už ne. Takže se vlastně v z imě přezouvám do jarních bot.

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 37 inzerátů 15.04.18 21:06

Neprezouvam se. Kolegyne v pantoflich vypadaji desne :lol:

Jogrr
Závislačka 4088 příspěvků 15.04.18 21:09

V kancelari mam asi 10lodicky, prezouvam se do nich.

ugluk
Hvězda diskuse 41827 příspěvků 15.04.18 21:16

Mam vetsinou baleriny nebo pohodlne lodicky na nizsim podpatku. Korkace do kancelare fakt ne. Ale zas potrebuju neco, v cem se mi nezapari noha (kolegyne celodenne v zime v kozackach nechapu), a vzhledem k tomu, ze permanentne nekam pobiham, tak chci pohodli a ne moc vysoky podpatek.

petrapřilepova24
Nováček 9 příspěvků 15.04.18 21:32

@ugluk
ale když nemam otevřenou špičku a mam silonky tak noha se v balerínach zapaří :(

Gorlami
Závislačka 3149 příspěvků 2 inzeráty 15.04.18 21:36
@petrapřilepova24 píše:
@ugluk
ale když nemam otevřenou špičku a mam silonky tak noha se v balerínach zapaří :(

Tak, kdyz sedis, tak se proste vyzuj. Ja bych zadny hnusny pantofle (vsechny pantofle jsou hnusny) nenosila. Na pobihani lodicky a kdyz sedim, tak se zuju.

ugluk
Hvězda diskuse 41827 příspěvků 15.04.18 21:44

Tak jsou i hodně vzdušný nebo perforovaný baleríny nebo lodičky špička-pata a mezi tím jenom pásek… Záleží, jaký máte dress code, někde by neprošly ani boty s otevřenou špičkou. U nás projde ledasco, ale korkáče teda fakt ne :) Ona silonka do otevřený špičky vypadá divně vždycky.

nozu
Extra třída :D 11338 příspěvků 15.04.18 22:04

Ja se prezouvam do lodicek od podzimu do jara. jinak i v kancelari boty stridam, mam jich tam nekolik.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61950 příspěvků 3 inzeráty 15.04.18 22:31

No, když to tak čtu, tak zlatá moje práce, kde jediný dress code je přijít oblečený :mrgreen: a co se bot týká, tak projde vše od bosky, přes pantofle až po pohorky.

jamik1416
Kecalka 132 příspěvků 15.04.18 22:37

Já jsem se teda nikdy v kanclu do přezůvek nepřezouvala :) V zimě jsem občas vyměnila kozačky za lodičky a když mě trochu tlačily, tak jsem je pod stolem na chvíli skopla :lol: taky záleží v jakém děláš prostředí a co se tam toleruje a co je ok…

jamik1416
Kecalka 132 příspěvků 15.04.18 22:39

Ted jsem teda na mateřské, tak to neřeším… :)

Travelerka
Stálice 76 příspěvků 15.04.18 22:54

Mám v kanclu lodičky na přezutí. Neumím si představit být v zimě celý den v kozačkách… Stejně tak v létě jedu do práce třeba v žabkách a tam se přezuji.

amarila
Povídálka 27 příspěvků 16.04.18 01:40

Mám v práci baleríny a pak krásný sexy lodičky. (Ty si beru když má přijít ženská mýho ex nebo jiná významná návštěva.) :lol:

jancabr
Kecalka 290 příspěvků 28 inzerátů 16.04.18 09:18

Přezouvám se hlavně v zimě, mám v kanceláři jednoduché černé baleríny. Ponožky nosím převážně černé bavlněné, nebo tělové silonky, tak to nijak neruší a hodí se ke všemu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama