Home office - které firmy nejčastěji nabízí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eneer
Závislačka 2930 příspěvků 11.04.18 16:22
Home office - které firmy nejčastěji nabízí?

Pěkný den všem, jsem asi rok a půl po mateřské zpět v práci a uvažuji o změně, ráda bych pracovala formou home office např. na nějaké pozici správy smluv, péče o klienty, administrativa, fakturace, atp. Dívala jsem se na nabídky a sem tam nějaká pojišťovna nabízí podobné pozice formou home office (po zaučení), ale na moc nabídek jsem nenarazila (okres Břeclav, max. Brno). Máte nějaké zkušenosti s firmami, které home office nabízí? Je možné že v nabídce práce se tato informace někdy nevyskytuje, s tím jsem se už taky setkala, proto se ptám tady… Děkuji za tipy :kytka:

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 11.04.18 16:42

Mrkni na jobs.cz

vannilka
Povídálka 48 příspěvků 11.04.18 17:02

Docela jsou nabídky v Práci za rohem, da se vyfiltrovat zkr. uvazek apod. Třeba tam něco objevíte.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 11.04.18 17:04

@Eneer Korporace. V inzerátech se home office dost často neobjeví, aby se lidé nehlásili jenom kvůli tomu. A také to často povolují start-upy.

novomi007 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 18:43

Já teda musím říct že home office je pro silné jedince s pořádnou vůlí, pak to končívá tak že v 8 večer nemáte hotovo a to jste si za den ani neučesali vlasy a nepřevlékly se z pyžama :D takže ideál tak půl na půl

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 18:52

@Eneer ja delam na HO na zkracenej redaktorku pro jedno business medium. Temer vsichni brigadnici ted delaji pouze na HO. Nikde neinzeruji, vzdycky tam jde nekdo pres nekoho :mavam:
Anonym kuli praci

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 11.04.18 20:29

@Eneer home office se ofiko nedává.. minimálně né do inzerátu. ale jsou pozice, kde to jde.. např u nás - většinou velké firmy, administrativní a pak manažerské pozice.. vyfásneš noťas a jedeš..

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 4 inzeráty 11.04.18 21:04

Home office = můj sen. Nevím kde ho sehnat. Bez známosti to asi nepůjde :(

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 12.04.18 08:25

Velký korporace, ale taky ne všechny. Já mám štěstí, mám home office cca třetinu dní v měsíci, máme to tady tak všichni, ale nemusíme, když nechcem. Máš noťas, máš určený počet dní, který můžeš vyčerpat a zbytek je víceméně na tobě. Když potřebuješ nad limit, tak většinou můžeš, záleží na konkrétním týmu a zvyklostem v něm. Kupříkladu když máš nemocný dítě, nemusíš si brát OČR, ale jedeš třeba týden z domova. Je to skvělý. Klidně napiš SZ, nechci tu psát kde pracuju, veřejně :)

Eneer
Závislačka 2930 příspěvků 12.04.18 09:18

Díky všem za info, aspoň mám ucelenější obrázek… :-)

sylva.novotna
Nováček 2 příspěvky 17.04.18 12:49

Můžu poprosit více info? :)

Zde.Bartosova
Nováček 1 příspěvek 22.10.18 18:49

Zdravím, nevíte náhodou někdo o částečném HO? Ostrava, Olomouc? U nás moc zajímavých nabídek není a tak zvažuji dojíždění někam dál, ale bylo by fajn mít ulehčené aspoň částečně od zdlouhavého dojíždění. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >