Reklama

Podklady pro mzdy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terrry
Kecalka 139 příspěvků 11.04.18 17:53
Podklady pro mzdy

Ahoj holky, mám pracovní nabídku na 25 hodin týdne, kde mimo klasické personální agendy, chtějí zpracovávat podklady pro mzdy pro cca. 300 lidí. Bohužel ale s tímto mám pramálo zkušeností, akorát jsem pomáhala s ročním zúčtováním. Nevíte co si pod tím představit a jak to může být časově náročné?
 Terka

Reklama

Reakce:

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 11.04.18 21:42
@Terrry píše:
Ahoj holky, mám pracovní nabídku na 25 hodin týdne, kde mimo klasické personální agendy, chtějí zpracovávat podklady pro mzdy pro cca. 300 lidí. Bohužel ale s tímto mám pramálo zkušeností, akorát jsem pomáhala s ročním zúčtováním. Nevíte co si pod tím představit a jak to může být časově náročné?
Terka

Mě napadá jen připravit jim kolik hodin odpracovali a exekuce. Nic víc.

Hanula1212
Kelišová 5034 příspěvků 12.04.18 05:52

Záleží na tom, co vedou softwarově, co v ruce. Napadá mě ještě cesťáky, dovolenky, nemocenské, atd.

Terrry
Kecalka 139 příspěvků 12.04.18 08:22

No vidíš, exekuce, cesťáky…A je to těžké a zdlouhavé se naučit při „normální“ inteligenci:) Já abych si nevzala větší sousto než jsem schopná v těch 25 hodinách zvládnout…

Hanula1212
Kelišová 5034 příspěvků 12.04.18 08:40

Tak záleží na tom, jaký mají zavedený systém. V případě třeba těch cesťáků - pokud z těch 300 zaměstnanců bude 200 kamioňáků jezdících po celé Evropě, pak je to mnohem náročnější než když to bude 300 dělníků v továrně, z nichž např. 10 pojede jedenkrát za měsíc někam na školení. Ale pokud dostaneš např. bezchybně vypsané puťovky, kde se vše nahází do programu a ten stravné apod. dopočítá sám, nebude to problém ani s těma kamioňákama. Moje osobní zkušenost - jeden řidič, pracovní cesty po celé ČR a kolikrát to s ním konzultuju a procházím i 2 hodiny. Občas něco zapomene zapsat, pak dohledáváme, on ti řekne, že na papíry není, že je jen řidič :-) Asi bez vyzkoušení si to „v provozu“ nezjistíš, jestli těch 25 hodin je málo nebo moc. ZZačátkem měsíce to bude na víc hodin, po výplatách už to bude volnější.

Terrry
Kecalka 139 příspěvků 12.04.18 09:37

Dnes jdu na druhé kolo, tak se podrobněji vyptám na pracovní náplň - beru to dost zodpovědně, nechci tam být na krátko, a ani nechci aby mě vyhodili pro neschopnost:)) Mám strach a taky si moc po těch 5. letech doma nevěřím… Díky za příspěvek :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama