Připočurávání - 5let dcera

Anonymní
15.5.16 09:31

Pricuravani 5let dcera

Ahoj, moje dcera ma za tri mesice 5 let..Mame problem s curanim. Kazdy den se pricurava i několikrát za den..Sedi treba u televize, hraje si nebo cokoli a proste zadrzuje do posledni chvile jen aby ji neco neuteklo..Obcas se.to stane i ze se. pripokadi…uz jsem z toho zoufalá.. Je bez plen od 2let a nejak se to nechce zlepšit..Mam čekat? S dr jsem to resila a dcera je dost chytra a tak mi to vysvetlil ze na to nema cas jit na ten zachod…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21517
15.5.16 09:37

Tak nějak jsem nepochopila jak by jsi to chtěla řešit jinak než čekat :nevim: jinak já osobně bych jí to čůrání prostě připomínala a posílala jí pravidelně vyčůrat jako když byla dvouletá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 09:43

Myslela jsem třeba začít resit vic s dr..

• Citovat
  • Nahlásit
7629
15.5.16 09:45

Presne, proste posilat v pravid. intervalech. Co jineho se muze delat? :nevim: nebo postav zpet nocnik do obyvaku at ho ma na ocich a tudiz i impuls odejit na zachod. No a pokud ji posilas a ona nejde, tak stopni cinnost co zrovna dela, dokud si na ten zachod nesedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21517
15.5.16 09:46
@Anonymní píše:
Myslela jsem třeba začít resit vic s dr..

tak ona jí nejspíš pošle na vyšetření jestli to není zánět močáku nebo gyn. zánět, ale pokud to dělá pořád od mala tak si myslím, že fakt nemá čas. Zkusila jsi jí posílat čůrat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21517
15.5.16 09:47
@svycarka píše:
Presne, proste posilat v pravid. intervalech. Co jineho se muze delat? :nevim: nebo postav zpet nocnik do obyvaku at ho ma na ocich a tudiz i impuls odejit na zachod. No a pokud ji posilas a ona nejde, tak stopni cinnost co zrovna dela, dokud si na ten zachod nesedne.

přesně tak, pokud kouká na tv a nechce jít na záchod tak jí prostě tv vypni a konec diskuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
15.5.16 09:54

Tohle delal i muj synovec…kdyz si hral kreslil si nebo se dival na pohadky tak co hodinu se minto zabavilo nebo vypla tv a sel… :) pak si zacal tv vypinat sam a az se vratil z wc tak si ji zapnul :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8053
15.5.16 09:54

Nebylo by od věci sono vyšetření, první dcera měla taky problémy s ucvrkáváním a poslala ji na sono, kvůli správné kapacitě moč. měchýře. Někdy je to i předzvěst do budoucna, že slečna bude mít s občasným pomočením problém. U starší to tak vidím, i v pozdějších letech. Jsou to věci, které člověk holt neovládne, někdy(nemyslím ted u malých dětí) pomůžou léky na hyperaktivní měchýř.
S mladší dcerkou naopak problém není, od dvou bez plen i na noc, nikdy se nepočurala v posteli, 2× asi ve školce a držák má velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
15.5.16 10:45

Můj syn si ucvrnkával do 5 3/4 roku. Vyhrožovala jsem plenou, chválila, nevšímala si toho, posílala pravidelně na wc, nic nepomohlo. V tomto věku nastoupil do mš, tak 14 dní si učůrával a pak to přešlo. Nevím jestli mu něco řekli učitelky nebo se třeba smáli děti. Ale třeba kolegyni si vyloženě počůrával už asi 8 letý a po všech možných vyšetření zjistili, že se mu tvoří hodně moči. Tak bere nějaké prášky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.16 20:09

učurávání

Ahoj holky. Máme doma něco podobného. Už si nevím rady. Dcerka 2,5 roku si pořád ucvrkava. Snažím se ji pokaždé hned převléct, aby neměla třeba nastydlý mocak. Stane se i 5× denně. Nekdy chodí krásně a pak ma zase období kdy se ji to stává. Porad ji to připomínám, ona nechce, uběhne par vteřin a je to. Neporadí někdo. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
25.5.16 13:29

@Nikita1989 No to je u nás to samé, ale s rozdílem ze me dceri je 5..Myslim ze u takhle malé je jeste sance že to prestane brzy delat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat