Přijde to časem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 10:18
Přijde to časem?

Ahoj, mám takový dotaz. Mám teď nový vztah jsou to zatím jen 3 měsíce co jsme spolu. Predtim jsem měla dlouholetý vztah který jsem ukončila chvíli před tím novým. Zemřel nám pes a celkove to bylo těžký. Momentálně nový partner je vlastně idelani chlap. Udělá vše uvaří, uklidní nosí mě na rukou proste nemá chybu. Bohužel z mé strany tam není zamilovanost, necítím touhu s nim být, nestýská se mi. Mám ho rada a vážím si ho, ale takový to něco mi tam hrozne chybí. On chce společně bydlení, ale jak na mě hrozne moc tlačí se vším, tak nemám chuť ho ani vidět tvořím si v sobě takový odpor. Je pozorný a hodný, dává lasku hodně najevo někdy až moc je schopny mi za den 30× napsat jak mě miluje a jsem úžasná, kdy třeba sedime u televize pořad mě potřebuje držet za ruku ikdyby to bylo 10 hodin v kuse tak klidně. Ja o nej nechci přijít nikdy jsem tak hodnyho chlapa neměla, ale moje otázka je: zlepší se to? Je možné ze to zamilování, chtíč a touha po druhém přijde postupně? Děkuji za odpovědi :) 8)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sany80s
Echt Kelišová 7565 příspěvků 08.09.19 10:20

Otázka je, zda je hodnej nebo citově závislý, jako 30 sms za den mi přijde poněkud podezřelé. Ty mu na každou odpovídáš?

Alušáček
Závislačka 4034 příspěvků 08.09.19 10:22

Myslím, že zamilovanost nepřijde a ten chlap mi připadá posedlej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 10:23

@Sany80s zakladatelka: neodpovídám mu na každou, ja už pak ani nevím co mu na to pořad psát, ty slova mi bohužel nejsou vzácný jak mi je píše několik denně

Ou
Echt Kelišová 9020 příspěvků 08.09.19 10:24

No, spíš ne. Respektive pokud je fakt dobrej v posteli a budeš s ním dostatečně často, tak to může trošku zafungovat. Ale pokud tě ani moc nevzrušuje a ani ti to pořádně neudělá, tak je to spíš dost marný.

Ale spíš než hodnej chlap bude citově dost problematickej a jen co přejde první zamilovanos a nebo zjistí, že ty se do něj nejsi schopna vpít tak, jak on se chce prolnout s tebou a že jsi samostantá bytost, co mu může říkat ne, tak začne být naopak protivný.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 08.09.19 10:26

Ten chlap je divnej a tobě plní jen funkci převozníka. Co s tím má společného, že vám umřel pes?

mrav
Vesmírná mluvilka 32189 příspěvků 08.09.19 10:29

Pozor na závislost. Bohužel, má k ní nakročeno. Vztah je přece o více věcech, ne jenom objímání se, vodění se za ručičky a psaní zamilovaných SMS. A pozor - i ty můžeš mít jen růžové brýle. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 10:30

@Tomkins zakladatelka: pes mi umřel s minulým partnerem, měli jsme ho jako dítě, dost blbě to pořad snáším. Napadlo mě taky jestli to třeba není i tím, ze jsem tak citově teď nedostupná :think: :nevim:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 08.09.19 10:37
@Anonymní píše:
@Tomkins zakladatelka: pes mi umřel s minulým partnerem, měli jsme ho jako dítě, dost blbě to pořad snáším. Napadlo mě taky jestli to třeba není i tím, ze jsem tak citově teď nedostupná :think: :nevim:

Asi sama cítíš, že na tomhle tvém příspěvku ke něco špatně. Zvlášť, pokud máš pocit, že to hrálo velkou roli při tvém rozchodu.

arinecka
Kelišová 6940 příspěvků 08.09.19 10:59

Myslím že zamilovanost nepřijde :nevim: On je do tebe zamilovaný asi až nezdravě, 30 sms za den s vyznáním lásky je opravdu hodně. Je fajn, že se nebojí lásku vyznat ale tohle už mi přijde jako posedlost. Asi by sis s ním měla promluvit a říct mu po pravdě, jak to máš. Sestěhovat se by asi byla chyba.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 29132 příspěvků 08.09.19 11:08

Řekla bych, že jsi ještě nebyla na nový vztah připravená a zřejmě tam z tvé strany ani nepřeskočila jiskra… ale tys potřebovala utěšitele a on byl v tu chvíli po ruce… takže posloužil jako převozník a teď si uvědomuješ, že to není to pravé… a on je asi takový nějaký méně sebevědomý, takže je skoro až závislý na tobě… no, nestěhovala bych se za těchto podmínek… až za nějakou dobu potkáš někoho, kdo ti bude vonět a přeskočí jiskra, tak za sebou budeš akorát pálit mosty… k tomu současnému by to bylo nefér… raději bych to ukončila dřív, než to bude ještě horší… taky by ti mohl začít dělat problémy, z velké náklonnosti by se stalo hlídání a ty bys nakonec nemohla ani volně vydechnout…

jannina1
Závislačka 4889 příspěvků 08.09.19 11:12

Ani se nedivim, me, kdyby nekdo takhle stalkoval, tak mam po chuti.Ten chlap neni normalni, denne 30 SMS je mimo. Je na tobe tezce zavisly a docela bych mela strach, co by delal pri rozchodu.

Chytrak
Závislačka 3751 příspěvků 08.09.19 11:16

Ne, urcite to neprijde. Naopak ti to bude vadit vic a vic, az se ti zacne doslova protivit. Je to regulerni citova zavislost a nezralost. Navic z takovych jako on, se rekrutuji patologicti zarlivci, kteri zenskou povazuji za svuj majetek. Vrele doporucuji to ukoncit, nejlepsi reseni pro vsechny.

Apropo ten vyraz, ze te nosi na rukou je myslen obrazne?

arinecka
Kelišová 6940 příspěvků 08.09.19 11:23

@Chytrak Přesně tak.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8420 příspěvků 08.09.19 11:31
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový dotaz. Mám teď nový vztah jsou to zatím jen 3 měsíce co jsme spolu. Predtim jsem měla dlouholetý vztah který jsem ukončila chvíli před tím novým. Zemřel nám pes a celkove to bylo těžký. Momentálně nový partner je vlastně idelani chlap. Udělá vše uvaří, uklidní nosí mě na rukou proste nemá chybu. Bohužel z mé strany tam není zamilovanost, necítím touhu s nim být, nestýská se mi. Mám ho rada a vážím si ho, ale takový to něco mi tam hrozne chybí. On chce společně bydlení, ale jak na mě hrozne moc tlačí se vším, tak nemám chuť ho ani vidět tvořím si v sobě takový odpor. Je pozorný a hodný, dává lasku hodně najevo někdy až moc je schopny mi za den 30× napsat jak mě miluje a jsem úžasná, kdy třeba sedime u televize pořad mě potřebuje držet za ruku ikdyby to bylo 10 hodin v kuse tak klidně. Ja o nej nechci přijít nikdy jsem tak hodnyho chlapa neměla, ale moje otázka je: zlepší se to? Je možné ze to zamilování, chtíč a touha po druhém přijde postupně? Děkuji za odpovědi :) 8)

Nepřijde. Je otázka, jestli si ten typ, co to umí chytnout za pačesy a postavit na tom spokojený život, nebo pořád nebo hledat. Není nad to v 35 lámat rukama, že sem si měla vybrat Pištu Hunflaga ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama