Jak se rozejít s přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 22:28
Jak se rozejít s přítelem

Jsme spolu s přítelem čtyři roky, z toho rok spolu bydlíme. Jenže právě ten poslední mi přijde, že si vůbec nerozumíme. Tedy alespoň z mé stránky. Absolutně mě nepřitahuje, do sexu s ním se musím nutit, nelíbí se mi jeho chování - nejen vůči mně, ale i k ostatním. Mého kocoura nazývá zkur… kočkou, nikdy se mě nezastal, nestál při mě, ale říkám si, že mám alespoň střechu nad hlavou. Jenže mně tenhle vztah ubíjí. Nedokázala jsem si to přiznat, ale ano, je to tak. Jenže nejhorší je, že když už se teda rozhodnu, že se rozejdeme, ve finále dolezu, že to tak nechci. Jsem na něj zvyklá, máme zajetý rituál. Poraďte, jak se rozejít, zapomenout? :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineB4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 07.09.19 22:42

Ahoj myslím že vy holky co jste. Nešťastné by jste si měli vážit sami sebe

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 22:46

K tomu musíš dozrát. Já si dala ultimátum sama v sobě na věc co mi u něj vadila. Řekla jsem si, že kdyz to nezmění do noveho roku, odejdu. Nezměnil a tak jsem odešla. Spousta lidí si pak nadává, že to neudelali dřív a ztratili spoustu času, kdy mohli být stastní treba s nekym jinym. Moje kamaradka takhle litovala dokonce šesti let…nastesti to skončilo vcas a to mela 2 mesice pred svatbou. Ten jeji jí oznámil, kdyz uz mela i svatebni saty, ze má jinou. Ja jí pogratulovala a byla jsem stestim bez sebe…a ona vlastne taky, kdyz jí to došlo. Je to 2 roky a v srpnu mela svatbu s naprosto super chlapem. Tim vsim jsem chtela rict…nemarni cas. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 22:48

Já vím, že marním čas, ale nedokážu odejít. Taky jsem si říkala, že jakmile se nezmění v tomhle a v tomhle, že odejdu. Už jsem si i hledala byt, ale nakonec jsem couvla.

Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 07.09.19 22:52
@Anonymní píše:
Já vím, že marním čas, ale nedokážu odejít. Taky jsem si říkala, že jakmile se nezmění v tomhle a v tomhle, že odejdu. Už jsem si i hledala byt, ale nakonec jsem couvla.

Prosímte vaz si toho jaká jsi

Vasektata
Nováček 6 příspěvků 07.09.19 22:53

Něco té k němu přitahuje. I když tvé kočce nadává a asi víš, ze to není partner do života, nedokážeš odejít. Čeho se nejvíc bojíš, ze bys cítila, kdybys mu řekla ze od nej odcházís?

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 07.09.19 22:57

Doporucuju najit nejakyho prevoznika, pujde to mnohem lip :lol: drzim palce a at se dari :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:05

To už jsem si taky říkala, že by bylo fajn si najít někoho nového, ale nevím, kde. Stáhla jsem si Badoo, psala jsem si s několika muži, ale vždycky jsem to ukončila, protože mi to přišlo zoufalé.

Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 07.09.19 23:08
@Anonymní píše:
To už jsem si taky říkala, že by bylo fajn si najít někoho nového, ale nevím, kde. Stáhla jsem si Badoo, psala jsem si s několika muži, ale vždycky jsem to ukončila, protože mi to přišlo zoufalé.

I tady je podle mě. Plno fajn chlapů

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:08

Tak když jsou na eMiminu, očividně asi mají rodinu :lol:

Uživatel je onlineJanli
Extra třída :D 10140 příspěvků 08.09.19 01:11

Zažila jsem něco podobnýho. Mě pomohlo najít si ve svým okolí ideálního chlapa a srovnávat ho s bývalým. Ne s tím ideálním chlapem chodit, ale opravdu je jen srovnávat. Jejich chování, postoje, pracovitost, cíle…atd. Začala jsem bývalýho vidět v reálným světle a rozchod přišel hodně brzo po tom. To byla úleva…

PetrDOA
Kecalka 161 příspěvků 08.09.19 01:41
@Janli píše:
Zažila jsem něco podobnýho. Mě pomohlo najít si ve svým okolí ideálního chlapa a srovnávat ho s bývalým. Ne s tím ideálním chlapem chodit, ale opravdu je jen srovnávat. Jejich chování, postoje, pracovitost, cíle…atd. Začala jsem bývalýho vidět v reálným světle a rozchod přišel hodně brzo po tom. To byla úleva…

Tohle zni zajimave, to by mohl byt dobrej lek na bolavou dusicku. :grinning:

Kattynka000
Závislačka 3056 příspěvků 08.09.19 06:25
@Janli píše:
Zažila jsem něco podobnýho. Mě pomohlo najít si ve svým okolí ideálního chlapa a srovnávat ho s bývalým. Ne s tím ideálním chlapem chodit, ale opravdu je jen srovnávat. Jejich chování, postoje, pracovitost, cíle…atd. Začala jsem bývalýho vidět v reálným světle a rozchod přišel hodně brzo po tom. To byla úleva…

Tohle doporučuji, perfektně zabírá :palec:

Jinak co mě otevřelo oči bylo, když jsem na tři týdny odjela za rodinou, první dny mi bylo smutno „ze zvyku“, že neusina vedle mě.. A za 2 týdny už jsem za celý den nevzala ani telefon do ruky, abych mu třeba poslala zprávu, jeho fotka mě na tapetě vysloveně iritovala a začala jsem ho vážně vidět reálně. A když jsem přijela zpět domů a viděla jeho věci rozbordelarene po bytě, okamžitě jsem se začala balit a z hnusneho zvyku hodně rychle prchla. :palec: Opravdu marnis čas a zbytečně, utíká ti plno fajn věci, co tě mohou naplňovat a v čem on tě brzdí. Hele nemusí to být jako z filmu, že ho konečně pošleš do oběhu a ještě ten den potkáš pravou lásku. Ale přijde něco nového, co tě zase posune dal ;) A když už nic, tak se svobodně nadechnes :palec: musíš vidět ty možnosti, co se ti objeví, co vše budeš moct dělat, podnikat věci, které on nechtěl nebo jsi je obětovala pro vztah ;)

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1378 příspěvků 08.09.19 08:20
@Anonymní píše:

Ke to zoufalé, jako všechny seznamky.

evulinda79
Kecalka 187 příspěvků 08.09.19 13:58

Lidé se nejvíc bojí samoty, proto zůstávají v nefunkčních vztazích a jak se rozejít???asi mu to říct, ne…,ale na to všechno je potřeba odvaha a sebevědomí…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama