Jak si k sobě manžela přitáhnout zpátky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 10:25
Jak si k sobě manžela přitáhnout zpátky?

Ahoj holky,

máme teď doma takové divné období. S manželem se máme moc rádi, ale poslední dobou mi přijde, že mě bere jako kdybych byla neviditelná. Chce trávit čas sám, mě si moc nevšímá, nevidí, když se hezky upravím, atd..nejradši se zavře sám v místnosti a dívá se na televizi nebo do pc.. Jiná v tom určitě není.

Zajímá mě, jak byste mu daly najevo, že nejste samozřejmost, zase vyvolaly jeho zájem o společné trávení času a o mě samotnou? Mluvit o tom nepomáhá, prý nemá pocit, že by byl problém.. :nevim:

Jinak jsme spolu 4 roky, z toho 2 roky manželé, děti plánujeme (u práce si ještě dodělávám školu).

Díky :srdce:
Zakladatelka

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1902 příspěvků 07.09.19 10:27

Koupila bych nějaký wellness víkend a užila si spoustu lásky, sexu a sebe sama. Čas od času vztah upadá do nějaké rutiny a je potřeba ji rozptýlit. My s manželem už dítě máme a stejně čas od času vypadneme někam ven… :) doporucuju, vždycky si přijdu jak na libankach…

Týnka20
Kecalka 457 příspěvků 07.09.19 10:27

Muze to byt jen nejaka mala,,krize".. ktera po par letech prijde, protoze se sebe moc nabazite.. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 10:28
@Verurizeckova píše:
Koupila bych nějaký wellness víkend a užila si spoustu lásky, sexu a sebe sama. Čas od času vztah upadá do nějaké rutiny a je potřeba ji rozptýlit. My s manželem už dítě máme a stejně čas od času vypadneme někam ven… :) doporucuju, vždycky si přijdu jak na libankach…

Ahoj, to jsem navrhnout zkoušela, ale prý se mu nechce. :( Napadlo mě trošku v něm zahlodat a vyvolat žárlivost, ale nechci to nějak přepísknout, abych to ještě víc nepokonila.. :nevim:
Zakladatelka

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1902 příspěvků 07.09.19 10:30

Zbytecne, vyvolat žárlivost je blbost. Proste fakt něco kup a řekni, ze jedete a nazdar, když nebude chtít, vezmi kamosku a jed si to užit. Možná, když mu bude smutno :nevim: ale dělat si naschvály je začátek konce, tady to já neuznávám

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 07.09.19 10:32

Zkuste najít nějaký společný zájem. Ideálně sport, zálibu. Nebo alespoň pro začátek společný úkol a společný cíl : napr vymalovat a uspořádat místnost v bytě, pozvat přátele a udělat specielni menu, připravit výlet pro rodiče apod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 10:34
@MP Krista píše:
Zkuste najít nějaký společný zájem. Ideálně sport, zálibu. Nebo alespoň pro začátek společný úkol a společný cíl : napr vymalovat a uspořádat místnost v bytě, pozvat přátele a udělat specielni menu, připravit výlet pro rodiče apod.

To bych taky ráda, ale vždycky řekne, že na něj moc tlačím a když něco takového navrhnu, prý ho do „něčeho nutím“.. :nevim:

Zaklad.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 07.09.19 10:40

Zajela bych si někam na víkend, sama nebo s nějakou kamarádkou. Vypla bych si telefon a jen tak relaxovala. Možná se pak na sebe budete víc těšit…To je těžké, někdo má prostě takovou povahu, my se s manželem doma taky docela míjíme, je to teda i dost proto, že se tak nějak různě střídáme ve vyzvedávání a odvádění dětí, on dělá na směny, do toho nějakou ještě svou práci navíc…ale nám to zase až tak nevadí. Netrávíme spolu ani všechny dovolené - máme třeba jednu s dětmi společnou, já potom jedu s dětma a s kamarádkama k moři, on někam jinam…moc si nevoláme a potom si to všechno řekneme až doma, těšíme se na sebe…mně to tak docela vyhovuje. Načali jsme druhou desetiletku a pořád dobrý :lol:.

Ou
Echt Kelišová 9017 příspěvků 07.09.19 10:42

Potřebujete se naučit mluvit tak, abyste se vzájemně slyšeli. Tak aby tvoje sděelní neslyšel jako výčitky či útok, aby ty si rozumněla jemu, aby si srozumitelbě byla schopná pojmenovat svoje potřeby, ale zároveň ho nečinila odpovědným an bloc.

jak na to řeší metoda zvaná nenásilná komunikace.

https://uloz.to/…kace-ocr-pdf

Ale jinak teda pokud fungujete jen jako spolubydlicí a trvá to už dlouho a to ani nemáte děti, tak tam někde budou nějaké díry, kterým se oba dost vyhýbáte a tím jim umožňujete růst.

Je teoreticky možné, že se mu zhoršil psychický stav a topí se třeba vnějakých depresivních stavech a potřeboval by si to přiznat, ale taky to může být něčím úplně jiným.

terien
Extra třída :D 12401 příspěvků 07.09.19 11:04

Aby se na tebe těšil, musíš mu nejdřív chybět. Nejhorší je, když si ti dva nedají příležitost si po sobě trochu stýskat. Když s tebou nechce nikam jet, tak vezmi kámošku nebo se sbal a jeď někam sama.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17141 příspěvků 07.09.19 11:08
@Verurizeckova píše:
Zbytecne, vyvolat žárlivost je blbost. Proste fakt něco kup a řekni, ze jedete a nazdar, když nebude chtít, vezmi kamosku a jed si to užit. Možná, když mu bude smutno :nevim: ale dělat si naschvály je začátek konce, tady to já neuznávám

Každý chlap na ty wellnessy fakt není. Mně třeba to přijde jako strašná pruda

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17141 příspěvků 07.09.19 11:11
@terien píše:
Aby se na tebe těšil, musíš mu nejdřív chybět. Nejhorší je, když si ti dva nedají příležitost si po sobě trochu stýskat. Když s tebou nechce nikam jet, tak vezmi kámošku nebo se sbal a jeď někam sama.

To je dobrý nápad. Prostě nebýt pořád „po ruce“

arinecka
Kelišová 6940 příspěvků 07.09.19 11:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

máme teď doma takové divné období. S manželem se máme moc rádi, ale poslední dobou mi přijde, že mě bere jako kdybych byla neviditelná. Chce trávit čas sám, mě si moc nevšímá, nevidí, když se hezky upravím, atd..nejradši se zavře sám v místnosti a dívá se na televizi nebo do pc.. Jiná v tom určitě není.

Zajímá mě, jak byste mu daly najevo, že nejste samozřejmost, zase vyvolaly jeho zájem o společné trávení času a o mě samotnou? Mluvit o tom nepomáhá, prý nemá pocit, že by byl problém.. :nevim:

Jinak jsme spolu 4 roky, z toho 2 roky manželé, děti plánujeme (u práce si ještě dodělávám školu).

Díky :srdce:
Zakladatelka

On problém nemá, vidí tě každý den, tobě chybí společná aktivita, jemu stačí že jste spolu doma, i když ty třeba v kuchyni a on v obýváku u tv. Zkus si volný čas plánovat podle sebe, na ten welnes jedˇs kamarádkou, občas si někam zajdi :nevim: Není to proto abys v něm vyvolala žárlivost, to nedělej, je to proto aby jste se na sebe těšili.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 11:14

Taky mě napadlo, že bych mohla chodit víc ven i ve všední dny po práci, jako s kamarádkou na kafe, trávit víc času při koníčcích, ale říkám si, co když se ještě víc vzdálíme..? :nevim:

Zakladatelka

cverunka
Závislačka 3248 příspěvků 07.09.19 11:16

A já si zas myslím, že vzbudit trochu zdravé žárlivosti není na škodu. Na mého muže to teda platí i po 13 letech. :mrgreen: Když nikam nechce, jela bych s kámoškou a vubec bych si šla dělat nějaký koníček. Ono je jen prospěšné, když má ženská nějaký svůj čas o kterém muž toho moc neví.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama