Milenec bez emocí,může milovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 13:40
Milenec bez emocí,může milovat?

Ahojky holky, omlouvám se za anonym, ale jistě pochopíte. Chtěla jsem se zeptat, co si myslíte? Jde o to že jsem měla milence, je to voják, spali jsme spolu všeho všudy třikrát, je to skoro 2 roky na zpět. Meli jsme s partnerem krizi, a já vím že jsem selhala.Ale jde o to že s tím vojákem, si občas napíšeme. na začátku mi řekl že není emocionální typ, a já po pravdě taky moc ne.Ale teď jsem se s ním tak měsíc na zpět sešla, s tím že s ním spát nebudu, a jenom čistě přátelský. a vydržela jsem, a nenechala se.on to zkoušel ale vydržela jsem. a i přesto si semnou dál píše. ted k té hlavní věci, já jsem od té schůzky úplně rozhozena přijde mi že jsem se do něj zamilovala. napsala jsem mu to a on že není emocionální typ člověka ale že mě a hrozně moc rád a že nejdůležitější krok bude abych se nevdavala. a to mi řekl několikrát. jde i o to že tolikrát se semnou chtěl bavit třeba o práci, ale já jedním uchem tam a druhým ven, chovala jsem se hrozně chladne a já teď mám v hlavě hrozný zmatek, jestli mě třeba nemiluje taky, protože dva roky na mě čeká, chtěl by mě, ale pak kdyz se vidíme tak já se s ním nevyspim a i tak má dál zájem být v kontaktu.coz mne prijde divný kdyby mu šlo jenom o postel. dalsi vec je to, že mne říkal už na začátku že má nějaké milenky ale mne to bylo jedno, a teď si říkám zdali i takový člověk co spí i s dalsima lidma je schopen se zamilovat a tomu druhému to neříct. Další věc je to že mám dceru a on si myslí že je jeho, při tom já vím že ne, ale on si to nějak asi vsugeroval nebo já nevím proč. a napsal mi že mu to není jedno, ale že mi nikdy problémy dělat nebude.ja mu to vyvracela. rikal ze kdyz budu chtít tak že ji rád uvidí a kdyz ne tak že to bude respektovat.Ja jsem ted v začarovaným kruhu. A vůbec nevím co si myslet.driv nez mě odsoudite, tak se mě snažte prosím drobek pochopit. S přítelem jsme měli těžkou krizi, já už jsem dokonce chtěla odejít ale teď jsme spolu 12 let, on mi byl taky jednou nevěrný ale já to brala tak že já byla jeho první a on chtěl prostě něco zkusit že šlo čistě o sex, tak jsem to viděla potom i u sebe, ale asi to neumím takhle odlišit jak jsem si myslela :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Zivotjeboj12
Kecalka 106 příspěvků 06.09.19 13:46

Však on ví jak na tebe :lol:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17172 příspěvků 06.09.19 13:49

A proč chceš, aby tě miloval? Užívej si sexu.

free333
Generální žvanilka 20465 příspěvků 06.09.19 13:50

Co jsem pochopila, tak jste spolu spali jen třikrát - tak bych z toho nedělala nějaké závěry o lásce, asi to bude mít rozehráté na víc stran. :nevim:

Aqualinea
Kecalka 188 příspěvků 06.09.19 13:52

Nechapu proc teda dal udrzujes vztah s pritelem, kdyz myslis na jineho chlapa, nejspis ses do nej zamilovala… To ze ti byl pritel taky neverny je vec druha. Nechapu jaky ma tohle smysl. Bud chces byt s pritelem anebo se rozejdete a pak uvazuj nad tim jestli muze „milovat milenec bez emoci“ :roll: Prijde mi to cele dost uhozene.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17172 příspěvků 06.09.19 13:53

Nechápu, jak se někdo může zamilovat do chlapa na základě soulozeni. :think:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2259 příspěvků 06.09.19 14:24

Já myslim, že tě chce jen do postele. Jasně, že je na tebe hodný a říká ti, co chceš slyšet, ale vztah z toho děvče nebude.

Uživatel je onlineKačus82
Echt Kelišová 7681 příspěvků 06.09.19 16:42

Myslim si, ze kdyby se do tebe zamiloval, tak by se hlavne staral o to, abys prestala spat se svym chlapem, byla s nim, myslela jen na nej a „jeho“ dite bylo jeho. Chlapi nerikaj, ze nejsou zamilovani, kdyz jsou :nevim: ma te urcite rad, tak ti nechce nijak extra ublizovat, ale vztah bych na tom nestavela :nevim:

My baby, jak se zabouchnem, tak hledame vsude znamení, ze on taky. Takze zpet do reality. Spolehej na sveho muze, je s nim sice nuda, ale v ramci svych moznosti se stara. Tamten jenom mota hlavu

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 45883 příspěvků 06.09.19 16:45
@Mango_Lassi píše:
Nechápu, jak se někdo může zamilovat do chlapa na základě soulozeni. :think:

A to já zase jo :D

Amelie30
Závislačka 3331 příspěvků 06.09.19 16:49
@Venetia píše:

Já taky. :lol:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17172 příspěvků 06.09.19 16:56
@Venetia píše:

Není to trochu málo na zamilovaní? Co souznění duší, volební preference a tak? :mrgreen:

Echt Kelišová 7681 příspěvků 06.09.19 17:03
@Mango_Lassi píše:
Není to trochu málo na zamilovaní? Co souznění duší, volební preference a tak? :mrgreen:

Mam limit treti orgasmus, pak mi je jedno, i kdyby volil Babise. Nastesti se k te mete nedostanu s kdekym :jazyk:

Amelie30
Závislačka 3331 příspěvků 06.09.19 17:08

@Kačus82 no, u mě to jeden soufkl během jednoho dne, hned za sebou. Bohužel, tohle se mi za dobu mé sexuální praxe stalo jen jednou. :lol:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17172 příspěvků 06.09.19 17:12
@Kačus82 píše:
Mam limit treti orgasmus, pak mi je jedno, i kdyby volil Babise. Nastesti se k te mete nedostanu s kdekym :jazyk:

Tak kdyby volil Babiše, tak přes to nejede vlak. I kdyby ho měl z platiny

Echt Kelišová 7681 příspěvků 06.09.19 17:20
@Amelie30 píše:
@Kačus82 no, u mě to jeden soufkl během jednoho dne, hned za sebou. Bohužel, tohle se mi za dobu mé sexuální praxe stalo jen jednou. :lol:

A koho volil?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama