Jiná představa manželství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 01:28
jiná představa manželství?

Ahoj, jsem s manželem 6 let, z toho 2 v manželství. Máme spolu 2 děti (4 roky a 1 rok). Ze začátku vztahu to celkem fungovalo, vídali jsem se jen o víkendech. Já měla práci a bydlela jsem dál. Po roce vztahu jsem měla zdravotní problémy a vypadalo to, že bych nikdy nemusela mít děti, tak jsme se domluvili, že to zkusíme. Vyšlo to hned napoprvé, což byl celkem překvapen. Poté sliboval, že opraví byt v baráčku u své matky, abychom tam mohli bydlet. Do té doby jsem bydlela ve volném bytě u svých rodičů a on za mnou jezdil jen na návštěvu. Když se syn narodil, tak u nás přespal asi po měsíci, vždycky přijel tak na 2 hodiny za týden. Že měl moc práce. Vlastně u nás nikdy nebydlel. Myslela jsem, že svatbou se to změní, pak jsme se domluvili, že aby syn nebyl jedináček. Tak se zadařila krásná dcerka. Manžel do loňského roku dělal jen práci načerno, takže jsem většinou živila rodinu já, protože i když furt někde něco dělal, tak si toho moc nevydělal. Nakonec kvůli dětem ho u sebe zaměstnala jeho příbuzná, abychom mohli děti odepisovat z daní a tak. Tak pracuje v Praze a k nám jezdí tak na jednu noc o víkendu.
Manžel hrozně spoléhá, že bydlím u rodičů, že ve všem mi pomůžou, pohlídají a tak. On se v naší domácnosti nikdy o nic nestará. Zajímá se jen o sebe a všem okolo jen lže. Stále si bere volno v práci, aby mohl dělat svoji práci načerno. Už spolu ani nežijeme. On o mě nejeví vůbec žádný zájem, už víc jak rok mezi námi nic není, ani polibek. Když jsem se ho na to zeptala, prý jsem nic neřekla, že bych měla zájem. O tom, že bych si někam vyrazila bez dětí si můžu leda jen nechat zdát, vždycky říká, že by si mohl taky jít pryč. Přitom v Praze po večerech má dost volna a netuším co dělá. Za celý týden se na děti zeptá jen jednou, víckrát se neozve.
Už ani nevím jestli chci v tomto vztahu kvůli dětem zůstávat. Začínám kolem sebe vidět, jak by se měl muž chovat ke svým dětem a ke své ženě, ale takto to rozhodně není. Musím se starat o všechno sama ( domácnost, děti, část zahrady, auto).
Podotýkám, že manžel je o 11 let starší a vlastně nikdy s nikým nežil. Je samotář, nespolečenský a chce mít svůj klid, což proto udělá cokoliv. Nevím jak dál.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 06.09.19 01:32

Dyt se rozchodem pro vas prakticky nic nezmeni. Tak nad cim vahate?

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 06.09.19 02:11

Toto ale neni zadny vztah!!! 8o…to, ze na to mate papir, neznamena, ze zijete ve vztahu…prijde mi az neuveritelne, ze se tomuto citovemu zivoreni nekdo vystavi a snasi ho dobrovolne…

kacakaca
Závislačka 2842 příspěvků 06.09.19 02:21

Bohuzel sis to zaridila tak, ze lepsi to nebude. Poridila sis deti z nestandardnich duvodu a u druheho uz jsi videla jasne, do ceho jdes. Rozchodem ziskas moznost zit s nekym rodinne, predepsanim alimentu a vyzivnym taky ziskas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 05:05

Znam vice manzelstvi, kde partner pracuje pres tyden mimo domov, ale kdyz prijede o vikendu domu, tak pomuze doma se zahradou, pokosi, drevo pripravi, domacnost jako vysavani, podnikne s detma nejaky vylet. Potom znam partnery, co treba jezdi na mesic do zahranici a kdyz prijedou, tak vozi deti do skoly, zahrada, stromky prorezaji, zasadi kere nove atd. no a hlavne jsou s deckama na te zahrade. No a ted jses tu ty. Do ktere skupiny ty patris, kdyz prijde tvuj partner domu, co dela. Vsechna zodpovednost a prace je na tobe. Tvuj partner ma pohodicku je sam, bez deti, v podstate se stara jen o sebe pres tyden. A kdyby aspon penize nejake prinesl domu, kdyz je pres tyden pryc, no ale ani tohle. Nevim na co ho mas.

Ginella
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 06.09.19 05:41

Zakladatelko, nezlob se na mě, ale já tě vůbec nechápu. Píšeš, že až když jsi nyla poprvé těhotná, tak začal zvažovat, že předělá ten byt. To jste si před tím nesedli a neřekli si, jak to vidíte s bydlením? To samé před svatbou. Už jste měli dítě, on 4 roky jezdil jen na návštěvy a ty si myslíš, že po svatbě se to zázrakem změní? Opět - mluvili jste o tom? Do toho druhé dítko, když jsi i na to první byla sama. 8o Já nechci znít zle, ale tohle vážně nechápu. Můžeš si zkusit s manželem promluvit a postavit ho před hotovou věc: Ty přestaneš pracovat na černo, začněme spolu žít a začneš se chovat jako otec a manžel nebo rozvod. Ale musíš to dodržet. Pro tebe se rozvodem stejně nic nezmění, už tak jsi na vše sama.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 06.09.19 05:55

O zadnym vztahu tady nemluvime ani. Nerozumim tomu ze nejaka zena chce takhle zit..

karkarka
Závislačka 4289 příspěvků 06.09.19 06:05

Máš, cos chtěla.

mrav
Vesmírná mluvilka 32284 příspěvků 06.09.19 06:35

Odejdi od něj - vždyť už teď s ním nežijes. :mavam:

pikola
Generální žvanilka 22027 příspěvků 06.09.19 06:56
@mrav píše:
Odejdi od něj - vždyť už teď s ním nežijes. :mavam:

Tak kam by chodila, vždyť se nic nezmění jen mu řekne že už s ním není :mrgreen:

mroe
Neúnavná pisatelka 16234 příspěvků 06.09.19 07:05
@pikola píše:
Tak kam by chodila, vždyť se nic nezmění jen mu řekne že už s ním není :mrgreen:

Spis mu preda rozvodove papiry a necha si stanovit alimenty. V nejhorsim na tom bude stejne jako ted.

hani28
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 06.09.19 07:06

A nema nekoho jineho? V podstate celych 6 let vztahu se vidate jednou do tydne s bidou? 8o Nikdy jste vlastne spolu nebydleli, nezili, chodi tam k vam jen na navstevu… to neni vztah, to budes mit na stejno kdyz se rozvedete a jednou za tyden prijde za detma.

hani28
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 06.09.19 07:09
@pikola píše:
Tak kam by chodila, vždyť se nic nezmění jen mu řekne že už s ním není :mrgreen:

Jen mu rekne at uz nechodi na sobotni navstevu. Nebo tedy za ni ne, jen za detma. Zajimalo by me, jestli tam chlap ma u ni aspon nejake veci, nebo jestli si vzdy prinese pradlo na druhy den. Nebo spis ji asi vozi po tydnu hadry na vyprani.

sediza
Závislačka 2804 příspěvků 06.09.19 07:13

Otevři oči. Vy žádny vztah nemate. Rozešli jste se uz dávno. Jen sis toho nevšimla. Bohužel jsi dětem vybrala otce, neschopného a především o ně nejeví zájem. Aspon, že mají fungujicí babičku a dědu místo toho otce. Rozveďte se, nic se nezmění. Domluv se s ním na alimentech a začni žít…tím myslím chodit do společnosti a mít kamarády/kdy, protože ti evidentne chybí nekdo, s kym bys mohla vsechno probrat.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19169 příspěvků 06.09.19 07:13

Toto nebyl vztah uz od zacatku a dovest do toho deti, byla tvoje strizliva volba. Takze :nevim:.Kdyz mu oznamis, ze uz to nezvladas, tak se pro tebe defakto nic nezmeni, jen budes pravidelne dostavat alimenty(pokud vubec).Ale zase s cistym svedomim, budes moct po sesti letech hledat opravdovy vztah a lasku.Na druhou stranu, s velkou pravdepodobnosti potkas chlapa, ktery s tebou a detma bude mnohem vic nez manzel, protoze s timto se prakticky nevidis vubec.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama