Přítel bere drogy, co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 16:08
Přítel bere drogy, co mam delat?

Ahoj, potrebuju se vypsat.
pritel uz pres dva roky fetuje, ne v kuse, ale vzdy uleti kdyz se objevi problemy. ja uz nevim jak dal… ted byl dlouho v pohode, bylo nam moc fajn, chodili jsme s rocnim synem kazdy den ven, koukali spolu vecer na filmy, vecereli spolu. a dnes? poslala jsem ho pro pleny a on uz se domu nevratil. mobil je vyply, a ja zas na nej cekam jak trubka. jsem z toho nestastna. on je super chlap, pomaha mi se vsim, kdyz ho pozadam, zajde se synem ven abych si odpocinula, proste fakt pomuze a postara se. ale tohle me tak neskutecne stve, ja uz nevim co dal… zkousela jsem si s nim o tom popovidat, vzdy je chvili klid a pak zas znovu. kdyz je zfetovany nedela nic zleho, ze by ublizoval me nebo synovi, je normalni ale proste se mi to uz hnusi a nedavam to. vim ze mi spousta z vas napise ze ho mam opustit, ale ja nechci. syn ho uplne zboznuje, me je s nim fajn i kdyz uz nejsme tak zamilovani jako pred 7 lety… sama bych to ani financne nezvladla, neumim si to tak predstavit… navic se ted chceme odstehovat spolu pryc, zacit odznova..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
marka123
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 05.09.19 16:11

Leceni? Jinak fakt nevim

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 05.09.19 16:16

No tedka to je mozna jeste snesitelny, i kdyz uz vam to hodne vadi, ale bude to cim dal horsi. A uz ted vidite, ze jej to ovlivnuje do te miry, ze neni schopen normalne fungovat! Je jen otazkou casu, kdy se k tomu pridaji financni problemy a budete uplne nahrana.

Takze jedine lecba a doufat, ze si uvedomi, ze drogy nejsou dulezitejsi nez rodina. Pokud vyhraji drogy, tak s nim jen ztracite cas a svuj zivot a spolu s nim pujdete ke dnu.

Natálka26
Kelišová 6004 příspěvků 05.09.19 16:18

At chodí na terapie. Pokud nezvládá stres a vypjatý situace asi bude psychicky labilní a to si léčbu zaslouží. Protože za rok můžete bydlet jinde, ale modlit se aby přítel nevěděl kde protože je agresivní, krade, atd.. Fakt ne, s malým deckem bych tomuhle neprihlizela, ale chtěla okamžitý nástup na terapii.

Klopotkova
Extra třída :D 13327 příspěvků 05.09.19 16:19

S feťákem bych nebyla i kdyby měl srdce ze zlata, snad jen, kdyby se rozhodl pro radikální léčení, naštěstí je kolem sebe nemám a jsem za to vděčná.

Chytrak
Závislačka 3770 příspěvků 05.09.19 16:25

Leceni, ktere samozrejme musi on sam chtit. Pokud ne, tak samozrejme pocitej s tim, ze az bude zase sjety, tak te treba poboda anebo sereze, kdyz se mu neco nebude libit a pak zdrhne. Takhle to totiz u fetek casto chodi. :?

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 05.09.19 16:31

Jednou feťák, vždycky feťák ikdyby byl celý milionový…co budeš dělat až ti vybílí být protože bude potřebovat na dávku a nebo ještě hůř až tě zmlátí do fialova protože se mu postavíš a úplně v první řadě mysli na dítě to chceš aby vyrůstal s takovým vzorem?

BrnackaM
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 05.09.19 16:31

Myslíš si, že tohle je dobrý vzor pro syna? Otec, který fetuje? Mohl by být sebelepší táta, ale já bych tohle nedala.

Jaholos
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 05.09.19 16:37

No on bude asi docela rozdil, jestli se sjizdi herakem, nebo si obcas zapali jointa, ale pro vetsinu zen je to fetovani bez rozdilu. :nevim:

Tina69
Kecalka 185 příspěvků 05.09.19 16:41

A na čom fičí?? fajčí marihuanu, alebo si pichá do žily? či si vystačí s tabletkami?

pikola
Generální žvanilka 22051 příspěvků 05.09.19 16:48

A co fetuje? Bála bych se, že syna jednou někde kvůli fetu zapomene, s takovým člověkem bych být nemohla i kdyby byl jinak ze zlata

Enicka
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 05.09.19 16:50

Co bere?

Ester13
Kelišová 5934 příspěvků 05.09.19 16:50

Víš co bere?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 16:51

U nás v sousedství maminka feťačka pod drogama zabila dceru, kterou předtím zbožňovala. Asi ty drogy taky nebyly úplně tak hned a v tak extrémní míře. Uteč, ne pro sebe, ale pro malého. Určitě k sobě seženete člověka, který vás bude mít stejně rád a ještě se nebudete muset bát.
Prosím o zachování anonymu, kauza byla v poslední době hodně propíraná, tak bych nerada, aby si mě někdo spojoval s mou internetovou přezdívkou.

Chytrak
Závislačka 3770 příspěvků 05.09.19 16:58
@Anonymní píše:
U nás v sousedství maminka feťačka pod drogama zabila dceru, kterou předtím zbožňovala. Asi ty drogy taky nebyly úplně tak hned a v tak extrémní míře. Uteč, ne pro sebe, ale pro malého. Určitě k sobě seženete člověka, který vás bude mít stejně rád a ještě se nebudete muset bát.
Prosím o zachování anonymu, kauza byla v poslední době hodně propíraná, tak bych nerada, aby si mě někdo spojoval s mou internetovou přezdívkou.

Joo, myslis to co bylo ted na tom Smichove jak matka zabila to 8lete a jeste se predtim pokusila o sebevrazdu, ne? :(
No zakladatelka si vubec neuvedomuje, co je clovek pod vlivem pervitinu udelat a jak ohrozuje jen z pohodlnosti sve dite. Hruza! :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama