Sex pod vlivem alkoholu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simonajetu
Nováček 3 příspěvky 05.09.19 14:25
Sex pod vlivem alkoholu

Ahoj holky.. Uf uf… Neni to tak jednoduchý sem psát. Každopádně mam celoživotní problém. Abych to shrnula. Je to tak, že nedokážu mit sex střízlivá. Neni to o tom, že se potřebuji zlejt. Ale o tom, že si musím dat tak tři skleničky vina abych něco chtěla. :( a v podstatě nevím co to je sex za střízliva. Jsem strašně moc stydliva a to se budu zachvili vdavat. Přítel si me bere i přes to… :roll: asi si říkáte to je šílený… Ja taky.. Je prostě uzasnak a ja mam v sobe velky problém. Ale nevím jak ho odbourat. Nejde to prostě jen tak. Má někdo podobnou zkušenost nebo doporučení co s tím? Planuji, ze bych navštívila psychologa nebo sexuologa? Nevim.. Poraďte, pomozte :oops:

Ps: feministka asi nebudu protože když sex máme tak se mi líbí. :andel:

Reakce:
Leviatan
Závislačka 3227 příspěvků 05.09.19 14:31

Co postupně snižovat. Dát si třeba dvě sklenky, pak jednu… Jestli by to nepomohlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 14:39

Bohužel po narození dítěte jsem přestala mít chuť na sex. Do toho jsem taky dost stydlivá. Přežila jsem to jedině pod vlivem. Taky pár skleniček vína. Až když jsem znovu otěhotněla, musím to zvládat za střízliva.

Čičorečka
Závislačka 2812 příspěvků 05.09.19 14:40

Předně: feministka neznamená, že nemáš ráda sex. A jinak: bez alkoholu na sex nemáš chuť, nebo se stydíš?

beruska9
Extra třída :D 11401 příspěvků 05.09.19 14:47

Nechapu to s tou feministkou :mrgreen:

V kazdem pripade, asi zalezi ja duvodu…psycholog nemusi byt spatna volba, pokud mas nejaky blok. Mas aspon tuseni, co by to mohlo zpusobovat? Psat to tady nemusis, jen jestli mas nejakou predstavu. Pripadne jsou ruzni jini odbornici I kvaziodbornici :lol:, ono kdyz je neco v hlave, tak na ruzne lidi funguji ruzne veci.

kve-tinka
Kelišová 5345 příspěvků 4 inzeráty 05.09.19 14:48

Mi ten sex jde taky lip po sklence vina :mrgreen: proste po nem mam na nej i chut, staci sklenka, jinak je to se mnou bida :mrgreen:

Simonajetu
Nováček 3 příspěvky 05.09.19 14:50

@Čičorečka. Mam chuť ale stydim se o tom mluvit a cokoliv udělat. Cokoliv. Mam v sobě strašný blok. Nedokážu to vysvětlit je to těžký. Je to pro me tak strašně intimní záležitost. Mám úžasného chlapa který to chápe ale už ma strach jestli se mi v dětství něco nestalo. Mela jsem problémy s otcem. Díky němu mam male sebevědomí ale nikdy se me nedotkl. Nebo si to alespoň nepamatuji. Byla tam spis psychická šikana ve stylu,, a co děláš ty, a co ses ty,, atd.. Ale ted se spolu bavíme ja mu to uvnitř v sobě odpustila proste je jiny. Člověk musí jit dál. Nevím jestli to může mit s tim spojitost nebo z něčím jiným. Ale snažím se až teď to pomalu začít řešit. Protože je to těžký si přiznat, že mam v sobě takovýho bubaka. Člověk se s tim naučí žít, přizpůsobí se všemu…

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 20465 příspěvků 05.09.19 14:50
@Simonajetu píše:
Ahoj holky.. Uf uf… Neni to tak jednoduchý sem psát. Každopádně mam celoživotní problém. Abych to shrnula. Je to tak, že nedokážu mit sex střízlivá. Neni to o tom, že se potřebuji zlejt. Ale o tom, že si musím dat tak tři skleničky vina abych něco chtěla. :( a v podstatě nevím co to je sex za střízliva. Jsem strašně moc stydliva a to se budu zachvili vdavat. Přítel si me bere i přes to… :roll: asi si říkáte to je šílený… Ja taky.. Je prostě uzasnak a ja mam v sobe velky problém. Ale nevím jak ho odbourat. Nejde to prostě jen tak. Má někdo podobnou zkušenost nebo doporučení co s tím? Planuji, ze bych navštívila psychologa nebo sexuologa? Nevim.. Poraďte, pomozte :oops:Ps: feministka asi nebudu protože když sex máme tak se mi líbí. :andel:

Myslím, že by bylo dobré navštívit psychologa…

Jestli to pramení z toho, že se cítíš neatraktivní, nepřitažlivá, nemáš ráda sebe a svoje tělo anebo se stydíš mít sex?
Může to být i nějaký vliv z rodiny, bych řekla…

Simonajetu
Nováček 3 příspěvky 05.09.19 15:01

@free333 je to tak, ze se stydím a nemám se ráda. Nikdy jsem se sama sobě nelíbila. A když se někdy cítím dobře a podívám se na ostatní řeknu si… Wow ona vypadá tak skvěle a já mam tlustý ruce atd atd atd atd… Přitom vím, že lidé se na me nedivaji tema očima co já. Neříkají si tvl ta tlustá… Protoze to tak cítím jen já :roll:.

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 20465 příspěvků 05.09.19 15:08
@Simonajetu píše:
@free333 je to tak, ze se stydím a nemám se ráda. Nikdy jsem se sama sobě nelíbila. A když se někdy cítím dobře a podívám se na ostatní řeknu si… Wow ona vypadá tak skvěle a já mam tlustý ruce atd atd atd atd… Přitom vím, že lidé se na me nedivaji tema očima co já. Neříkají si tvl ta tlustá… Protoze to tak cítím jen já :roll:.

Opravdu toho psychologa, aby ses zase měla ráda… :hug:

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 05.09.19 18:41
@Simonajetu píše:
@free333 je to tak, ze se stydím a nemám se ráda. Nikdy jsem se sama sobě nelíbila. A když se někdy cítím dobře a podívám se na ostatní řeknu si… Wow ona vypadá tak skvěle a já mam tlustý ruce atd atd atd atd… Přitom vím, že lidé se na me nedivaji tema očima co já. Neříkají si tvl ta tlustá… Protoze to tak cítím jen já :roll:.

Psycholog, terapeut… ideálně pohledej na bližší doporučení přímo v tvém okolí.
Hele ber to realisticky - nemůžeš se prochlastat manželstvím a životem 8o
Skvělej partner je základ, ale myslím, že i on si zaslouží, abys na tom trochu zapracovala i ty… ne? :kytka:
To, co se ti dělo, je blbý, ale JDE to porazit, neboj… :hug: asi nikdy nebudeš mít sebevědomí jako hollywoodská hvězda, ale přijmout vlastní tělo a vlastní nedokonalost a mít se ráda opravdu jde. Jen to chce někoho nebo něco, co ti ukáže cestu, způsob jak na to…
V mém případě to bylo nejspíš asi poznání, že člověk, který mi takhle ubližoval - poznámky, jak mám hroznej obličej a postavu, nádhera ;) - dost často plácal nesmysly a hodně se pletl :D No a pak přesně jak píšeš, to, že to byl JEHO dojem, ale nikoho jiného… celý život mi bylo divné, že tenhle člen rodiny mě nemůže ani vidět, ale cizí lidi se mnou problém nemají… ale trvalo hodně dlouho, než mi „přepnulo“, že to byl opravdu problém toho člověka a ne moje vada ;)
Opravdu se poohlédni po někom, kdo ti s tím pomůže… a vykašli se na důvod sexu, udělej to kvůli sobě. Nikdo si nezaslouží žít s takovýmihle nesmyslnými, zlými démony v hlavě :hug:

Váš příspěvek
Reklama