Odmítla bych, kdyby mě požádal o ruku

5.9.19 10:13

Odmítla bych, kdyby mě požádal o ruku

Ahoj, chtěla bych znát váš názor, mám 4 roky partnera. Je mi 24, jemu 26. Vztah je fajn, ale jsme po pauze, kdy jsem zjistila, že byl na erotických seznamkach, od té doby mám v sobě malý blok, ale snažím se na tom pracovat. Strašně mě to zklamalo. Vím, že nikdo není dokonalý a každý může udělat chybu, ale pořád si tím vztahem nejsem stopro jistá. Taky se bojím, že kdybych s ním měla dítě, že bude hledat zase jinde, protože bych se mu nevěnovala. Na druhou stranu o mně se třeba stará hezky, mám celiakii a alergii na mléko, takže se ve většině případů vaří dietka, abych to mohla i já. On neřekne ani půl slova. Večer se kolikrát sebere a začne mi péct nějaký bezlepkový dort, je nadšený amatérský kuchař. Na dovolenou jezdíme už jen do apartmánů, ví, že v hotelech bych se najedla stěží. Stejně ve mě ale někdy hloda, co udělal, ještě když jsem viděla, co nechutneho těm holkám psal.
Občas nadhodi téma svatba a já nevím, jestli bych mu řekla ano..

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.9.19 10:18

Běž radši šůrovat ten váš plesnivý byt v podnájmu  :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1900
5.9.19 10:20

Bohužel důvěra se špatně dává zpěět, taky jsem zažila ve vztahu dost věcí špatných z partnerové strany, ale zase na druhou stranu, snaží se, srovnal se pěkně, a moje důvěra se vrátila, možná i dospěleji než předtím, já jsem teda o trošku mladší než ty, ale i tak. Hledej ty dobrý věci, poskládej si co bylo špatně, aposkládej co bylo a je dobře, hezký. Svatba nemusí být hned další týden po zasnoubení, znám páry co jsou zasnoubení třeba dva roky a nějak nespěchají, nehrotí. Ted dokud o nic nejde bych ho neřešila, až to přijde uvidíš sama svou rakci a třeba bdueš i překvaená. Koneckonců, kdyby to nevyšlo, tak se rozvedete no, nebyli by jste ani první, ani poslední, dneska už se rozvádí pomale všichni, jo je okolo toho starostí, ale nemožný to není, uvidíš, ale hod se do klidu, protože pak se blok zvětšuje a změníš chování vůči němu. On to vycítí a bude zle, vztah se třeba rozpadne, a pak tě to bude žrát neskutečně. V neposlední řadě, třeba potkáš ještě někoho jiného. Vše je možné. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tessa252
5.9.19 10:24

Pokud v něm nemáš důvěru, tak děti určitě ne a co se tyče svatby asi by byl i rozvod tak či tak, podle toho co píšeš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
5.9.19 10:28
@Bubla Bůčková píše:
Běž radši šůrovat ten váš plesnivý byt v podnájmu :*

argumentum ad hominem hned v prní reakci?! 8o Resp ani argumentum, ale výkřik do tmy. Můžu se tě zeptat, co od takového příspěvku čekáš a jaký má smysl? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 10:34
@katyna12 píše:
Ahoj, chtěla bych znát váš názor, mám 4 roky partnera. Je mi 24, jemu 26. Vztah je fajn, ale jsme po pauze, kdy jsem zjistila, že byl na erotických seznamkach, od té doby mám v sobě malý blok, ale snažím se na tom pracovat. Strašně mě to zklamalo. Vím, že nikdo není dokonalý a každý může udělat chybu, ale pořád si tím vztahem nejsem stopro jistá. Taky se bojím, že kdybych s ním měla dítě, že bude hledat zase jinde, protože bych se mu nevěnovala. Na druhou stranu o mně se třeba stará hezky, mám celiakii a alergii na mléko, takže se ve většině případů vaří dietka, abych to mohla i já. On neřekne ani půl slova. Večer se kolikrát sebere a začne mi péct nějaký bezlepkový dort, je nadšený amatérský kuchař. Na dovolenou jezdíme už jen do apartmánů, ví, že v hotelech bych se najedla stěží. Stejně ve mě ale někdy hloda, co udělal, ještě když jsem viděla, co nechutneho těm holkám psal.
Občas nadhodi téma svatba a já nevím, jestli bych mu řekla ano..

jestli jste měli pauzu, tak je ti kulové do toho, koho zrovna kukal a jaký k tomu používal kanál - ono je koneckonců jedno, že jo. Můžeš se pohoršit na tím, co tam slečnám psal a promyslet, jestli je to charakterová vada, kterou nezvládneš. Ale on může udělat to samé s faktem, že mu čteš korespondenci. :roll: Já teda na erotické seznamce nikdy nebyl, ale tak nějak z podstaty věci bych tak nečekal rozbor hloubky přátelství Pierra Bezuchova a knížete Bolkonského(Vojna a Mír - pozn autora :jazyk: ), ale hloubku, délku a šířku úplně jiných věcí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 10:51

@katyna12: A co tě na tom trápí? Na tom, že bys mu nedokázala říct jasné „ano“ či „ne“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
5.9.19 10:55

Z příspěvku je cítit, že mu nevěříš, takže pak vám nemůže vydržet ani vztah, natož se vzít :roll: A taky si myslím, že o „pauze“ si může dělat, co chce, pokud jste si předem nestanovili pravidla, které by porušil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 11:17
@Michal1986 píše:
jestli jste měli pauzu, tak je ti kulové do toho, koho zrovna kukal a jaký k tomu používal kanál - ono je koneckonců jedno, že jo. Můžeš se pohoršit na tím, co tam slečnám psal a promyslet, jestli je to charakterová vada, kterou nezvládneš. Ale on může udělat to samé s faktem, že mu čteš korespondenci. :roll: Já teda na erotické seznamce nikdy nebyl, ale tak nějak z podstaty věci bych tak nečekal rozbor hloubky přátelství Pierra Bezuchova a knížete Bolkonského(Vojna a Mír - pozn autora :jazyk: ), ale hloubku, délku a šířku úplně jiných věcí :D

My jsme měli pauzu právě kvůli tomu, že jsem zjistila, že je na těch seznamkach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
579
5.9.19 11:18

Jestli dobre chapu, tak zakladatelka ale pise, ze meli pauzu prave kvuli tomu ze on mel ucet na seznamce..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 11:24

@Týnka20 ano, asi jsem to v úvodu špatně vysvětlila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3982
5.9.19 11:34
@Michal1986 píše:
argumentum ad hominem hned v prní reakci?! 8o Resp ani argumentum, ale výkřik do tmy. Můžu se tě zeptat, co od takového příspěvku čekáš a jaký má smysl? :nevim:

Asi vi vic nez ostatni nebo se zakladatelkou bydli? :nevim: Taky nechapu, co ma za smysl jeji prispevek.

Katyna12 ano, uvazujes spravne pokud mu neveris, tak si ho neber. A z toho co udelal je neduvera na miste. Nebo jeste si muzes s nim udelat dite, jako spousta zakladatelek tady a pak se divit, ze dite ho nezmenilo a na seznamky chodi potaji pravidelne a dokonce s nima picha. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1268
5.9.19 11:35
@Michal1986 píše:
argumentum ad hominem hned v prní reakci?! 8o Resp ani argumentum, ale výkřik do tmy. Můžu se tě zeptat, co od takového příspěvku čekáš a jaký má smysl? :nevim:

Jde o to, že zakladatelka založila v posledních dnech několik diskuzí. A krom toho, že v žádném vlákně už nereagovala na příspěvky, tak ještě jedno bylo navíc hodně kontroverzní, protože v něm zveřejnila fotku starého, laciného, leč ne zanedbaného bytu, o kterém se hned několik místních diskutérů shodlo, že je tu už po několikáté.

Takže jde jen o upozornění, že zakladatelku je třeba brát s rezervou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 11:37
@katyna12 píše:
My jsme měli pauzu právě kvůli tomu, že jsem zjistila, že je na těch seznamkach

a jo takhle, no tak v tom případě ho kopni do zadku. Jsi mladá a zasloužíš si víc, než hajzlíka, který se tě drží, protože na to jeho mrd*ní mu zatím stačíš a když někde objeví přijatelnější díru, tak přesedlá :roll: Je to drsný, ale jak je ta LaPaloma v podstatě nemocný člověk, tak tady s její univerzální radou „poslat do oběhu“ souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
5.9.19 11:41

@Michal1986 Ale takový vztah Hélène a Dolochovského… 8) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu