Přispívá vám přítel na domácnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 15:30
Přispívá vám přítel na domácnost?

Dobrý den, chci se informovat, zda vám přispívá přítel na domácnost. Mám jedno dítě a našla jsem si přítele, bydlí s námi 2 měsíce a za celou dobu jsme udělali jeden nákup za 2 000 Kč a od ty doby nic a nedá mi ani korunu navíc. Chodí na 3 směny a když má trvání, konci ve 2 v práci, pak buď jde ještě k sobě do byvakyho bytu odpočinout a prospi ať se, pak do fitka, kde je mimo soboty každý den a večer se za mnou domu vrací nejdřív v 20.00 chce najíst, nějaký intimnosti a spát… Už mě to nebaví, protože se synem ani s domácnosti mi nepomůže a když jednou unyl nádobí, vyčetl mi že sem mu ani nepodekovala, přitom jsem zaměstnaný stejně jako on, ale jen na rani směnu kvůli školce a tak y jsem unavená a nemám chvilku pro sebe. Miluju ho, ale už mě to unavuje, sem vystresovana, jak kvůli penězům, tak z únavy a hlavně z něho. Ale neumím ho vyhodit

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Biancca
Kecalka 156 příspěvků 05.09.19 15:33

Přispívá půl nájmu a půl na jídlo. Vlastně dává více, ale to nám šetřím na naše společné aktivity a když se něco vy.ere.Takže u tebe vlastně nebydlí, pokud má svůj byt a u tebe je vlastně jen návštěvě, tak co by ti platil…

Biancca
Kecalka 156 příspěvků 05.09.19 15:34

Proč ten byt nepustil?

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 813 příspěvků 05.09.19 15:35

Nejsem si jistá, zda to co popisuješ se da nazvat slovem přítel. Spis bych řekla milenec. :nevim:

Uživatel je onlineChytrak
Závislačka 3765 příspěvků 05.09.19 15:37
@Biancca píše:
Proč ten byt nepustil?

Aby mel kam jit az ho vykopne? ;)

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12222 příspěvků 05.09.19 15:37

Tak si promluvit jak to vidí :nevim: moh by ti dát aspoň na jídlo a třeba vodu co u vás spotřebuje. Já tohle neznám, s přítelem sme se dali dohromady když byly synovi 2 roky, přítel dělal v zahraničí a jezdil k nam od pátku do neděle, vždycky něco přispěl, protože mu bylo blbé u nás být 3 dny v týdnu, sprchovat se, topit atd a nedat ani korunu, plus kupoval malému nějaké dárky, drobnosti pro potěšení, jezdili sme na výlety, pomáhal mi třeba vařit, privez nám nějaké jídlo co se u nás neprodává apod. Když sme se potom sestehovali jakože úplně, tak automaticky zastal funkci partnera a pro syna byl už jako táta. Nicmene měl by ti pomoct doma, nenechat se živit, ale upřímně s dítětem nemá zrovna povinnost cokoliv dělat, když není jeho :nevim:

iamlenka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 05.09.19 15:38

My to máme půl na půl. Já platím potraviny, drogerii atd., jídlo, oblečení pro malého. Přítel platí elektřinu, vodu a takové ty věci okolo domu. A přispívá i na veci pro malého. Teď třeba když jsem kupovali novou autosedačka :)

Lalelale
Kelišová 5454 příspěvků 05.09.19 15:39

Takhle špatně se ke mně přítel nechoval, ani když jsem na studiích prvně bydlela sama. Souhlas s @skorotehotna to není přítel, spíš dost bezohledný milenec

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 20475 příspěvků 05.09.19 15:40
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se informovat, zda vám přispívá přítel na domácnost. Mám jedno dítě a našla jsem si přítele, bydlí s námi 2 měsíce a za celou dobu jsme udělali jeden nákup za 2 000 Kč a od ty doby nic a nedá mi ani korunu navíc. Chodí na 3 směny a když má trvání, konci ve 2 v práci, pak buď jde ještě k sobě do byvakyho bytu odpočinout a prospi ať se, pak do fitka, kde je mimo soboty každý den a večer se za mnou domu vrací nejdřív v 20.00 chce najíst, nějaký intimnosti a spát… Už mě to nebaví, protože se synem ani s domácnosti mi nepomůže a když jednou unyl nádobí, vyčetl mi že sem mu ani nepodekovala, přitom jsem zaměstnaný stejně jako on, ale jen na rani směnu kvůli školce a tak y jsem unavená a nemám chvilku pro sebe. Miluju ho, ale už mě to unavuje, sem vystresovana, jak kvůli penězům, tak z únavy a hlavně z něho. Ale neumím ho vyhodit

Ty peníze jste si měli domluvit dopředu…

Navíc mi přijde, že on bydlí ve svém a k Tobě vlastně chodí spát, tak asi nemůžeš od něj čekat vysloveně příspěvky na nájem, když platí svůj byt…

Ale mohl by třeba kupovat jídlo, to ano, ale bude to chtít s ním probrat…

Mělas to nechat jen na občasné scházení, měla bys víc času i pro sebe… :nevim:

SlečnaDahlia
Závislačka 2791 příspěvků 05.09.19 15:42

Tomuhle ty říkáš „přítel“, jo? K čemu ti je? Zbav se tohodle přítěžku a za peníze, které ušetříš, si kup kvalitní vibrátor. Ve finále na tom budeš mnohem líp.

Biancca
Kecalka 156 příspěvků 05.09.19 15:42
@Chytrak píše:
Aby mel kam jit az ho vykopne? ;)

to je správná úvaha :D pokud se jedná o podnájem, tak to ji až tak moc nežere. Zakladatelko nenech se vyžírat, vař jen pro sebe a dítě a když přijde vypni vodu a zavři všechny otvory, však on odtáhne jinam :lol:

Uživatel je onlineChytrak
Závislačka 3765 příspěvků 05.09.19 15:45
@iamlenka píše:
My to máme půl na půl. Já platím potraviny, drogerii atd., jídlo, oblečení pro malého. Přítel platí elektřinu, vodu a takové ty věci okolo domu. A přispívá i na veci pro malého. Teď třeba když jsem kupovali novou autosedačka :)

A tvuj pritel je zaroven tatinek maleho?

Pokud ne, tak ho to slechti, ze koupil autosedacku, jinak u normalniho otce je to naprosto bezne, ze sve dite zivi a plati mu co potrebuje. ;)

Ijen
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 05.09.19 15:46

Zakladatelko za chvili jiste dorazi mistni odbornici na vztahy a vysvetli ti, ze to takto je prece super, „nasekat si deti“, doma nic nedelat a hlavne se nezenit, aby chudak chlap nemel zavazky a nikdo neparazitoval na jeho majetku. ( volne pouzite formulace z jejich prispevku na jine diskuzi, citace hledat nebudu)

A co k tomu rict? Nevim. Ke mne se takhle hnusne zadny chlap nechoval, natoz manzel a otec nasich deti.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 46322 příspěvků 05.09.19 15:54

Ale vy spolu nežijete, on tam chodí jen spát ;)

Karleon
Kelišová 5843 příspěvků 05.09.19 15:59
@iamlenka píše:
My to máme půl na půl. Já platím potraviny, drogerii atd., jídlo, oblečení pro malého. Přítel platí elektřinu, vodu a takové ty věci okolo domu. A přispívá i na veci pro malého. Teď třeba když jsem kupovali novou autosedačka :)

Tohle je taky celkem k zamyšlení.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama