Má problém s alkoholem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 14:16
Má problém s alkoholem?

Ahoj holky, mám přítele přes dva roky, na začátku vůbec nepil. Myslím, že poslední rok začal pít víc a víc, také kouří, což mi nevadí, ale co mi vadí je to, že kouří marihuanu. Koupí si paličku která mu vystačí na 2-3 dny, a každý den po práci si jde zahulit několikrát. Marihuanu kouří dost často, vlastně každý týden. Myslím, že bez ní vydržel tak maximálně týden. A teď k tomu pití. Všimla jsem si, že začal pít, někdy přes pracovní týden ale hlavně o víkendech, třeba když já spím a on vstane dřív, což je pořád, už je nalitej, stáhne celou sedmičku vína. Včera koupil burčák 2 litry a už ho stihnul skoro celý vypít. Asi tak dva týdny zpátky vypil 2,5 l vína, nalil se a dělal bordel protože jsme se předtím pohádali. Na druhý den vůbec nevěděl co se stalo, co dělal. Pak se mi hrozně omlouval, přinesl mi kytku a z obchodu takovou dobrůtku co mám ráda. Prosil, abych mu odpustila. Nevím co dělat, je to podle Vás už problémové pití? A co marihuana?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lalelale
Kelišová 5426 příspěvků 06.09.19 14:21

Pro mě ano, osobně bych se ho stitila. Přinést kytku s křížkem po funuse umí každý.

Danielle001
Povídálka 36 příspěvků 06.09.19 14:30

Asi tě nepotěším, ale jo má problém s alkoholem a to už docela velký…neleje se udělá bordel a druhej den nic neví omlouvá se a nosí dárky to je typické pro ně a ještě k tomu ta tráva já nevím jak ty, ale já bych toto mít doma nechtěla…zamysli se nad tím jestli ti nebude líp bez něj…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 14:36

Utikej fakt. Dokud nejsou děti a společný majetek. Akorát jedu od rodičů a je to tam dost podobné a máma od něj neodejde. Tyhle stavy, kdy se opije a pak se omlouvá jsou tam na denním pořádku. Fyzicky ji nenapadá, ale psychicky neskutečně deptá tema kecama. A jestli pije jen do se probudi to moc dobrý není.

Purple Rain
Kecalka 195 příspěvků 06.09.19 14:39

Nevím, jestli má problém s alkoholem on, ale já bych ho měla s ním. A velký. Takový, že bych s ním nebyla.

pikola
Generální žvanilka 21958 příspěvků 06.09.19 14:40

Jako že ráno vstane dřív a dá si místo snídaně láhev vína? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 14:40
@Anonymní píše:
Utikej fakt. Dokud nejsou děti a společný majetek. Akorát jedu od rodičů a je to tam dost podobné a máma od něj neodejde. Tyhle stavy, kdy se opije a pak se omlouvá jsou tam na denním pořádku. Fyzicky ji nenapadá, ale psychicky neskutečně deptá tema kecama. A jestli pije jen do se probudi to moc dobrý není.

Bohužel pije hlavně přes víkend, vstává hodně brzo, kolem 5.00 a stáhne flaši vína. Pak, když se probudím, tak cítím jak to z něj táhne. Nikdy mě neuhodil nebo nějak fyzicky nenapadl, ale říká mi hrozné věci, jako třeba odejdi, dě..ko a podobně. Přitom vím, že mě miluje. Naposled jak jsem psala byl agresivní, házel židle, poškodil nám byt, taky když jsem chtěla spát tak přišel do pokoje a začal tam kouřit a nechal svítit aby mi dělal zle, abych nemohla spát…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 14:41

@pikola ano. ale ne každý den. Ale stalo se to už několikrát.

pikola
Generální žvanilka 21958 příspěvků 06.09.19 14:43
@Anonymní píše:
@pikola ano. ale ne každý den. Ale stalo se to už několikrát.

No neříkám si dát občas večer, ale lejt už od rána je dost varování hlavně pro tebe. To fakt není běžný

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 14:48

@pikola Právě. Já nepiju vůbec, nechutná mi to. Nevidím nic zlého když si dá sklenku-dvě vínka, ale vypít láhev.. to není normální a sama to cítím proto sem taky píšu. Asi abych se ujistila, že to opravdu není normální.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 14:58

O hulení ani nemluvím, když vidím ty jeho oči.. chce se mi z něj zvracet. Taky někdy skočíme do obchodu nakoupit a on si předtím klidně zahulí. A pak řídí vozidlo. Nevím co dělat, když se s ním snažím mluvit, vždy to překroutí a nakonec jsem já ta špatná co tomu nerozumí.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 06.09.19 15:00

A jak víš, kolik toho vypije, když spíš? No každopádně, pokud je to jak píšeš, je silně nenormální pít od rána, vypadá to, že doplňuje hladinu alkoholu v krvi, myslím že se tomu říká přímo ranní doušky u alkoholiků a to už je předzvěst konečné fáze.
Na druhou stranu, pokud ty ses abstinent, může se ti zdát, že pije opravdu abnormálně. Každopádně i kdyby nebyl ještě závislý, minimálně alkohol nadužívá a to je pak jen otázka času, než se propije dál, pokud nepřestane. K tomu ta marihuana :think:,to už je podle mě dost varovná kombinace, že člověk potřebuje unikat realitě na účincích drog. Každý člověk má tu toleranci někde jinde, ale já bych hodně spozornila.

Nika079
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 06.09.19 15:01

No tak to snad ne. to se opravdu musí někdo ptát na e-miminu, jestli je normální, že si přítel ráno přivstane, aby vypil láhev vína? Ne, normální to není. ani to ostatní. jinou radu než odejit tedy logicky nedostaneš.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 06.09.19 15:02
@Anonymní píše:
O hulení ani nemluvím, když vidím ty jeho oči.. chce se mi z něj zvracet. Taky někdy skočíme do obchodu nakoupit a on si předtím klidně zahulí. A pak řídí vozidlo. Nevím co dělat, když se s ním snažím mluvit, vždy to překroutí a nakonec jsem já ta špatná co tomu nerozumí.

No tak to je fakt ohromný. Pro toto není žádná omluva :zed: :zed: :zed:

Tinuvien
Nadpozemská drbna 25044 příspěvků 06.09.19 15:02
@Anonymní píše:

Tomuhle bych ani nechtěla rozumět. Normálně ultimátum, buď bude čistý, nebo jdeš a hotovo. Chápu, že to není lehké se s někým rozejít, ale tohle není v pořádku.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama