Erekce - psychický problém?

Anonymní
7.9.19 19:17

Erekce - psychický problém?

Dobrý večer.
Rozhodla jsem se sem napsat o radu zkušenějších.

Nějaký čas mám nového přítele. Vše je výborné. :srdce:

Ale je trošku problém v intimní části. Alespoň mi to tak přijde…

Partner má problém s erekcí a vydrží. Když se erekce povede, většinou je krátká - rychle ejakuluje. Tak do dvou minut max.

Spíme spolu jak kdy někdy 1× za týden, 1× za měsíc, někdy každý den celý týden. A i když jsme se milovali každý den celý týden, tak… Stejně většinou se udělal rychle a měl i problémy s erekcí. A to je další věc. Jeho erekce není 100%, alespoň mi to tak přijde, protože je měkčí a menší. Přitom když spí mám náhodou vypozorováno, že má erekcí 2-3× za noc ( každou noc, možná i víckrát nevím ) a ta navíc trvá déle a penis je tvrdší a větší.

Řekl mi, bude je rychlé celý život. Že to tak muži maji, protože on konkrétně se vzruší už při mazlení a pak je rychlé - tak mi to vysvětlil. Ovlivnit to prý nijak nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
9889
7.9.19 19:24

Samozřejmě že to ovlivnit jde.

Jen si musí přiznat, že si bude muset začít zjišťovat věci, trénovat, zkoušet nové věci a hlavně hrůza komunikovat otevřeně o sexu, včetně toho, že bude muset přiznat že je v něčem nejistý a zranitelný.

A pokud mu to nepůjde jen četním a trénínkem, tak bude muset za sexuologem.

Pro začátek ať si pořídí tuhle knížku

https://www.antikvariatolomouc.cz/…kt/53367/26/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.19 19:28

@Ou On si vede to, že problém nemá, a že ovlivnit to nejde. O sexu se nebojí mluvit, masturbovat před sebou apod také ne.

Ale mně opravdu kolikrát mrzí, nehledě na to, že z toho nic nemám, nebo že se mi honí hlavou myšlenky, že se mu nelíbím - protože kolikrát selže i při aktu, chvíli to jde a pak je bez erekce. :think: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
7.9.19 19:34

Ty třeba celou noc nespíš a pozorujes, jakou má erekci? A on nespí přikrytej?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.19 19:37

@pohledzdruhestrany :mrgreen:

Ne, nespí přikrytý.
Během noci se třeba probudím nebo potřebují čůrat, případně vstávám dříve. To napadne každého přeci…

• Nahlásit
  • Citovat
7.9.19 19:40
@pohledzdruhestrany píše:
Ty třeba celou noc nespíš a pozorujes, jakou má erekci? A on nespí přikrytej?

No nevím jak to máš ty, ale většina párů spí pod jednou dekou :mrgreen: Takže stačí nadzvednout či nahlédnout pod deku. Navíc, pokud nemá při erekci 5 cm, tak tu erekci žena ucítí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.9.19 20:10
@Prof. Farnsworth píše:
No nevím jak to máš ty, ale většina párů spí pod jednou dekou :mrgreen: Takže stačí nadzvednout či nahlédnout pod deku. Navíc, pokud nemá při erekci 5 cm, tak tu erekci žena ucítí.

No to fakt nespí. Já potřebuju v noci osobní prostor a ne aby se po mně někdo válel :D Když nepocitam nějakej hotel, kde se někdy tyhle romantice nedá vyhnout.

Kolik párů znáš ohledně dekování? :lol: nebo tohle probíráš s kámošema?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.19 20:28

Můžete prosím psát k tématu, problémů? Ráda bych věděla názor mužů…

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
7.9.19 20:38
@Prof. Farnsworth píše:
No nevím jak to máš ty, ale většina párů spí pod jednou dekou :mrgreen: Takže stačí nadzvednout či nahlédnout pod deku. Navíc, pokud nemá při erekci 5 cm, tak tu erekci žena ucítí.

Poslední off topič… čti a vzdelej se, ať nežiješ v omylu :mrgreen:

https://www.emimino.cz/…erem-364359/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.9.19 14:24

Tak nějaký problem bude no

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.9.19 17:56

Může být problém v tom, že ho nepřitahují???

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.9.19 18:05

Tak pokud si mu něco udělala hrozného, tak jo.Ale chlapům stojí i když je baba úplně nepritahuje, si myslím)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.9.19 18:19
@Anonymní píše:
Tak pokud si mu něco udělala hrozného, tak jo.Ale chlapům stojí i když je baba úplně nepritahuje, si myslím)
Neudělala. Naopak hodně si rozumíme a je vše ok, i dle jeho slov a chování
  • Nahlásit
  • Citovat
3280
8.9.19 18:21

On to v posteli pořádně neumí, nezajímá se o svůj problém s erekci, potažmo ANI O TEBE, když neřeší, že z toho nic nemáš. Sex je pro oba, nejen pro něho.
Problém má on. Tebou to není. To by nemohl ani začít.
Já bohužel asi na zlepšení u chlapců, co nemají zájem svůj problemeček řešit absolutně nevěřím a neexistuje žádný důvod se jeho problémem nechat ubíjet a otravovat život.
Manžela si z něho nedělej a odejdi dřív, než z něj budeš frustrovaná.
V mládí si v pohodě najdeš jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3280
8.9.19 18:23
@Anonymní píše:
Neudělala. Naopak hodně si rozumíme a je vše ok, i dle jeho slov a chování

To jsi totiž první blbka, co mu to mlčky a trpělivě snáší. Zkus na věc zavést řeč a trvat na tom, že ze společného sexu chceš něco mít. Jestli bude pořád v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama