Přijímačky na VŠ 2017/2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.02.17 11:25
Přijímačky na VŠ 2017/2018

Ahoj holky, je tu někdo, kdo se letos hlásí na VŠ? :D Ať už denní či kombinované studium?
Pojďme si poradit a podpořit se! ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 11:33
@rhiannon píše:
Ahoj holky, je tu někdo, kdo se letos hlásí na VŠ? :D Ať už denní či kombinované studium?
Pojďme si poradit a podpořit se! ;)

Můj přítel na doktorský, potřebuješ nějakou radu?  ;)

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.02.17 11:36
@blabla123 píše:
Můj přítel na doktorský, potřebuješ nějakou radu? ;)

Nene, spíš jsem to myslela pro povzbuzení se ;) Vzájemná psychická podpora ;) Ale děkuji!

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 11:39
@rhiannon píše:
Nene, spíš jsem to myslela pro povzbuzení se ;) Vzájemná psychická podpora ;) Ale děkuji!

Kam se hlásíš?

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 26.02.17 11:42

Já se hlásím na navazující, ale mám dost blbě termín porodu, nevim, jestli je stihnu :D

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 11:42

Hlásila jsem se loni, ale brala jsem to relativně v klidu :D Nicméně sestra má dva roky do příjmaček na VŠ a nervy za ni mám už teď, vím jak jsem si sama dopatlala život tím, že jsem nevěděla. Klidně povzbudím!

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.02.17 11:52
@blabla123 píše:
Kam se hlásíš?

Na LF ;) Jednou jsem si tím už prošla, ale pak jsem musela z vážných rodinných důvodů vzdát, tak jsem to na starý kolena zkusila prubnout znovu :lol:

Jinak mám za sebou dálkově ČZU, to ještě zamlada :mrgreen:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.02.17 11:54
@radkka píše:
Já se hlásím na navazující, ale mám dost blbě termín porodu, nevim, jestli je stihnu :D

Budu držet palce!!! :D

@Saatine píše:
Hlásila jsem se loni, ale brala jsem to relativně v klidu :D Nicméně sestra má dva roky do příjmaček na VŠ a nervy za ni mám už teď, vím jak jsem si sama dopatlala život tím, že jsem nevěděla. Klidně povzbudím!

Děkuji :hug:
Já naštěstí nejsem stresař, ale člověk si občas musí postěžovat :lol:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 26.02.17 11:56

@rhiannon Díky :dance: Já tobě taky :hug:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 12:03

@rhiannon Musí, stěžování je důležité. Já jsem začala stresovat po příjmačkách :D To jsem pročítala loňské výsledky a dotazy a počítala jsem si pravděpodobnost dostání se :DD

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.02.17 12:35

@Saatine Přesně tak :lol: Já si pamatuju, že když jsem se tenkrát hlásila, tak jsem po dopsání 2 testů málem omdlela, jak jsem byla vyřízená a opadl ten tlak :lol: Pak jsem jela domů a v autě jsem přítelovi brečela, že jsem to totálně pos*** :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A ono nakonec ne :lol:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 12:39
@rhiannon píše:
@Saatine Přesně tak :lol: Já si pamatuju, že když jsem se tenkrát hlásila, tak jsem po dopsání 2 testů málem omdlela, jak jsem byla vyřízená a opadl ten tlak :lol: Pak jsem jela domů a v autě jsem přítelovi brečela, že jsem to totálně pos*** :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A ono nakonec ne :lol:

Já jsem se cítila vyčerpaná a říkala, jsem, že se uvidí a chlap doufal a modlil se a já byla v klidu. Pak jsem se dozvěděla percentil a pak nastalo peklo :D
Ale teď ve zkouškovém jsem chodila naštvaně po bytě s tím, že jsem na tento obor moc blbá a on už jen automaticky „klid, to zvládneš“.
Když si vezmu, že za tři měsíce bude zase ten kolotoč, tak mě klepne, zlaté příjmačky :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 12:54

Také se hlásím na navazující, je to na půl mimo můj obor, tak nevím, navíc je to premiéra, na bakalářské mě vzali bez přijímaček :D ale moc v to nedoufám, tak to asi ani nebudu řešit, sama si nejsem jistá, zda to vůbec chci. Teď je podstatné dokončit stávající studium.

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 26.02.17 13:06

@Saatine Jo, o zkouškovém taky školu nenávidím…vždycky si tajně přeju, aby vyhořela nebo vybouchla :lol: :lol: Můj říká přesně to samé :lol: Pak přijedu po zkoušce domů a on: Tak co?…Za 1…No jako bych to neříkal, že jo?! :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní - tak držím palce! Já když končila Bc, tak jsem se na Mgr ani rovnou nehlásila, potřebovala jsem trochu oddech ;)

Lollitka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 26.02.17 14:22

@rhiannon Můžu se tě zeptat, kolik ti je? Pochopila jsem správně, že jsi na LF už byla, pak jsi dělala ČZU a pak LF znovu teď? Obdivuji tě. Já na LF byla 4 roky, pak jsem onemocněla a byla jsem 9 let po nemocnicích a doma. Strašně mě mrzí, že jsem to nemohla dodělat, ale teď už bych to nedala, za mlada jsem měla fotografickou paměť, tak to šlo, ale teď si nepamatuji vůbec nic. Chci se hlásit na VOŠ, tam je to bez přijímaček, ale i tak se bojím učení, mám hrozné problémy cokoliv udržet v hlavě. Na jakou jdeš LF? Už se učíš na přijímačky? Jsou modelovky? Já z chemie už nic nevím, na fyziku jsem tupá a biologie bych možná ještě něco vymyslela z člověka, ale tím to hasne. Tak ti strašně moc držím palce, ať to vyjde, medicína je úžasný obor a pro mě strašně zajímavý.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >